Kızlık zarı ?

Ben de bunu anlamıyorum. Toplum kızlık zarı meselesini aşmış değil ama ortadaki bakire olmayan kızları ben öptüm sanki!!!
Ne biçim zihniyet arkadaş!

Sen de bir doktora görün emin olmak istiyorsan, zar meselesine takılmamanı da tavsiye ederim. Sevgi yürekte, bacak arasında değil.

Ya banada yardım edin benim vajinama hiçbir türlü penis girişi olmadı fakat çok küçükken kalemi 1 2 cm soktum ama kan gelmedi yani ben hatırlamıyorum 11 yaşındaydım gelse hatırlarım daha sonrada herhangi bi ilişkim olmadı sürtünme vb. Oldu ama ondada kan gelmedi ama ben çok korkuyorum bozulmuştur diye sizce bir şey olmuş mudur?

Ya banada yardım edin benim vajinama hiçbir türlü penis girişi olmadı fakat çok küçükken kalemi 1 2 cm soktum ama kan gelmedi yani ben hatırlamıyorum 11 yaşındaydım gelse hatırlarım daha sonrada herhangi bi ilişkim olmadı sürtünme vb. Oldu ama ondada kan gelmedi ama ben çok korkuyorum bozulmuştur diye sizce bir şey olmuş mudur?
baktır

diyorumki tam aradığım soru . hikaye bana uygun sonra yargılamanızı okumaktan bir hal oluyorum . Soru sahibi tekrar doktora gittiniz mi acaba ?

Arkadaşlar öncelikle hiç bir cinsel deneyimim olmadı ama 5 yıllık bi sevgilim vardı yüzeysel olarak bi sevişme oluyordu bi gün ileri gitti parmağını soktu gibi oldu biraz kan geldi çok korktum hemen jinekoloğa gittim muayene etti sonra zedelenmiş sadece dedi neyse biz ayrıldık aradan zaman geçti anlaşamadık aradan zaman geçti ben başka biriyle konuşmaya başladım onunla da biraz ileri gittik eliyle bana mastürbasyon yaptı parmağını sokmuş güya ben hiç hissetmedim bile ilişki istiyordu yaşamadım dedim şimdi bana parmağmı soktum hiç bişey olmadı diyor ama ben soktuğunu hiç hissetmedim bu nasıl olur ya bozulmuş olabilir miyim kan da gelmedi eğer yaptıysa da
Epey bir cinsel deneyiminiz olmuş. Bu kadar yakınlaşıyorsanız kızlık zarına ne oldu diye de düşünmeyin artık. Kızlık zarı bekaret göstergesi değildir. Her kızlık zarının bir esneme payı var, bazısı parmak ile yırtılabiliyorken bazısı sadece cinsel ilişikide yırtılır, bazısı ilişkide de yırtılmayıp doğumda yırtılır.

X