Kızlarrrrr çok kötü hasta oldummmm

M

meral76

Ziyaretçi
Günaydın kızlar,
Bilmiyorum 1,5 haftadır yokluğumu farkeden oldu mu ama feci hastalandım. Gribe yakalandım ve 1,5 hafta yataktan çıkamadım. Şimdi çok şükür daha iyiyim ve işe başladım. Ama feci öksürüyorum hala... Bebişimi çok rahatsız ettim öksürüklerimle. Bazen sağlığından bile endişe edip oturup ağladım. Ağlayınca da daha kötü oldum tabi. Aman kızlar siz siz olun sakın gripli, nezleli birinin yanına yaklaşmayın. Ben nasıl kaptım anlamadım. Güya koruyordum kendimi...

canım bilirim grip falan fena illettir gecmiş olsun bebişinde iyileşir inşallah

çok geçmiş olsun canım.aman dikkat et kendine bol bol meyve ye.malum kış mevsimi, hastalık heran herkesi bulabilir maalesef.

Günaydın kızlar,
Bilmiyorum 1,5 haftadır yokluğumu farkeden oldu mu ama feci hastalandım. Gribe yakalandım ve 1,5 hafta yataktan çıkamadım. Şimdi çok şükür daha iyiyim ve işe başladım. Ama feci öksürüyorum hala... Bebişimi çok rahatsız ettim öksürüklerimle. Bazen sağlığından bile endişe edip oturup ağladım. Ağlayınca da daha kötü oldum tabi. Aman kızlar siz siz olun sakın gripli, nezleli birinin yanına yaklaşmayın. Ben nasıl kaptım anlamadım. Güya koruyordum kendimi...

canım ben farkettim olmadığını ama mail adresin falan olmadığı için soramadım çok geçmiş olsun umarım toparlanmışsındır şimdi benimde kayınvalidem grip 1 haftadır gitmiyorum bulaşmasın diye gerçekten bende çok kötü oluyorum grip olunca bol bol c vitamini al canım bol su iç grip geçse bile devam et gerçekten koruyorlar tekrar geçmiş olsun a.s.
ee anlat bakalım bebeğin nasıl hareket ediyor mu annesi ben henüz hissetmedim :çok üzgünüm:

geçmiş olsun canım...havalar okadar soğukki ne yaparsan yap mutlaka bir yerinden yakalıyor...

Teşekkürler kızlar... 1 hafta annem baktı bana. Annemde kaldık. Bu hafta da kayınvalideme geçtik orda kalacaz... Eve bırakmıyorlar beni sağolsunlar. Tam iyileşene kadar böyle... Uzun zamandır grip olmadığım için ne kadar ağır bir hastalık olduğunu unutmuştum. Kulaklarım iltihap olunca antibiyotik de kullanmak zorunda kaldım. İnşallah bir etkisi olmamıştır bebişime...

Semras, hastalığım nedeniyle bebişim de biraz durgun heralde. Ama geçen hafta göz seğirmesi gibi birşeyler hissettim bi kaç kez. Özelikle öksürdükten sonra. Ama bebişin hareketleri miydi hala emin değilim :))))Eğer oysa heralde yeter artık anne beni bu kadar salladığın demek istedi. :)

ahh ahh hamile olunca bide daha cabuk gripler kapılıyor gecmiş olsun canım bende hamileligim boyunca 2 kere yakalandım gribe biri cok agır olmuştu senin gibi kılımı bile kıpırdatmamıştım neyseki gecti ben ve bebişim cok iyiyiz :)

ahh ahh hamile olunca bide daha cabuk gripler kapılıyor gecmiş olsun canım bende hamileligim boyunca 2 kere yakalandım gribe biri cok agır olmuştu senin gibi kılımı bile kıpırdatmamıştım neyseki gecti ben ve bebişim cok iyiyiz :)

adasu nasıl yakalandım anlamadım valla.. gece yatarken hiçbişeyim yoktu gece yarısı 1 gibi bi uyandım kamyon çarpmış gidiydim. 2 saatte ne olduysa oldu... Neyseki şimdi daha iyiyim. Ama bitkinlik var tabi. Biraz önce de muayeneden geldim. Çok merak ediyordum bebişim iyi mi diye, çok şükür iyiymiş. ben öksürdükçe o yer değiştiriyor :))

ğeçmiş olsun canım benimde küçük oğlan gripti o iyileşti şimdide büyük hasta
allah herkese şifa versin.

canım ben yeniden gribe yakalanıcam gibi sevindim bebişinin iyi olmasına benimde şimdi gözlerim sulandı hapşurup duruyorum burnum akmaya başladı daha yolun başındayım sanırım hemen atlatmam lazım bugün.

canım ben yeniden gribe yakalanıcam gibi sevindim bebişinin iyi olmasına benimde şimdi gözlerim sulandı hapşurup duruyorum burnum akmaya başladı daha yolun başındayım sanırım hemen atlatmam lazım bugün.

aman aman... Hamileliğimin başlarında da grip olcak gibi olmuştum ve hemen C vitamini yüklemesi yapmıştım. Özellikle kivi çok yemiştim. ve ilerlemeden geçmişti. ama bu seferki belirti göstermediği için bişey yapamadım. dediğim gibi ne olduysa gece yattıktan sonra 2 saat içinde oldu. Sen hemen C vitamini takviyesine başla....

Vuslat sağol canım. aman sen hastalanma... çocuk da var, ayağa kalkman daha zor olur.

gecmis olsun kendinize iyi bakin bende bi haftadir kotu grip oldum daha yeni duzeldim bi oksuruk kaldi vallaha cok zor hamileyken hele evde bi cocuk daha olursa

kızlar ben de kivi yiyorum .. bağışıklık sistemini güçlendiriyor galiba nezle gibi hafifçe atlatıyorum.. ama kışın bitmesini bu sene bayağı istiyorum yani.. acil şifalar geçmiş olsun..

gripken ilaç aldınız mı arkadaşalr ? yada ateşlenince bunun bebeğe bi zaarı olur mu acaba ? bende olucam sanırım bi kırgınlık var üstümde hapşuruyorumda ctesi gidiem doktoruma ama

gripken ilaç aldınız mı arkadaşalr ? yada ateşlenince bunun bebeğe bi zaarı olur mu acaba ? bende olucam sanırım bi kırgınlık var üstümde hapşuruyorumda ctesi gidiem doktoruma ama

najnaj bence ilerlemeden tedbirini al... özellikle bol bol c vitamini al... Bana doktorum ilk başta sadece burun açıcı ilaç verdi rahatlamam için. ama kulaklarım iltihap olunca mecburen antibiyotik kullandım. Kendi doktoruma da sordum kullanabilir miyim diye evet güvenli dedi. ben çok ateşlenmedim ama ateşin bebeğe zararı olabileceğini düşünüyorum. o yüzden çooook dikkattt...

gecmis olsun kendinize iyi bakin bende bi haftadir kotu grip oldum daha yeni duzeldim bi oksuruk kaldi vallaha cok zor hamileyken hele evde bi cocuk daha olursa

öksürük çok kötü yaaa.. benden de gitmiyor. benim allerjik olduğu için de yaklaşık 2 ay daha devam eder. Geceleri çok kötü oluyor, uyutmuyor. Çıkarana kadar öksürüyorum.

febi çok sağol... kiviye devam :))

X