Kızlarrrrr gebelikkk için yardımcı olunn

alparslan888

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
8
1
27
Kızlar adetim 1 gün gecikti normalde çok düzenli dün kan verdim sonuç 1.20 çıkmış doktorum 2 gün sonra tekrar ver dedi bugün pembe kahverengi lekem var ne düşünüyorsunuz

İnşallah ya çok ümitlendim ama siz kan verin bence belirtileriniz varmı
Hiç belirtim yok adet olacak gibi sadece çok fazla tuvalete çıkıyorum mesela adet olmadan bir iki gün önce göğüslerim acirdi siserdi hiç öyle birseyim yok sadece çok sık idrara çıkma isteği var bu ay mfk yönteminide denedik acaba diyorum bende

Yapınca haber eder misin peki inşallah pozitifi görürsün 🥰
Ya bugün saat 4 gibi bir baktım kahverengi leke geldi sonra camasirimi degistrdim bı yarım saat sonra baktım yine leke gelmiş peçeteye sildim sonra gittim eczaneye oradaki adama anlattim yerleşme kanaması olablr dedi test aldim ama çıkmadı hala adet olmadım sadece leke var kahverengi

Ya bugün saat 4 gibi bir baktım kahverengi leke geldi sonra camasirimi degistrdim bı yarım saat sonra baktım yine leke gelmiş peçeteye sildim sonra gittim eczaneye oradaki adama anlattim yerleşme kanaması olablr dedi test aldim ama çıkmadı hala adet olmadım sadece leke var kahverengi
Regl de başlıyor olabilir takibini yap bence, kesilirse iki güne bir umut belki stresten vb şeyden regl gecikmiştir

X