KIZLIK ZARI

Ben farklı bir şeyden mi bahsetmişim Zaten bu şekilde savunuyorlar kendilerini. Namus kavramı hangi sıfat ile savunuluyor bilmiyor musunuz yoksa ??????

Kadınlar eğer okuyup kendini geliştirirse bir damla kana meyleden öküzlerle evlenmek zorunda kalmazlar. Daha rahim dokusunun kan ile dışarı atıldığını bilmiyor, namus kavramına takılıyor.

Kadınlar eğer okuyup kendini geliştirirse bir damla kana meyleden öküzlerle evlenmek zorunda kalmazlar. Daha rahim dokusunun kan ile dışarı atıldığını bilmiyor, namus kavramına takılıyor.
O kadar cahilce yazılmıştır 2-3 satır ki yazık

Ben farklı bir şeyden mi bahsetmişim Zaten bu şekilde savunuyorlar kendilerini. Namus kavramı hangi sıfat ile savunuluyor bilmiyor musunuz yoksa ??????
Ben hiç İslamda namus kızlık zarıdır diye bişey duymadım ailemden.. Bunu diyen genelde karı kıza hallenen, sakalı bırakıp dindar geçinen abaza dedeler ve onun taşşağını yerim diye sevdiği erkek torunları. Böyle bişey değil din :) Safsatalardan oluşan bişey değil.
İnançsız insana saygım olduğunu her seferinde söylüyorum ama bir kaç zihniyetsiz yüzünden dine bağlanmasını da doğru bulmuyorum.

Hayır hiçbir şey yaşamadım regl olduğum içim parçalı kanama zarar verir mi diye soruyorumm
Benden de çok çıkardı eskiden o parçalar. Ağrıya sebep oluyorlardı, çıktığı zaman ağrı bitiriyordu. Epey uzun ve enlilerdi. Merak etme hiçbir zararı yok, esnektir kızlık zarı. Dıştan bir müdahale olmadıkça o parçalar bozmaz.

Millet laf etsin etmesin böyle bi çekincem olsa anonim yer açmışım oradan sorardım sen de 2-3 laf sokacağım diye kendini hırpalıyorsun sen de bir şeyler okumayı bırak belli ki ters tepmiş

Allah razı olsun sormak istediğim buydu ağrı da çok oluyor çıktığında rahatlıyorum ama sürekli tekrarlanıyor yıldım artık

Millet laf etsin etmesin böyle bi çekincem olsa anonim yer açmışım oradan sorardım sen de 2-3 laf sokacağım diye kendini hırpalıyorsun sen de bir şeyler okumayı bırak belli ki ters tepmiş
Klavyeden yazdığın gibi ana babanın karşısına da dikil ve de ki "ben namusun bacak arasında olduğunu düşünmüyorum, benim değerim 2 damla kandan ibaret değil" de.. Tabi diyebilirsen. Hoş senin beşik kertmen de vardır

Son cümleden sonra beyninizi kullanma yetiniz olmadıgı fark ettim Allah etrafınıza sabır versin umarım iyileşirsiniz dualarım sizinle

Son cümleden sonra beyninizi kullanma yetiniz olmadıgı fark ettim Allah etrafınıza sabır versin umarım iyileşirsiniz dualarım sizinle
Sen daha güzel bir şekilde kullanırsın dilerim, öküzüne vereceğin 2 damla kan olmasın ama tek düşüncen. Selametle :)

Sen daha güzel bir şekilde kullanırsın dilerim, öküzüne vereceğin 2 damla kan olmasın ama tek düşüncen. Selametle :)

Evde kalmış kadın psikolojisi bu nerede görsem tanırım üzüldüm

Aslında ben de aynı şeyi anlatmaya çalıştım. Böyle düşünen beyinsizlerin altına sığındığı ve kirlettiği bir konu haline gelmiş din. Ben çok dindar birisi değilim hatta çok bilgili de değilim ancak genel olarak çevremden ve internetten gördüklerim duyduklarım bu şekilde.

O kadar cahilce yazılmıştır 2-3 satır ki yazık
Ay bi kendine gel be. Regl kanıyla durduğun yerden anam babam bacım bana söver doğuda yaşıyorum diyerek korkan sensin. Sana burdan akıl verenlerin aklını beğenmiyorsan git çok güvendiğin çevreni dinle.

O kadar bilgisiz ve bilinçsizsin ki normal regl görürken bekaretim gitmiş midir diye soruyorsun sence bu normal mi ? Azıcık beyniniz olsun. Nasıl büyütülmüşsünüz inanılır gibi değil. Evde kalmış dediğin insanlar seni bilgisiyle eğitimiyle üçe beşe katlar. Yaşayamadığın hayatlara özeniyorsun sonra da onlardan akıl istiyorsun.

Ablacım nerde yaşıyosun. Biraz sakin ol bu kadar tehdit altındaysan güvenli bir yere başvur bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…