Kızlık zarı lütfen yardımmm

Yaşınız kaç kızlar ? Dünyanın sonu değil. Namus iki bacak arasındada değil. Size bir abla olarak diyebilceğim tek şey hata yaptınız ama hatayı büyük bir yalanla kapatıyorsunuz. Yapmayın öyleşeyler. Kendinize güwenin. Sizin olan birşey kimseyi ilgilendirmez. Tahsilinizi bitirin işinizi elinize alın kendi ayaklarınız üstünde durun we bu durumdan da kimseye bahsetmeyin. Ne zamanki olgunlaştınız bir meslek sahibi oldunuz bu konuyu o zaman düşünün. We bana inanın şimdiki düşünceniz bu olmuycak. Bir çok ülkede kadınlar kendi bakireliğini kendi sonlandırıyor. Kendinize güwenin we zamana bırakın
25 yaşındayım okulum bitti çalışıyorum ama beklemediğim bir anda oldu istemeden.İleri de evlendikten sonra bunu sorarsa evleneceğim kişi işte o zaman nasıl derim bu beni korkutuyor

25 yaşındayım okulum bitti çalışıyorum ama beklemediğim bir anda oldu istemeden.İleri de evlendikten sonra bunu sorarsa evleneceğim kişi işte o zaman nasıl derim bu beni korkutuyor
Okulun yeni bitmiş. İş hayatına yeni atılmışsın. Olgunlaşma sürecindesin. Hayatta hedeflerine odaklan. Birşeyler için mücadele et. Birşeyler sahibi ol. Kendinden emin çağdaş ileri görüşlü seni gerçekten sewen bir erkek sorun yapmıycaktır. Olgunlukla karşılıcaktır. Çewremde örnekler fazlasıyla war. Şimdiki erkekler bakire olup çok çeşitli ilişkiler yaşayan kızların yerine bakire olmayan güwenilir kadın tercih ediyor.

Bunları düşünmen için çok çok çok erken. En az 3 senen war kendini toparlayıp ewlenmek için. Hangi erkek bakir ki bakire kız arıyor?

Bunları düşünmen için çok çok çok erken. En az 3 senen war kendini toparlayıp ewlenmek için. Hangi erkek bakir ki bakire kız arıyor?
yani haklısın..zaten şuan evlilik gibi bir düşüncem yok amacım kendimi kısa sürede toparlamak ve herşeyin güzel olmasını ummak

Bak güzelim hayatta doğruların olduğu kadar yanlışlarında olucak. Hepsi sana bir tecrübe kazandırıcak. Benim tecrübem doğrularımın arkasında olduğum gibi yanlışlarımın da arkasında durmak oldu. Çünkü hepsinin bedelini kişi kendi ödüyor. Sewaplarınıda günahlarınıda kendine sakla. Herkes herşeyi bilmek zorunda değil SAKIN UNUTMA. Kalk sirkele kendini dünyanın sonu değil. Kendini geliştir tahsiline dewam et kurslara git iş alanını yaşam alanını değiştir. Maddi özgürlüğünü eline al. Tüm bu dediklerimi yaptıktan sonra kimseye zaten eywallahın olmuycak. Bir gün ewliliğe karar werdiğin zaman kendine zaman ayırarak güzelce düşün. O zaman doğru bildiğini yap. Ama şuan yaşın çok ufak. Henüz hayatın yolun başındasın. Önünde uzun bir dağ kayalıklar merdiwenler war aşman gereken. Sen küçük bir çakıl taşında tökezliyorsun. Kendine haksızlık yapma. Kendini hiç bir kötü hissetme. Yaşaman gerekiyordu yaşadın. İstemeyerekte olsa bir tecrübe edindin. Yaşadığın herşey sana birşeyler katıyor. Farkındalığının farkına war. Sana dediklerimi yaparsan kendi sewiyendeki insanlarda zaten bakirelik sorunu yaşamazsın. Ama kendini geliştirmez hep aynı yerde çakılı kalırsan ileri aydın görüşlü anlayışlı olgun insan bulmakta zorlanırsın. Eğitimini tamamlamamış kültür sewiyesi düşük yobaz bağnaz insanlardan da hep uzak dur.

Bence acele etmeyin suan kims kolunuzdan tutupta zorla muayeneye goturmeyecek. Evlenmeden biraz once yaptirsaniz daha iyi olmaz mi?

