Kızlık zarı dikiminde doktor tavsiyeniz var mı?

Letia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
48
39
Herkese merhaba kızlık zarı dikimi için öncelik bursa ve çevresi tavsiye edebileceğiniz doktorlar var mı ?

Herkese merhaba kızlık zarı dikimi için öncelik bursa ve çevresi tavsiye edebileceğiniz doktorlar var mı ?
Canım Ben de Bursa’da aradım ama bi güvenecek kimse bulamadım. Jimerde tanıdık bir hemşire geçicide hiç dikiş atmadıklarını jiletle içerde kesik attıklarını söylemişti. O kadar doktor araştırdım. Bu forumları falan okudum. Turgay karakaya’da karar kıldım.
1 ağustosta tek kat flep yaptırdım. Eylül’de kontrole gideceğim. Keşke sonucu da hemen yazabilsem ama evlilik daha yok :KK43:

Canım Ben de Bursa’da aradım ama bi güvenecek kimse bulamadım. Jimerde tanıdık bir hemşire geçicide hiç dikiş atmadıklarını jiletle içerde kesik attıklarını söylemişti. O kadar doktor araştırdım. Bu forumları falan okudum. Turgay karakaya’da karar kıldım.
1 ağustosta tek kat flep yaptırdım. Eylül’de kontrole gideceğim. Keşke sonucu da hemen yazabilsem ama evlilik daha yok :KK43:
Nasil gecti operasyon bende cok arastirdim ve Turgay karakayanin iyi doktor oldugunu gordum acaba biraz bahssedermisin bende flep yontemiyle yapmak istiyorumda

Canım diğer konulardaki arkadaşların dediği gibi biraz acı hissediyorsun öncesinde kalçadan iğne vuruyor zaten. Bir de operasyon yapmadan önce o bölgeye de iğne yaptı sanırım uyuşturmak için. Dokuyu keserken ben gıdıklıyor gibi hissettim. Dikiş atarken çok az acı okuyor hissediyorsun ip geçerken. Dayanılmayacak bir şey değil.
Doktor ve asistanları gayet ilgililer. Sonrasında da dikkat etmeli. Ben kontrole de gittim. Her şey güzel şu an hiç operasyon olmamışım gibi.
Tabi daha evlenmedim önümüzdeki yaza inşallah :) kanamaması mucize dediler ama evlenince göreceğiz sonucu :KK66:

Kontrole gittiniz mi tutmuş mu dikişleriniz bende turgay karakaya da çift kat dikim olacağım bilgi lazım

Bursa icin bi bilgim yok ama Ankara da Esra Cabuk Comert e gidebilirsin arkadasim gecici yaptirdi.Dugunu oldu kanamasi da olmus.Ben goturmustum bir arastir derim.

Bu kadar çok diktiren veya diktirmek isteyen var ama sadece Turgay Karakaya’dan bahsediliyor. Başka doktorlar yapamıyor mu bunu ya İstanbul’a gitme şansı olmayanlar ne yapsın. Tahminimce farklı doktorlardan istediği sonuç alan arkadaşlar burda paylaşmıyor

Bu kadar çok diktiren veya diktirmek isteyen var ama sadece Turgay Karakaya’dan bahsediliyor. Başka doktorlar yapamıyor mu bunu ya İstanbul’a gitme şansı olmayanlar ne yapsın. Tahminimce farklı doktorlardan istediği sonuç alan arkadaşlar burda paylaşmıyor
Öyle olsa gerçekten sağlam yapan olsa millet yararlansa. Ben Ankara da gökçene oldum maalesef tutmadı. Ve benim de şuan aklımda sadece turgay var mecburum gştmeye. Tutsa yeter. Ve tu rgaya yaptırmış iki kişinin de tutmuş

Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım, dilerim istediğin herşey gönlünce olur. Bursada tavsiye edebileceğim barış korkmaz var. Ben de ona yaptırmıştım. Flep yöntemi ile. Kontrollerini yaptı, ilk dikişinde sorun olmadığını söyledi. Aylarca rahatlıkla gezebilirsin dedi. Yine de ilişkiden 1 hafta önce tekrar kontrole gitmemi söylemişti. Hiç acı ağrı hissetmedim, bol bol da şişirdim sürekli sorularla doktor beyin kafasını. Sabırla hepsine cevap verdi. Çok kısa sürede ve işini güzel yapan bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim. Dudak küçültme için de gitmeyi düşünüyorum.

Adana da Doktor Ayşecan Enmutlu bu işi çok iyi yapıyor

Adana da Ayşecan Enmutlu var makul fiyat kaliteli ve kesin sonuç

Öyle olsa gerçekten sağlam yapan olsa millet yararlansa. Ben Ankara da gökçene oldum maalesef tutmadı. Ve benim de şuan aklımda sadece turgay var mecburum gştmeye. Tutsa yeter. Ve tu rgaya yaptırmış iki kişinin de tutmuş

Tutup tutmadığını nasıl anlıyorsunuz? Bir de tamam tutmamış ama bunu yapan doktor sorumluluk kabul etmiyor mu?

Tutup tutmadığını nasıl anlıyorsunuz? Bir de tamam tutmamış ama bunu yapan doktor sorumluluk kabul etmiyor mu?
Belli oluyor ki canım kendin bile anlarsın. Bildiğim kadarıyla tutmayınca turgay ilk ayda tekrardan dikiyo ücretsiz

Ben bi onceki sayfada da yazmistim gormemissiniz demek ki evet sadece nedense Turgay Bey in ismi geciyor bu sayfada.Siz gene de Esra cabuk comert'le gorusun derim ankarada iseniz.

Canım diğer konulardaki arkadaşların dediği gibi biraz acı hissediyorsun öncesinde kalçadan iğne vuruyor zaten. Bir de operasyon yapmadan önce o bölgeye de iğne yaptı sanırım uyuşturmak için. Dokuyu keserken ben gıdıklıyor gibi hissettim. Dikiş atarken çok az acı okuyor hissediyorsun ip geçerken. Dayanılmayacak bir şey değil.
Doktor ve asistanları gayet ilgililer. Sonrasında da dikkat etmeli. Ben kontrole de gittim. Her şey güzel şu an hiç operasyon olmamışım gibi.
Tabi daha evlenmedim önümüzdeki yaza inşallah :) kanamaması mucize dediler ama evlenince göreceğiz sonucu :KK66:
Canım tuttu mu senin ki ? Ben de oldum 19 kasımda şuan bekliyorum.

bursada ameliyat yapan doktorun sekreteri hemşiresi ile yolda düğünde karşılaşırım korkusuyla ankarada yaptırdım ameliyatımı

X