kızlık zarı dikiminde yaşadıklarım

valla bacım doğru olmak lazım hiç bakirelik konusunda feminist olmayın
siz lisedeyken üniversitedeyken efendi
çalışkan çocuklara bakmayıp gidip serserilere,
apaçilere takıldınız, gönül eğlendirdiniz. O
piçler okullarını bitiremediler, bir baltaya da
sap olamadılar, iyi bir iş sahibi olamadılar.
Ama o yüz vermediğiniz dürüst, düzgün
terbiyeli ve çalışkan çocuklar okullarını
bitirdiler, iş hayatında iyi yerlere geldiler. Evlilik
çağına geldiğindeyse kariyerli geçmişi temiz
bir erkekle evlenmek istediniz. Ama onlar
geçmişinizden dolayı sizi istemedi. Sonrada
erkekler çok geri kafalı namusu bacak
arasında arıyolar diyorsunuz. Siz senelerce piç
heriflerle takılacaksınız da iş evliliğe gelince
düzgün adamla evlenceksiniz ha? Yok öyle bi
dünya.

allah akıl fikir versin bacım başka hiç bir şey demiyorum.
ama en azından çok değerli fikirlerini kendine saklasaydın ki burada saçma sapan et parçası yüzünden gerçek anlamda psikolojik sorunlar yaşayan insanların bozuk olan moralini daha da bozmasaydın.

dünya.

Siz erkek misiniz merak ettim de..

ne erkeği sadece objektifim bu olaya karşı beklediğim bi tepki ama olay bu özür dilerim öyleyse onun geçmişini merak etmycek biriyle evlensin insanlar ne için saklıyorlar? neden kandırıyorlar sevdiklerini?

dünya.

burda kimin neden bu duruma geldiğini bilmeden böyle yaklaşman üzücü üniversite okumadan yaşanmıyormu dünyada üniversitede mi piçler yada birlikte olduğu adam piçmi bilemezsin. Büyük konuşma allah kimsenin başına vermesin deyip geçseydin!!!

ne erkeği sadece objektifim bu olaya karşı beklediğim bi tepki ama olay bu özür dilerim öyleyse onun geçmişini merak etmycek biriyle evlensin insanlar ne için saklıyorlar? neden kandırıyorlar sevdiklerini?

Çok basit evlilik vakti geldi ve evlencek erkek bulundu. Burada gerçekten kim doğru söyler belli olmaz ki herkes kandırmaca peşine düşmüş burada diktirecem hataydı diyen başka kısımda sevgilime artık webcamde soyunmak istemiyorum diye yazıyor bak sen hata diyene yada burada kaça yaptınız diye para biriktirecem diyen başka yerde zina ettim çok hatalıyım böyle bişey yaşadım diyor kendinize bile dürüst değilsiniz önce kim olduğunuzu kabul edin başkasına sahte karakter yaratana kadar sonra erkekler her bakire olmayanı bir tutuyor arkasında duran güçlü kadınlar oldukça gerçi kime diyorum neyse ya malum hepiniz madursunuz...

Siz erkek misiniz merak ettim de..
etmedim bile:)9
bacım falan diyorsunuz ama kendilerine ayıp olur şimdi:)
konuya yorumumsa,herkesin kendi bedeni kendi seçimi. bekaret arayan erkekte bakir olacak. onun dışında bu erkekler herşeyi hakediyor. hem kızlarla beraber ol günah al,sevgilerini kullan sonrada gel bakire bakire diye inlet ortalığı..
çifte standartın her türlüsünden nefret geldi artık. insanız kardeşim. siz erkekler insansınız biz farklı bir türmüyüz sizden.
ben erkeğim deyip çıkamazsınız işin içinden. erkek eşittir insan
kadın eşittir insan. insan eşittir insan.
nokta.:KK14:

Bayansinda öyle bir yazmissin ki .neyse. sorunda bu degil zaten.herkesin bir derdi var ve iste öyle bir dünya.. yani yalan dünya.