Bak güzelim hayatta doğruların olduğu kadar yanlışlarında olucak. Hepsi sana bir tecrübe kazandırıcak. Benim tecrübem doğrularımın arkasında olduğum gibi yanlışlarımın da arkasında durmak oldu. Çünkü hepsinin bedelini kişi kendi ödüyor. Sewaplarınıda günahlarınıda kendine sakla. Herkes herşeyi bilmek zorunda değil SAKIN UNUTMA. Kalk sirkele kendini dünyanın sonu değil. Kendini geliştir tahsiline dewam et kurslara git iş alanını yaşam alanını değiştir. Maddi özgürlüğünü eline al. Tüm bu dediklerimi yaptıktan sonra kimseye zaten eywallahın olmuycak. Bir gün ewliliğe karar werdiğin zaman kendine zaman ayırarak güzelce düşün. O zaman doğru bildiğini yap. Ama şuan yaşın çok ufak. Henüz hayatın yolun başındasın. Önünde uzun bir dağ kayalıklar merdiwenler war aşman gereken. Sen küçük bir çakıl taşında tökezliyorsun. Kendine haksızlık yapma. Kendini hiç bir kötü hissetme. Yaşaman gerekiyordu yaşadın. İstemeyerekte olsa bir tecrübe edindin. Yaşadığın herşey sana birşeyler katıyor. Farkındalığının farkına war. Sana dediklerimi yaparsan kendi sewiyendeki insanlarda zaten bakirelik sorunu yaşamazsın. Ama kendini geliştirmez hep aynı yerde çakılı kalırsan ileri aydın görüşlü anlayışlı olgun insan bulmakta zorlanırsın. Eğitimini tamamlamamış kültür sewiyesi düşük yobaz bağnaz insanlardan da hep uzak dur.
Çok doğru döylüyorsunuz. Ben yaşadığımda üniversitedeydim okul bitti çalışmıyorum ama o zamanki düşüncem kalmadı bir süre sonra farklı düşünmeye başlıyorsunuz zaten.

Ebrucum merhaba , daha bu sabah geçici yaptırdım. Aslında kalıcı istiyordum fakat kalıcı yapılınca en az 6 hafta ilişkiye girmemek gerekiyormuş ve benim zamanım olmadığı için geçici yaptırdım. Doktorum çok iyiydi çok rahatlattı 15 dakika uyudum uyandım herşey bitmişti. Ankaradaysan kesinlikle tavsiye ediyorum, Doç Dr Deniz Ulaş, mükemmel bir kadın. 4 saatten fazla oldu ağrım sızım hiçbirşeyim yok. Sonuç cumaya belli olacak olunca yazarım tekrar. İlerde anlaşılması gibi bişey de söz konusu değil hiç merak etme :)
Merhaba gecıcı ıcın surec bırw fazla degıl mı doktorlae en fazla 4gun soluyorlar?dus almayın dıyorlar gecıcıden sonra

yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum ama ileri görüşlü olayına takıldım yani bekareti sorun yapan eğitim seviyesi yüksek olan çok insan var benim bir arkadaşımın konuştuğu kişi doktordu ve bu konuda çok katıydı o yüzden ayrıldılar ayrıca eski erkek arkadaşımda inşaat mühendisliği okuyor du oda asla çocuklarımın emecegi memeyi başkasına emdiren biriyle asla evlenmem gibi çirkin sözler söyleyen biriydi ve kolunda ataturk imzası dövmesi vardı ayrıca bunu sorun etmeyen erkeklerde çok geç evleniyor ve evliliği sacma bulan tiplerde oluyor belki burdaki kardeşlerimiz 30 unu geçmeden evlenip çocuk sahibi olmak isteyenlerdir sakin yanlış anlamayin yobazlik konusuna katiliyorum ama turk erkeği çoğu bu konuda yobaz ve eğitimle alakalı olduğunu düşünmüyorum kafa yapısıyla alakalı ayrıca sonradan bunu sorun eden erkeklerde var evliliğe gelince böyle adamlar yüzünden senelerin heba edilmesi saçma çünkü onlar 40 tada evlense sorun olmuyor.malesef

Son düzenleme:
yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum ama ileri görüşlü olayına takıldım yani bekareti sorun yapan eğitim seviyesi çok yüksek insan var benim bir arkadaşımın konuştuğu kişi doktordu ve bu konuda çok katıydı o yüzden ayrıldılar ayrıca eski erkek arkadaşımda inşaat mühendisliği okuyor du oda asla çocuklarının emecegi memeyi başkasına emdiren biriyle asla evlenmem gibi çirkin sözler söyleyen biriydi ve kolunda ataturk imzası dövmesi vardı ayrıca bunu sorun etmeyen erkeklerde çok geç evleniyor ve evliliği sacma bulan tipler belki burdaki kardeşlerimiz 30 unu geçmeden evlenip çocuk sahibi olmak isteyenlerdir sakin yanlış anlamayin yobazlik konusuna katiliyorum ama turk erkeği çoğu bu konuda yobaz ve eğitimle alakalı olduğunu düşünmüyorum kafa yapısıyla alakalı ayrıca sonradan bunu sorun eden erkeklerde var evliliğe gelince böyle adamlar yüzünden senelerin heba edilmesi saçma çünkü onlar 40 tada evlense sorun olmuyor.malesef

yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum ama ileri görüşlü olayına takıldım yani bekareti sorun yapan eğitim seviyesi yüksek olan çok insan var benim bir arkadaşımın konuştuğu kişi doktordu ve bu konuda çok katıydı o yüzden ayrıldılar ayrıca eski erkek arkadaşımda inşaat mühendisliği okuyor du oda asla çocuklarımın emecegi memeyi başkasına emdiren biriyle asla evlenmem gibi çirkin sözler söyleyen biriydi ve kolunda ataturk imzası dövmesi vardı ayrıca bunu sorun etmeyen erkeklerde çok geç evleniyor ve evliliği sacma bulan tiplerde oluyor belki burdaki kardeşlerimiz 30 unu geçmeden evlenip çocuk sahibi olmak isteyenlerdir sakin yanlış anlamayin yobazlik konusuna katiliyorum ama turk erkeği çoğu bu konuda yobaz ve eğitimle alakalı olduğunu düşünmüyorum kafa yapısıyla alakalı ayrıca sonradan bunu sorun eden erkeklerde var evliliğe gelince böyle adamlar yüzünden senelerin heba edilmesi saçma çünkü onlar 40 tada evlense sorun olmuyor.malesef
Canım benim kültür sewiyesi yüksek. Dünyaya açılmış. Bakış açısını değiştirmiş. Kendi kabuğunu kırmış. İnsanlardan bahsettim ben. Dünyayı kendi etrafında dönüyor sananlardan değil. Adam doktor olmuş kendini birşey sanar. Ama adam war prof olmuş hala kendisinş geliştirmek için mücade werir. Arada çok fark war. Kendisini geliştirmeden bakış açısını değiştirmeden istediği kadar okusun. Eşşekle semerden farkı yoktur o kişinin. Dünyanın en tehlikeli insanları örümcek beyinli yobaz insanlardır. Onların düşüncesi sabittir. Değilmez we kendi gibi düşünmeyen insanlara saygı duymaz. Uzak durmak lazım

İyiki öyle bir zihniyete sahip bir adamdan kurtulmuşsun. Kendi çokmu temizde karşısında temix insan arıyor. Bağnazlıktan başka birley değil. Kendi bakir olur o dudakları başkalarına değmez anlarım. Karşısında kendi gibi bir kadın arayışını. Allah seni kurtarmış öyle bir adamdan. Yerinde lokma dağıtırdım.

Türk toplumunda kadına değer werilmiyor. Kadın kendi değerini kendi yaratır Bunuda tahsilini tamamlayarak mesleğini eline alarak yapabiliyor sadece. Kültür sewiyesi yüksek işi gücü olan parasını kazanan dünyaya açılmış bir kadın zaten geri kafalı insanlarla muhattap olmaz. O kadınıda istemeyen erkek azınlıktadır. Bütün erkekler öyle bir kadına sahip olmak ister. Değil bakirelik çocuğu bile olsa kabul ederler. Artık dewir değişti. Paranın we eğitimin kazandırmadığı birşey kalmadı.

Yaşınız kaç kızlar ? Dünyanın sonu değil. Namus iki bacak arasındada değil. Size bir abla olarak diyebilceğim tek şey hata yaptınız ama hatayı büyük bir yalanla kapatıyorsunuz. Yapmayın öyleşeyler. Kendinize güwenin. Sizin olan birşey kimseyi ilgilendirmez. Tahsilinizi bitirin işinizi elinize alın kendi ayaklarınız üstünde durun we bu durumdan da kimseye bahsetmeyin. Ne zamanki olgunlaştınız bir meslek sahibi oldunuz bu konuyu o zaman düşünün. We bana inanın şimdiki düşünceniz bu olmuycak. Bir çok ülkede kadınlar kendi bakireliğini kendi sonlandırıyor. Kendinize güwenin we zamana bırakın
yaşınızı bilmiyorum ama abla diyim bende büyük olduğunuzu varsayarak.. Ablacım çokçok haklısın bak kesinlikle yalan iğrenç bişey ama benim yaşadıklarımı en basitinden söylüyüm ki çoğu aynı şeyi yaşıyo bi sevgilime söyledim ne namussuzluğum kaldı ne başka bişey.. şu ankinin de ağzını aradım anında öyle kızlar kaş... diye damgayı vurdu.. e türkiyenin hali ortada değil mi hadi söyledim ne olcak en iyi ihtimalle bırakcak beni.. ki hiç sanmıyorum bu kadar kadın düşkünü erkek varken gel biraz da ben kullanıyım dicek sonra da ben yapamıyorum diyip ayrılcak.. bunu yapmaya mecburum gerçekten. iş güç sahibi olun demişsiniz de ben çalışıyorum çok şükür kendi ayaklarımın üstünde duruyorum ama olmuyo işte. bunu burda bize değil çıkıp erkeklere anlatması lazım birinin :KK43: evet zina yaptm ama bunun için tövbemi ettim her dk dua ediyorum çok çok pişmanım zaten.. erkeklere bunu yapan kızın o.... namussuz olmadğını anlatması lazım aynı istikrarla.. bu ülke gerçekten böyle gelmiş böyle gider erkek mini etek giyen kıza bakınca ooo benim oğlum işte denir kız bi hata yapınca adı başka bişey olur.. bunu değiştrmeye de ne bnm ne burdaki kızların gerçekten gücü yok artık :KK43:

