Kızlarrrrrrrrrrr depresyonamı giriyorum yoksa,

kubra_suden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
76
0
41
Arkadaslar ya ben daha hamile kalmadan bayağı bi önce sigarayı bırakmıstım.yani 12 aydır falan içmiyodum.ama evde çok canım sıkılıyo moralım bozuluyobi günde eşime kızdım ve bi tane sigara içtim şimdi hergün aklıma geliyo bitane içeyim diyorum sonra vazgeçiyorum,havalar soguk diye dısarı da çıkamıyorum eşim işte kızım ve ben dört duvar arasında patlıcam artık allahta net varda kızım uyuyunca oyalanıyorum,işim varsa ki hjep oluyo işimi yapıyorum ama bazen iş bile yapmak istemiyorum kızım uyurken ben de biraz dinleneyim diyorum yatıyorum ve yattıkça yatasım geliyo.sigara başlama eğlimi gösteriyorum
ne yapayımmmmmmmmmmmmmmm

canim ne olur sigaraya baslama
bak birakmissin ne guzel
bu senin icin bir firsat
Allaha sukur birde bebegin var
yakinda havalarda guzellesecek yaza gidiyoruz
bol bol gezeriz insallah
kendini depresyondaymis gibi dusunursen oyle olur, sakin oyle dusunme
kendine guzel bir ugras bul, inan bunlarin hepsini bizde yasiyoruz
bebeklerimiz kisin dogdu,disari cikamadik, yanliz yasiyoruz, yardim eden yok, ac kaliyoruz, yemek pisiren yok, sutumuz cekilmesin diye onu dusun bunu dusun...
bunlarin hepsi gececek canim
lutfen kendine iyi bak, saglikli kal

Ivea canım sana aynen katılıyorum. hepimiz aynı durumdayız. hakikaten bunaldığımız kendimizi yalnız hissetiğimiz anlar oluyor. ama bencede kubra-suden sigaraya başlama, yenilme kendine. eşlerimiz bazen anlayışsız olabiliyor, beklentiler örtüşmüyor ama onlar içinde zor, sorumlulukları arttı daha çok strese giriyorlar. boşver sigaraya başlasan ne değişecekki, bebişine zararı olacak, ona kötü kokacaksın, senin sağlığınada yazık. arkadaşlarına git, onları çağır arada inan çok ii geliyor. iş güç hiç bitmez hem sanada moral olur.

sakın sigaraya başlama arkadaşım.bi de onun suçluluğunu çekersin bebeğine karşı.hepten kendini huzursuz hissedersin.sıkıntın katlanır.başka türlü yol bulmaya çalış kendine bende öyleyim çok sıkıldım..canım hiç bişey istemiyor ama sabır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…