Son düzenleme:
zına erkegede kadına günahtır allah bıle erkeklere bu oncelıgıvermemısken erkekmılletı kendınde böyle bır oncelıgı ıstedıgı kadar gorsun alllahın huzuruna çıktıklarında bakalım savunmaları nolucak bekaret dıktırmekte herkesın kendı tercıhı (kandırılmayı tasvıp etmesemde)

zına erkegede kadına günahtır allah bıle erkeklere bu oncelıgıvermemısken erkekmılletı kendınde böyle bır oncelıgı ıstedıgı kadar gorsun alllahın huzuruna çıktıklarında bakalım savunmaları nolucak bekaret dıktırmekte herkesın kendı tercıhı (kandırılmayı tasvıp etmesemde)

Öyle konuşma "Kınadığın şey başına gelmeden ölmezsin" buranın klasik sloganı he madem öyle kul hakkı ne olacak dersen taşa tutarlar. Yaşamak istedin yaşadın kime ne et parçası gibi okul bitince yada evlilik zamanı gelince diktirmek nedir bir insan bu kadar basit görmemeli kendini ama her kesin bir karakteri var tabi.

aynen oyle canım dedıgım gıbı herkesın kendı tercıhı hayat oyle enteresan bıseykı yadırgamamayı bıle kendılıgınden ogrenıyosun zaten erkekkler hanımları erotık sısme bebek gıbı gorduklerı ıcın hıc bısey paylaşmamakta yarar var gıbı geliyor cınsellıgı paylaşım degıl kullanma gıbı goruyorlar ve duygularımzla oynanıyor yazıkkı

aynen oyle canım dedıgım gıbı herkesın kendı tercıhı hayat oyle enteresan bıseykı yadırgamamayı bıle kendılıgınden ogrenıyosun zaten erkekkler hanımları erotık sısme bebek gıbı gorduklerı ıcın hıc bısey paylaşmamakta yarar var gıbı geliyor cınsellıgı paylaşım degıl kullanma gıbı goruyorlar ve duygularımzla oynanıyor yazıkkı

Kimse kimse ile oynamıyor kadın istemedikçe erkek bir şey yapamaz istediniz oldu ki devamını da getirenler var tamam ok ama ailem var yok ben böyle evlenemem nedir ya yapmasaydın zorlamı oldu ? Kimisi de benim hayatım modernim çağdaşım der sonra kaça diktirdinizler başlar kimse kimseyi kandıramaz karşındaki ne olursa olsun hele ki kendini yamamak nedir seviyorsa olduğu gibi kabul eder zaten etmiyorsa vur tekmeyi ama bizim ülkemizde hayatına yaşa sonra topluma erkeğe suç at acındır kendini hatta dini kuıllan felsefesi var bu tarz kadınlar yüzünden gerçekten bir defa yapıp pişman olan da aynı damgayı yiyiyor. Güçlü kadınlar var yok değil onların sayısı artıkça yine bu güçsüz kadınların yarattığı tabu yıkılacaktır.

bi anlık zevk için yada sahip çıkıp çıkamayacağından emin olmadığın bi kızın hayatını nasıl mahveder birazcık insanlığı kalmış biri???

anaları kıymetli kız kardeşleri melek ama çıktıkları kızlar sokak kızı sanki yok ben uçkuruma sahip çıkamam diyosan git parayla yapanlarla yap ekonomiyi canlandır milletin hayatıyla oynayacağına iğrençsiniz iğrenç............... ama malesef kadını o.....pu yapanda anne yapanda sizsiniz

Kimse kimse ile oynamıyor kadın istemedikçe erkek bir şey yapamaz istediniz oldu ki devamını da getirenler var tamam ok ama ailem var yok ben böyle evlenemem nedir ya yapmasaydın zorlamı oldu ? Kimisi de benim hayatım modernim çağdaşım der sonra kaça diktirdinizler başlar kimse kimseyi kandıramaz karşındaki ne olursa olsun hele ki kendini yamamak nedir seviyorsa olduğu gibi kabul eder zaten etmiyorsa vur tekmeyi ama bizim ülkemizde hayatına yaşa sonra topluma erkeğe suç at acındır kendini hatta dini kuıllan felsefesi var bu tarz kadınlar yüzünden gerçekten bir defa yapıp pişman olan da aynı damgayı yiyiyor. Güçlü kadınlar var yok değil onların sayısı artıkça yine bu güçsüz kadınların yarattığı tabu yıkılacaktır.

hahlıısn ama bazı ıstısnaı durumları gözden kaçırmamak gerekır ıstegı dıısnda ılıskıye mecbur edılen hanımlarımz var belkı onlarda tercıh edıyordur bu olayıı kımseyı kandrmamakta yarar var allah herkezın gonlune gore verıyor cunku kandırdığını sananlar ılerde kandırılmaya mahkumlardır

berbat bi durum cidden bu toplumda yaşıyorsan... insan ikilemde kalıyor. acaba evleneceğim kişiye söylesem de kurtulsam mı diyorsun. bu benim sonuçta. geçmiş için beni yargılamamalı diyorsun. bi zar için gidiyorsa defolsun gitsin beni ben olduğum için sevsin diyorsun. bi yandan da ya istemez ve çok mutlu olacağım bi ilişkyi lanet bi zar için itersem diyorsun...
bi arkadaşımın başına geldi kız evlendi. söyledi çocuğa evlenmeden önce bakire deilim diye. çocuk sorun deil dedi. sonra evliliklerinin 6.ayında en ufak kavgada hiç konusu bile deilken pat diye kızınn yüzüne vurdu durumu... cidden zor karar...