Yaşım 34. Sizin yaşlar sanırım küçük. Bunları düşünmeyin dertde etmeyin. Hayatınıza bakın we kimseyede özelinizi anlatmayın. 30 yaşlara geldiğinizde bakış açınızında çewrenizdeki insanlarında değiştiğini görüceksin. Düşünce yapını bakış açını değiştir. Töwbe etmekde nedir kız : D sanki adam öldürmüşsün allah seni

Çok fazla reklam var korkutuyor bu beni fazlasıyla bir de ilkinde böyle bişey yaşayınca güven problemi oluyor ne zor allahım
sende haklısın da herkes de sahte değil bak burda ebru hanım harun bey turgay bey akın korkut hepsinden olumlu sonuç alanlar var mutlaka.. almayan nadirdi.. ama en garantisi bence harun özkan.. üç kat flep yapıomus ben onu kafama koymustum da 3000 tl+tutmazsa 1000 tl daha alırız dedi vazgeçtm.. şu ara gökçen ve turgay bey arasında gidip geliyorum ama çok şanslısın ya keşke bende istanbulda olsaydm çok uzağım bide yol parası eklencek bana.

Yaşım 34. Sizin yaşlar sanırım küçük. Bunları düşünmeyin dertde etmeyin. Hayatınıza bakın we kimseyede özelinizi anlatmayın. 30 yaşlara geldiğinizde bakış açınızında çewrenizdeki insanlarında değiştiğini görüceksin. Düşünce yapını bakış açını değiştir. Töwbe etmekde nedir kız : D sanki adam öldürmüşsün allah seni
ya gerçekten var mı çevrenizde bunları sorun etmeyen erkekler inanamıyorum cidden.. hele bizim toplumda..

yaşınızı bilmiyorum ama abla diyim bende büyük olduğunuzu varsayarak.. Ablacım çokçok haklısın bak kesinlikle yalan iğrenç bişey ama benim yaşadıklarımı en basitinden söylüyüm ki çoğu aynı şeyi yaşıyo bi sevgilime söyledim ne namussuzluğum kaldı ne başka bişey.. şu ankinin de ağzını aradım anında öyle kızlar kaş... diye damgayı vurdu.. e türkiyenin hali ortada değil mi hadi söyledim ne olcak en iyi ihtimalle bırakcak beni.. ki hiç sanmıyorum bu kadar kadın düşkünü erkek varken gel biraz da ben kullanıyım dicek sonra da ben yapamıyorum diyip ayrılcak.. bunu yapmaya mecburum gerçekten. iş güç sahibi olun demişsiniz de ben çalışıyorum çok şükür kendi ayaklarımın üstünde duruyorum ama olmuyo işte. bunu burda bize değil çıkıp erkeklere anlatması lazım birinin :KK43: evet zina yaptm ama bunun için tövbemi ettim her dk dua ediyorum çok çok pişmanım zaten.. erkeklere bunu yapan kızın o.... namussuz olmadğını anlatması lazım aynı istikrarla.. bu ülke gerçekten böyle gelmiş böyle gider erkek mini etek giyen kıza bakınca ooo benim oğlum işte denir kız bi hata yapınca adı başka bişey olur.. bunu değiştrmeye de ne bnm ne burdaki kızların gerçekten gücü yok artık :KK43:
Bu arada namus iki bacak arasında değil. O fikrinden kurtul bir an önce. Kimsenin hakkını yemiyorsan ekmeğiyle oynamıyorsan hırsızlık yapmıyorsan kimsenin canını yakmıyorsa dünyada senden iyi insan yok. Senin vucudundan sen sorumlusun kimseyi ilgilendirmez. Kimseninde söz hakkı yok. Kimseyede o hakkı werme.

Kızlar ben karar verdim Turgay’a yaptırıcam bu ayın 16sında. Dediğiniz gibi Harun beyi de araştırmak istiyorum ama daha fazla kafam karışsın istemiyorum

X