Kızlık zarı dikimi için doktor tavsiyesi ???

sevtapyatmaz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
10
2
36
merhaba arkadaşlar
son bir kaç aydır kızlık zarı diktirmeyi düşündügümden doktor araştırması içindeyim
internette bir çok şey okudum kafam iyice karıştı
daha önce bu konu ile ilgili bilgisi olan araştıran varmı buradaki bazı topiclerde yorumlar okudum ama eski tarihli yorumlar olunca çokta güvenemedim açıkçası belki birşeyler degişmiştir diye emin olamadım sizlere sormak istedim son dönem konu ile ilgili bilgisi olan varsa
yardım lütfennnnn.....

Merhaba, burada bununla ilgili çok fazla sayfa var canım. Ben bu işlemi yaptıralı iki haftayı geçti. Bu işlemi yapan çok doktor var.

Merhaba, burada bununla ilgili çok fazla sayfa var canım. Ben bu işlemi yaptıralı iki haftayı geçti. Bu işlemi yapan çok doktor var.

Bende Gördüm Bir çok konu var ama hep eski tarihli o yüzden sondönem yaptırmış olan varmı diye sormak istedim canım
sen hangi doktora gittin ??? ben dr burcu arslan arasında kaldım ikisininde asistanıyla görüştüm muhtemelen ikisinede ön görüşme için gidip hangisi daha fazla güven verirse ona göre karar vereceğim

Son düzenleyen: Moderatör:

Canım keşke her şey kagıt üstünde senin dedigin kadar kolay olsa hayatın gerçekleri var ama kültürel sorunlarımızda var biliyorsun cesaret edemiyorum bu yüzden keşke senin dedigin gibi yapabilsek ben istemezmiyim sanıyorsun....

Ne diyeyim canım zaten ilişkinin ileri safhalarında anlatamaz insan öyle anlatmak da kolay değildir. O yüzden en iyisi yeni bir ilişkiye başlanacağında karşıdaki kişiyle oturulup bak Benim daha önce başımdan şu kadar yıllık bir ilişki geçti kabulleneceksen böyle kabullenmeni istiyorum denmeli. Bi de hayatım İnan karşına çıkan çoğu erkek bakir değildir. Ben nişanlımla 14 yaşında tanıştım bütün erkek arkadaşlarını tanıdım yıllardır biliyorum yani kardeş gibiler. Kaç tane kız geçmiş hayatlarından... yani benim nişanlım daha önce kimseyle yaşamamıştı böyle bir şey e tabi ben de yaşamadım ikimiz de küçükken tanıştık zaten böyle bir sorun yaşamadık ama ben daha önce böyle şeyleri yaşayıp da sonra bakire/bakir eş isteyenlere aslaaaa anlam veremiyorum. Ve inanamazsın yani günümüzde 14 yaşındaki erkek çocukları yapıp yapıp bir de sınıfta arkadaşlarına anlatır haldeler. Parayla falan da yapıyolar kız dehşete düştüm. Önceden az kişi yapar sanardım ben çokmuş sayıları. Yaş da bir hayli düşmüş

Ben hiç burcu hanımı düşünmedim burada kendisiyle ilgili çok fazla kötü yorum var, Ayşe hanımla ilgili de pek bilgim yok burada da ismine pek rastlamadım canım. Ben şişlimed e gittim Akın beye yaptırdım canım. İmkanın varsa bir görüş derim hemşiresi de iyi biri kendiside herşeyi detaylı anlatıyor.

Dar çevre baskısı işte benimde hayatımda tek bir kişi oldu küçüktüm ilk ve son olur diye düşündüm ama ne yaparsın el oğlu işte arkasına bakmadan döndü gitti, benim çevremdede bu tür şeyler bırak kabul görmeyi kötü sonuçlar bile doğurabilir, bilmiyorum tek çare buymuş gibi.

İnternett çok araştırdım gogleda Akın beye hiç rastlamadım ne yazıp arasam karşıma hep Burcu Arslan , Korkut Arslan çıkıyor ama ben bayan doktor tercih istiyorum her iki bayan doktordan da görüşme için randevu alıp görüşeceğim bugün yarın

Anladım canım tercih senin tabiki şişlimed diye arayabilirsin öyle çıkıyor bende burada yorumları takip ettim hep

Anladım canım tercih senin tabiki şişlimed diye arayabilirsin öyle çıkıyor bende burada yorumları takip ettim hep

akın beyinde sitesini inceledim benim tercihim bayan doktor olması gerekiyor internette araştırmaya devam ettim burcu hanımın videolarını izledim en son ona gitmeye karar verdim. pazartesi gününe randevu aldım görüşmek için eğer güvenebilirsem ona yaptıracağım bakalım artık hayırlısı umarım bu dertten bir an önce kurtulurum çünkü düşündükçe çözüm bulmak zorlaşıyor.

sevtap merhaba yaptıracagım demişsin yaptırdın mı ne oldu bilgi paylaşırsan memnun olurum aynı sorun bendede oldu cevap bekliyorum

sevtap merhaba yaptıracagım demişsin yaptırdın mı ne oldu bilgi paylaşırsan memnun olurum aynı sorun bendede oldu cevap bekliyorum

Evet canım yaptırdım burcu hanıma bir sorun olmadı rahat geçti önümüzdeki hafta kontrole gidecegim bakalım doktor hanım ne diyecek kontrolden sonra istersen genel bir bilgi veririm

Merhaba Arkadaşlar

Konu hakkında detaylı bilgi veren çok yorum yok , umarım yardımım dokunur.

Ben geçici kızlık zarı dikimi yaptırdım. Bir sürü dr. araştırdım mutlaka konusunda hepsi çok iyidir.Yalnız Dr Hanım'ı seçmemdeki ilk sebep uzun yıllardır bu mesleği yapması ve bayan olması , kendi sitesinde yapılan yorumlar beni endişelendirmişti. Sanki otomatik mesaj gibi sürekli birileri tarafından yazılıyor hisse uyandırdı bende, bir de muayene resimleri merdiven altıymış gibi gözüküyordu.
Ama gerçekten her şeyiyle çok yanıldım.
Dr.Hanım ve asistanları gerçekten ilgili ve güler yüzlüydü Dr Hanım konuyla ilgili yurtdışında seminer verdiğini ve sertifikalarını gördüm.
Beni rahatsız edecek sorular kesinlikle sormadılar. Asistanları da çok yardımcı oldular gerçekten.
Muayenehanesi de gerçekten lüx ve tertemizdi.Ben iki gün sonra birlikte oldum ve o kadar endişelenmeme gerçekten gerek yokmuş .
Gidecek arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir.

Not : Sitede yeni değilim 12 yıllık üyeyim.Deşifre olmamak adına farklı bir kullanıcı açmak zorunda kaldım.

Kızlar ben 3 ay önce akın beyde flep oldum . ilişki yaşadım kanamam oldu . sormak istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…