Kızlık zarı önemli mi sizin için

Kızlık zarı sizin için önemli mi?

• Ankete Katılan
    104
P

pessimist.kız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pessimist.kız
Sizin için kızlık zarı önemli mi? Yani kızlığım gitti öldüm bittim diyenlerden misiniz yoksa olmasada olur o kadar önemli değil diyenlerdenmisiniz.?

tabiki senin hayatım kimse karışamaz sonuçta yargılayamazda:) tşkrler yorumun için.

Evet cok önemliye verdim oyumu..
Benım ıcın onemlı...
Sevgiler..a.s.

benim için önemlidir..hemde çok önemlidir..
ama kızlığım gitti öldüm bittim diye bişey yok Allah korusun tecavüz diye bi iğrenç bişey varki Allahım muhafaza etsin kimseyede göstermesin..

kendi isteği ile yapana hiç bişey demem..pişmandır değildir kendi tercihi yeterki sokaklarda babasız anasız evlatlar kalmasın ben onlara acıyorum

yani bence önemlidir evlendiğim de ilk deneyimimi yaşamayı istiyorum

Arkadaşım bu konu 159632 kere konuşuldu herdefasında büyük tartışmalar..
akabinde kitlenme ve ardından banlanan üyeler oldu..
hayırlı olsunsengözlerimebaksanab​

kusura bakma anket bölümüne baktım ama göremedim konuyu..
yetkili biri silebilir.

bana gore bu benim dusuncem size belki tuaf gelebilir ama erkekler evlenmeden once bilmem kac kere iliskiye girdiler demi dinimize gore tamam bir kiz ilk evlendi gece iliskiye girmelidir ama bana gore bir iliski yasiyorsan sevdin birinlen sonucta o an kizligi dusunmuyorsun ama tecavüz gibi bir olayi yasamak tabiki ellinde olmayan birsey ozaman insan tabiki kizligini dusunur ve evlendi gece bunun stressini yasar allah korusun tabiki ama kendi iradesinlen yapilan evlilikten once iliski cinselik ve sonradan pismanlik cekmek bence bos

renkli olarak işaretlediğim yere katılıyorum

tabiki senin düşüncen saygı duymak lazım canım..ama kadın içinde erkek içinde haram sonuçta ikisininde günahı aynı..
neyse bu konuları açmayalım sonra genelde tartışma oluyo filan konu kilitleniyo yani benim düşüncem bu a.s.

canim ne tartismasi yo haklisin tabiki ama dedim gibi istiyerek iliskiye girmisin sonra ah etsen ne uh etsen ne son pismanlik ne fayda demi kaydirigubbakcemile3

yani kesinlikle katılıyorumm kaydirigubbakcemile2

Benim icin cok önemli..

Okadar önemli oldugundan zaten sevdigimle evlenip onla yetirdim :roflol:sırnaşık şey
Ama tabiki herkesin kendi bilecegi is ..
Ha tabiki bir düsüncem daha var Egerki bir kiz gercekten cok sevdigi birisinle iliskiye girmeye kendini hazir hissediyor ve giriyorsa o insana gercekten güveniyorsa no problem ama iliskiye girdikten sonra nasilsa acigim deyipte bircok kisi geliyorsa o kisinin ardindan ona karsiyim tabiki ... Insan sevdigiyle, deger verdigi kisiyle paylasmali o duygulari gerisi bos gelir bana ...

Ben kendimce cok mutluyum sevdigimin ILK oldugu icin cünkü sevilenle ILKler daha güzel yasanir...:kahve:

ah ahhh sanki erkeklerin olduğu bir forum burası kızlık zarı ne kadar önemli
hemde kadınlar arasında
biz kadınlar neden kendimizi sınıflandırıyoruz,
neden kadının evlenmeden cinselliğini yaşaması bize normal gelmemektedir
bence zar mar önemli değildir
insanın kafası ve yüreiğidir önemli olan

benim icin onemlidir cunku allaha hesap vercegim yoksa oyle olmasaydi o kadar onemli olmayabilirdi
amma Allah buna bi seyler demis ve yapmak gerekir diye dusunuyorum
bu benim dusuncem:1closedeyes:

Son düzenleme:
aşk ve sevgi ile gerçekleşen cinsel birliktelikler, kişilerin birbirleriyle evli olup olmadıklarından bağımsız bir şekilde, gaaayet normaldir. doğanın kanunudur ve doğa da öz olarak dişidir. (tabiat ana)

kadının mücevheri bekareti değil, aklıdır, zihnidir. bu da, birlikte olacağı kişiyi seçerken kendini gösterir zaten.

bekaret önemlidir elbette, duygusal olarak önemlidir. ayrıca hayatta herşeyin ilki değil, sonu olmak değerlidir.

sevgiler, sevdalar...:))

benim için doğru kişiyle paylaşmak önemli

bence bekaret kızlar için bi mücevherdir.o mücevheride en güzel şekilde saklayıp düğün günü nikahlı eşine sunmaktır.

ah ahhh sanki erkeklerin olduğu bir forum burası kızlık zarı ne kadar önemli
hemde kadınlar arasında
biz kadınlar neden kendimizi sınıflandırıyoruz,
neden kadının evlenmeden cinselliğini yaşaması bize normal gelmemektedir
bence zar mar önemli değildir
insanın kafası ve yüreiğidir önemli olan

tabıkı kısısel bırseydır onu baskası yargılayamaz ama (bekarlar ıcın soyluyorum bunu)
sızın ıcın onemlı olmayan evlendıgınız erkek ıcın onemlı olabılır bunu asla
unutmamak gerek kı bahsedılen turk erkeklerı ıse
kendıler her haltı yer ama evlenecegı kız sutten cıkma ak kasık olmalıdır

benım ıcın de cok onemlı. bı kızın en guzel ceyızı. hem allah korkusu, hem de evlendıgı ınsan, bı kız ıcın ılk olmalı. benım dusuncemde bu...

X