Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Kızlarrrr yardımmm :) lütfenn

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Denizzz0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2016
291
354
kızlar yeni ev diziyorum yardımınıza ihtiyacım var mutfak sizce pudra oembesi olur mu sıkılır mıyım ? Bide mürdüm rengine hangi iki renk gider ?

kızlar yeni ev diziyorum yardımınıza ihtiyacım var mutfak sizce pudra oembesi olur mu sıkılır mıyım ? Bide mürdüm rengine hangi iki renk gider ?
Beyaz çok şık olur pembe kullanmak istiyorsanız perde ve halıda kullanabilirsiniz.
Arkadaşım bordo siyah yaptırdı temizlemesi çok zor oluyor.
Elin değdiği su damladığı zaman bile leke gibi duruyor açık renkleri tavsiye ederim tabi sizin tercihiniz .

Son düzenleme:
bende mürdüm mutfağı çok seviyorum. mayıs gibi inşaata başlayacağız. Mutfak, banyo filan. ama herkes leke yapar diyor. korkmaya başladım.

bende mürdüm mutfağı çok seviyorum. mayıs gibi inşaata başlayacağız. Mutfak, banyo filan. ama herkes leke yapar diyor. korkmaya başladım.
Mutfağa beya karar verdim canım beyaz olacak lake oda pisleniyo ama en güzeli o aksesurlarımı halımı masamı oudra alacağım mürdüm falan sıkılırmışm pudradan öyle diyorlar :) doğru bence de

Mutfağınızın boyutuna da bağlı. Ben küçük mekanlarda aydınlatıcı fresh renkleri daha doğru buluyorum. Daha geniş gösteriyor bence...

pudra uçuk mürdüm ağır olur. aralarında kalsaydım kesinlikle pudra olurdu. mürdüm çok zor. mutfağı egemenliği aldına alır. ben cappuccino tercih ederdim. ortamı nötrler sadece aksesuarları, sandalye renklerini veya perde fonlarını değiştirerek farklı tarzlar denerdim. iki renkli yapma şansım olsaydı gri-sarı tercih ederdim.

X