Kızlık zarı önemli mi sizin için

Kızlık zarı sizin için önemli mi?

• Ankete Katılan
    104
  • Konu Sahibi pessimist.kız
tabıkı kısısel bırseydır onu baskası yargılayamaz ama (bekarlar ıcın soyluyorum bunu)
sızın ıcın onemlı olmayan evlendıgınız erkek ıcın onemlı olabılır bunu asla
unutmamak gerek kı bahsedılen turk erkeklerı ıse
kendıler her haltı yer ama evlenecegı kız sutten cıkma ak kasık olmalıdır

o dediğiniz türden erkekler zaten bazı şeyleri aşmış, dünyanın farkında ve bilinçli gerçek kadınların yanlarına pek yaklaşamazlar hanımefendi. arkadaşım bile olamaz onlar benim. kişiliksiz erkekler!

Benim için çok önemlidir.İlk evlendiğim insanla yaşamak isterim.

tabiki çok önemli ama bin tane insanlada ileri derece münasebete girip ben temizim şuyum buyum demekte çok doğru değil

benim gözümde namus iki bacak arasında olmamalı bence.. evet toplumumuzun büyük birçoğunda bekaret önemli ki bazı yerlerde cinselliğin konusulması bile yasak.. eğer bir insan gerçekten seviyorsa gerçekten karşısındaki insana güveniyor ve gerçekten seviyorsa yani işin içinde duygu varsa olablir diyorum.. bu kişisel bir tercihtir..

bencede çok önemliiiii!!!!!!!!!!! önemlı dyenlerede soonsuz sevgiler koruyanlarada helal olsun !

herkesin kişsel fikrini sorular bayan!!!! sıze göre önemli olmaya bilir baskalarının düşüncesıne saygı gostermenız gerekır..biz müsluman ülkesinde yasıorus dınımıze görede haram!!!!

ergenlik çağına gelene kadar çok önemlidir, mikroplardan koruyor çünkü..... asıl işlevide odur zaten, el değmemiş olduğumuzu kanıtlamak değil

Yani kızlık zarım benim en önemli çeyizim değil tabi ki, kendimi bir zarla değerlendiremem. Çok daha üstün ve değerli özelliklerim, niteliklerim var benim.

konu tartışmaya dönerse kitlemek durumunda kalacağım
bu ve buna benzer konular defalarca açıldı ve defalarca silindi
sebep mi kimSe kimsenin fikrine saygı göstermedi tartışma çıktı vs. vs.
lütfen polemik yaratacak sözlerdeN imalardan kaçının
aksi taktirde konu kitlenip silinecektir

saygılarımla :enbuyukkk:

mücevher orada değil, kafanızın içinde güzel bayan.

canımm tabikidee insanınn yüreği aklıı herşeydinn önce amaa namus cinayetleri gerçeğii varkii öldürülen kızlarımızaa sen zekimisinn diee sorulmuyorr yada büyüyünce ne olacaksın die.yada bu ülkede sen aptalsın geri zekalısın die kimse öldürülmüyor.
sadece cinsellik olarakk bakılırsaa bencede önemlii ve bu ne benim nede eşiminn kişiliklerimizin arka planda olduğundan değill.a.s.

önemli gamyoncuiremsu
kaç kere daha sorcaklar acep :nazar:

mücevher orada değil, kafanızın içinde güzel bayan.

herkesin fikrine saygı duyarım..belki şu an erkeklerin % 80 ni filan çok önem verirler..bende erkek olsaydım eşimin ilk kez benimle olmuş olmasını isterdim.benim için çok çok önemli.

daha önce başka bir konuda yazmıştım fikirlerimi yine tekrarlamak istiyorum;
beni ben olduğum için değil de zarım için istiyorsa ben o adamı istemem zaten en başta,gitsin kasaptan hayvan zarı alsın,bi de nikah kıysın bu kadar zar meraklısıysa.
çoğu zaman erkeklere kızıyoruz bekareti dünyanın en önemli şeyi gibi görüyorlar diye ama asıl suçlu kadınlar ve bizler bu zihniyette olduğumuz sürece ancak bir zar kadar değerimiz olacağını anlayamıyoruz bir türlü...
lütfen kendinize değer verin,zar olsa da olmasa da siz aynı insansınız ve değerlisiniz,başkalarının da bu değeri ayaklar altına almasına izin vermeyin.

dıger goruslere saygı duyuyorum,benım fıkrıme gelınce;
,Allah herkese hayırlısını nasıp etsın,evlenecegım dıye kandırılan,tacize ugrayan,kazara yitiren durumları tenzi edıyorum
kızlık zarı önemli çünkü,en basta bızı belırlı bır yasa gelene kadar mıkroplardan koruyor sonrada dinimiz,örflerimiz,adetlerimiz geregınce bir bayanın kendini evlenecegı erkege sakladıgının simgesi oluyor.

benim icin önemli taiki herkesin düsünceleri farklidir ama benböyle düsünüyorum sonucta müslüman bir ülkede yasiyoruz ve dinimize saygili olmaliyiz a.s

benim için önemli hayatim yani kişisine bağli birşey öenmsemek yada önemsememek​

bence bekaret kızlar için bi mücevherdir.o mücevheride en güzel şekilde saklayıp düğün günü nikahlı eşine sunmaktır.

herşey iyi güzel..
bir kadın bekaretini korumak ister,bu da güzel..
kesinlikle katılıyorum..
ama bu mantığı anlamıyorum,bana kadını aşşağı çeken bişeymiş gibi geliyor..
erkeğe sunacağım birşey,tek şey bu mu?
ve o erkek de benim için mücevherini saklamış mı?​

X