Kızlık zarı

Garen

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
181
227
Arkadaşlar merhabalar, kısa ve öz olarak sizlerden ricam kızları zarını başka bir hekimin dahi anlayamayacağı şekilde yapan bir hekim önerisi🙏🏻 Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Harun özkan cnm anadan doğma yapıyormus
Şişli med var birde orası hakkındada cok ıyı konusuyorlar

Canım harun bey için tutmadı vs. yazanlarda olmuş o yüzden çok kafam karıştı. Korkut bey ile iletişime geçtim oda hiç kimse %100 anlaşılmaz diye garanti veremez uzman doktorun anlama ihtimali var işi bu çünkü dedi:KK43: yani anlaşılma ihtimali olduktan sonra benim bu işlemi gerçekleştirmeme gerek yok:KK43:

Allah korusun de kız anlasılmaz dıye bılıyorum anlasılırsa zaten bittik bu işleme gerek yok
zaten erkeklerın anlaması mümkün degıl kadın dogum uzmanı cok detaylı bakarsa anlıyormus ama zaman gecınce anlasılma ıhtımalı yokmus. Ben cok arastırdım
Harun bir tane duydum oyle ama yıne Akın beyden sonra en ıyısı Harun bey bence
Korkut beyde yaptıran bır kız olmustu 4 sene sonra evlenmıs kanaması olmus ama olumsuz sonucta görmustüm.
Anlasılma ıhtımalı varsa bu ıslemlerı nıye yapsınlarkı?

Esin anlamadiktan sonra uzman doktor kontrolü neden olsun ki

Canım harun bey için tutmadı vs. yazanlarda olmuş o yüzden çok kafam karıştı. Korkut bey ile iletişime geçtim oda hiç kimse %100 anlaşılmaz diye garanti veremez uzman doktorun anlama ihtimali var işi bu çünkü dedi:KK43: yani anlaşılma ihtimali olduktan sonra benim bu işlemi gerçekleştirmeme gerek yok:KK43:
Adam alıp seni doktora götürüp kontrol edecek hali yok yada kendisi kadın doğum uzmanı degildir

Aynen öyle cnm ınsallah bır sorun cıkmaz
sendemı bu işlemı dusunuyorsun?
Hayır sadece başlık dikkatimi çekti. Ama bildiğim kadarıyla sadece dikim ile bitmiyor sen ilk ilişki rolü verebilecek mısın

Başlık benim de dikkatimi çekti ve sadece meraktan sormak istiyorum: Zar dikimini bir erkek nasıl anlayabilir ki?

Hayır sadece başlık dikkatimi çekti. Ama bildiğim kadarıyla sadece dikim ile bitmiyor sen ilk ilişki rolü verebilecek mısın

Aynen öyle ama benım tam ılıskı olmadı ve bır kez oldu hala bıldıgım bırsey yok yanı
gercı cınsel ılıskı hayatı olanlar daha ıyı anlar ama ben bılmıyorum

Başlık benim de dikkatimi çekti ve sadece meraktan sormak istiyorum: Zar dikimini bir erkek nasıl anlayabilir ki?

bılmıyorum cnm ama erkekler anlayamaz herhalde en azından doktorlar boyle soyluyor

Aynen öyle ama benım tam ılıskı olmadı ve bır kez oldu hala bıldıgım bırsey yok yanı
gercı cınsel ılıskı hayatı olanlar daha ıyı anlar ama ben bılmıyorum
Esin daha önce defalarca ve farklı insanlarla yaşandıysa tavrını anlar diye düşünüyorum

Esin daha önce defalarca ve farklı insanlarla yaşandıysa tavrını anlar diye düşünüyorum

o zaman cok büyük sıkıntı yaaa :KK43: bırde yakında evlenıcem sanırım

Allah korusun de kız anlasılmaz dıye bılıyorum anlasılırsa zaten bittik bu işleme gerek yok
zaten erkeklerın anlaması mümkün degıl kadın dogum uzmanı cok detaylı bakarsa anlıyormus ama zaman gecınce anlasılma ıhtımalı yokmus. Ben cok arastırdım
Harun bir tane duydum oyle ama yıne Akın beyden sonra en ıyısı Harun bey bence
Korkut beyde yaptıran bır kız olmustu 4 sene sonra evlenmıs kanaması olmus ama olumsuz sonucta görmustüm.
Anlasılma ıhtımalı varsa bu ıslemlerı nıye yapsınlarkı?
Canım ilişkide değil önemli olan bir kadın doğum uzmanının anlamayacağı şekilde olması benim için şu an bu önemli malesef :KK43:

Geçen sene Ocak ayında Harun Özkan’a yaptırdım gerçekten konuşmalarıyla beni çok rahatlattı ama çok paragöz bir adam emin olabilirsiniz biz parayı havale yapmak istedik kesinlikle kabul etmedi 6 bin tl haftasonu hesaptan çekmek için bankayla görüş git gel canımız çıkmıştı. Anadan doğma olayını bilmem ama 3 doktora gittim 3üde anladı arkadaşımda benimle yaptırmıştı onun gittiği doktorlarda anladı. Sonuç olarak ikimizde evlendik ilk ilişki çok zor oluyor fleep yönteminde ben 10 günde anca yapabilmiştim. Arkadaşımında benimde kanamam oldu.

Kat kat flep yaptıgını soyledı

X