Kızlık zarı kanı nasıl olur?

selin114

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
30
6
24
Merhaba. Benim şüpheli bir ilişkim oldu ama tam bir birlesmeyle değil sürtünme ile. Reglim den 3 gün sonrasıydı. Ve koyu renkte ve pıhtılı bir akıntı oldu. Ve ben boşalma hissi yaşamıştım rahimimden gelmiş olabilir mi diye düşünüyorum bı yandan da kızlık zarım bozulmuş mudur diye korkuyorum. Nolur daha önce ilk ilişkisini yaşarken edindiğiniz deneyimleri anlatabilir misiniz. Çok pişmanım düşünmekten kendi

Pıhtılı ve koyu renkte yaşamıştım ben. Çok rahat bir şekilde ilişki yaşayabilmemize rağmen uzun sürdü kanama. Tüm gün ara ara devam etti hatta oturduğum yerde iz bırakıyordum.

Birleşme olmadıysa böyle bir kanamanın da olmayacağını bilmelisin. Ayrıca herkeste kanama olmuyor bu vajinal yapıyla alakalı bir durum ..

Regl kanı o. Kist ya da herhangi bir rahatsızlığınız var mı? Benim bir sorunum olmamasına rağmen birkaç defa oldu bu. Zar ile alakası yok.

Birleşme olmadıysa bozulmaz bende de aynı durum var eve gelince sildiğimde kan gelmişti reglimin de son zamanlarıydı kızlığımın bozulduğunu düşünmüyorum ama çünkü birleşme yaşamadım

Merhaba. Benim şüpheli bir ilişkim oldu ama tam bir birlesmeyle değil sürtünme ile. Reglim den 3 gün sonrasıydı. Ve koyu renkte ve pıhtılı bir akıntı oldu. Ve ben boşalma hissi yaşamıştım rahimimden gelmiş olabilir mi diye düşünüyorum bı yandan da kızlık zarım bozulmuş mudur diye korkuyorum. Nolur daha önce ilk ilişkisini yaşarken edindiğiniz deneyimleri anlatabilir misiniz. Çok pişmanım düşünmekten kendi
Istakozgıllerdensen mavi olur

Kızlık zarı kanaması öyle pıhtılı olmaz. Pıhtı kan birikmesinden oluşur zaten. Anlık kılcal damar yırtılmasından oradan kan geliyor. Pıhtı atmaz anlayacağınız. Birleşme olmadıysada kanaması mümkün değil. Zaten az bir kanama oluyor öyle foşır foşur değil

Kana kirmizi rengini veren vişne suyu gibi.

Net bir sekilde anlatayim boyle biseye birdaha kalkisma sonucu buyuk pismanlik oluyor surtunmeyle kizlik bozulmuyor icine girmeye calismali ve aci hissetmelisin gelen kanama hemen iliski esnasinda geliyor ve pembemsi su gibi bir kanama oluyor yani adet kani gibi deyil seninkisi adetkani dir rahiminden bisey gelemez cunku birlesme yasamamissin ve kizlik kaninin rahimle alakasi yok o giris kismiyla alakali korkma kendini rahatlat bosuna eziyet etme kendine tedbir amacli git bir muayene ol cok takintiliysan ama kizlik zarina bisey olmadina emin olabilirsin o dediniz kadar kolay bozulan bisey deyil o

Birleşme olmadıysa bozulmaz bende de aynı durum var eve gelince sildiğimde kan gelmişti reglimin de son zamanlarıydı kızlığımın bozulduğunu düşünmüyorum ama çünkü birleşme yaşamadım
Ben 3 4 saat sonra iç çamaşırımda az miktarda kan gördüm ama koyu renkti ve peçeteyle sildigimde pıhtılı kahverengi pıhtılar geliyodu

Kızlık zarı kanaması öyle pıhtılı olmaz. Pıhtı kan birikmesinden oluşur zaten. Anlık kılcal damar yırtılmasından oradan kan geliyor. Pıhtı atmaz anlayacağınız. Birleşme olmadıysada kanaması mümkün değil. Zaten az bir kanama oluyor öyle foşır foşur değil
Adetimden kalan bir kanama olabilir mi çünkü bir birlesme olmadı çünkü ve işte dediğim gibi koyu kahverengi renkte ve pıhtılıydı. Anlık kanın geldiğinin farkında olabiliyo musun

X