Kızlık zarı dikimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
şaka mısın ya gerçekten. o deliğini kapattığın et parçayı kaynayıp tamamen sonsuza kadar kapandığında görürsün kızlık neymiş. hala bunu yapan doktorların olması da korkunç

Bir arkadaşım yaptırdı mecbur kalmıştı talihsiz bi olay olmuştu. anestesi uygulayarak yapmışlar. Kalıcı yöntem olan.
Hiç bir şey hissetmemiş. ilaçlar yazmış doktor evde de pansumanı olmuş. Daha sonra kontrole gitmiş. Tutmuş o yapılan işlem. Aradan zaman geçti evlendi .
Kanaması olmuş ilk gecesinde.

Süreci anlatayım. İlk önce uyuşturmak için 3 tarafına sanki saat hizasında iğne vurdu. Sanki dikmeye başladı fakat sanki daralmaya başladıkça canım yandı. Sanırım buna bi yandan vajinal daraltmada deniyor. Dikim ve onarım sırasında canım cidden yandı ve beni doktor asistanı sakinleştirmeye çalıştılar konuşturacak sağolsunlar. İlk saatlerde ciddi ağrı ve kasılma vardı ağrı kesici, antibiyotik ve batikon verdi ilaç olarak ve ek olarak şunu ekleyeyim lekelemenden ziyade kanama oldu biraz. Ped götürmedim bilmiyordum olacağını. Eğer gidecek olursa ped götürsün yanında. Şuan 7 saat geçti üzerinden ve hala ağrı. Sabrediyor ve bekliyorum iyileşmesini ki 7 hafta içinde iyileşecekmiş. Gittiğim doktor çok iyi birisi ben samsunda Zehra yılmaza yaptırdım. Bunu görecek kişi varsa tavsiye ederim.

ya bu sacmaligi niye yaptiriyorsunuz anlamiyorum. benim ilk iliskimde ya da sonrasinda kanama olmadi mesela. herkeste kanama olmuyor ki niye bosuna yaptiriyorsunuz.

Ya sen salak misin kandırmakla alakası yok sevdiğim adam zaten biliyor ben sadece kendime saygımı korumak için ve amaan ne olacak diye yapmamak için diktirdim.
Üslubuna dikkat et cahil insan. Böyle seylerle saygı ölçüyorsan o bahsettiğin tabir sana şakk diye oturuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…