Kizlik zari dikimi-TECRÜBESI OLAN ?!

bence iyi bir doktor bulup diktirsin o dediğin yöntem sakat .benim eşim kadın doğum uzmanı önceki yıllarında yapıyormuş dikim işini gerçi artık yapmıyor etik bulmadığı için ama .şey demişti bir kere kadın doğum uzmanı hariç kimse anlayamaz dikim işlemini aynen bakire gibi kan geliyormuş o gece .evlenmeden bir kaç gün önce yapılıyor işlem .doğum bile yapsa kadın yeniden diktirebiliyor yani .tabi ne kadat etik tartışılır .

kıslar yok mu bunların erkek erkeğe konuştukları bi sosyal ağ???

gerçi ben bi gün eşime sordum,erkekler kulubu diye bi site olsa takılırmıydın die hayır dedi...

neden die sorduğumdaki cevabı şu: " ya biz erkekler siz bayanlar gibi ayy çok üzüldüm fln diyemeyiz,misal bi erkek baldızım bana aşık diye bi topic açsa çak ozaman kardeşim sende der geçeriz dedi:)))

aynen canım onlara da uzuluyorum .sonucta erkekler yani ama arada boyle gurursuzları cıkıp yazıyor ıste hos gormek lazım erkek musveddelerını

Kadınlar erkek tarafından aldatılınca erkeğe saymayan sövmeyen kalmıyor. Bu da erkeği kandırmak işte. Bence karşıdakine durumu açıkça söylemelisin. Bir kaza tecavüz vs. olsa tamam dicem ama zevk ugruna bir şeylerden vazgeçiyorsan sonuclarına katlanmalısın ki karşıdaki anlayışlıysa katlanman gereken bir sonuc bile olmaz.

Herkes kendi telinden çalmış... Kızı suçlamış. Evet belki o hatayı yaptı bi düşüncesizlikle.. Aşağılayınca ne değişecek? Geriye dönüp telafi edemezki... Pişman olmuş ama nişanlısı namusu bacak arasında aradığı için kendince çözüm bulmaya çalışmış. Ona o yol doğru gelmiş. Ne yapsınki? Çare mi var.. Eğer söylese ve kabul etse onu, ilerde sen zaten böyle böyleydin deyip onun yüzüne vurmaz mı sanıyorsunuz? Arkadaşına üzüldüm canım, şu anda doğru gibi gözükse de..inan hep içini kemirir bu ömür boyunca. Ben olsam öyle böyle yapardım demeyeceğim... Hakkında hayırlısı ne ise o olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden..

yargilayanlara Allah büyük diyorum, hicbir zaman büüyk konusmasin kimse, insan asla yapmam dedigi seyleri yapiyor.

Yardim etmek yerine, yargilayanlar, suclayanlar eksik olun :)
bu yazdiklarinizi bizde biliyoruz. Sizden duymaya gerek yok.

Diger Arkadaslarimada konuya zaman ayirdiklari icin tesekkür ediyorum.

Gerek kalmadi, hersey halledildi

aynen öyle.Icine girmeyince bilinmiyor hicbirsey
aynılarını ben yaşadım aynısı devamında ilişki olmadı.Flep yaptırdım ikinci gün şuan ne durumda bilmiyorum 7ay oldu bazı arkadaşlar yara gibi kendinden kapanıyor zar yazmış( tam anlamıyla birleşim olmadı) acaba nekadar doğru bu tabi benden geçti ama( o telaşla hemen gittim hala daha kanama vardı gittiğimde. Size yalvarıyorum biri bişi desin darlıktan kasıt vajinanın girişinin dar olması mı yoksa,(benim giriş olmadığı için) içinin dar olmasımı .. Açık açık yazdım ama durumumu bilseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…