hahlıısn ama bazı ıstısnaı durumları gözden kaçırmamak gerekır ıstegı dıısnda ılıskıye mecbur edılen hanımlarımz var belkı onlarda tercıh edıyordur bu olayıı kımseyı kandrmamakta yarar var allah herkezın gonlune gore verıyor cunku kandırdığını sananlar ılerde kandırılmaya mahkumlardır

Tecavüz farklı konu bak o diktirir bişey diyemem ki psikolojisi içinde iyi gelebilir. İlk günden kocanı aldatıyorsun kocan aldatırsa sesini çıkaramazsın bana göre iki yüzlülükten başka bişey değildir bu tabi bu benim kişisel görüşümdür ki çevremde de oldu salak olmasaydı napim diyenler belki aynı mantıktalar belki değil artı üniversite okuyan kız erkeğin bırakacağını nereden bilebilirdim bile diye biliyor burada bariz yalan işte neyse herkesin karakter yapısı yaşam biçimi var beni evlenip mutlu olan arkadaşlarım var sorunda yaşamadılar. Bu toplumda kadın eziliyorsa bu hemcinslerimiz yüzünden işte erkeğe topluma suç atmak kolay.

şeytan bu ne zman karşına çıkacağı belli olmuyo bi anlık nefisle oluyo herşey imanımız güçlü değilse böyle kötü durumlarla pişmanlıklarla karşılaşabiliyo insanlar . erkeklerimizdede suç var kadınlarımızdada ama biz doğduğumuzdan beri kadınların iffetini koruma konusunda eğitilmişiz düşünsenize kahvenin önünden bile geçmemek için yolumuzu değiştiriyoruz ama erkekelrimize doğduklarında kız nasıl tavlanır sanatı aile bireyleri tarafından mutlulukla anlatılırdı.Yada bübük babalar tarafından erkek çocuklarının cinsel bölgeleri büyük bişeymiş gbi oynanırdı.Aileden geliyo herşey erkek çocuklarınıda böyle edepli yetiştirmek için uğraş olsa bu kadar büyük sorunlarla karşılaşılmıcakk

Herkezin başına gelebilir bunlar zor bir karar ama olmuş bi kere yapıcak bişey yok Allah kimsenin başına vermesin diyorum

şeytan bu ne zman karşına çıkacağı belli olmuyo bi anlık nefisle oluyo herşey imanımız güçlü değilse böyle kötü durumlarla pişmanlıklarla karşılaşabiliyo insanlar . erkeklerimizdede suç var kadınlarımızdada ama biz doğduğumuzdan beri kadınların iffetini koruma konusunda eğitilmişiz düşünsenize kahvenin önünden bile geçmemek için yolumuzu değiştiriyoruz ama erkekelrimize doğduklarında kız nasıl tavlanır sanatı aile bireyleri tarafından mutlulukla anlatılırdı.Yada bübük babalar tarafından erkek çocuklarının cinsel bölgeleri büyük bişeymiş gbi oynanırdı.Aileden geliyo herşey erkek çocuklarınıda böyle edepli yetiştirmek için uğraş olsa bu kadar büyük sorunlarla karşılaşılmıcakk

Herkezin başına gelebilir bunlar zor bir karar ama olmuş bi kere yapıcak bişey yok Allah kimsenin başına vermesin diyorum

aynen canım göster TOYİKİNİ mantığıyla buyutuluyor erkekler sonrada kadınlar uğraşıyorlar bunların dertleriyle toyıkılerı olunca ımtıyaz sahıbı oluyorlar sankı dıkkatlı olmak lazım karsı cınse karsı :KK52::KK52::KK52:

haklısın aslında ben de öyle düşünüyorum ama sen gene de büyük konuşma. insanoğlu çiğ süt emmiş her şey gelebiliyor başına. ben ki böyle şeylere en karşı çıkanlardan biriydim ama benim de çıktı böylesi karşıma.tamam yapmadım,direkten döndüm ama gerçekten bir anlık gaflete bakabiliyor.Allah kimsenin karşısına kandırıkçıları çıkarmasın.

X