kızlarrrr dişi kedi kısırlaştıran var mıı???

ysmn22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
2
0
arkadaşlar kedimi kısırlaştırmak istiyorum belediye ucuza yapıyor antıbıyotık vermıyorlar sanırım dıger yerlerde 200 tl aşagıya yapan yok kafam karıştı yardım edınnnn:KK59:

öncelikle kediniz erkek mi dişi mi?? gerçi verilen fiyattan dişi olarak algılıyorum. erkek kedinin ksıırlaştırılması daha kolay ve testislerle sınırlı olduğu için antibiyotik çok geremeyebilir. ama dişi kedide bildiğiniz açık operasyıon yapııyor ve bayağı bir dikiş atılıyor. bölge traşlanıyor zaten.. genel narkoz yapılır. bir gece klinikte kalır ki bu durumda kliniğin hijyen şartları da önemlidir. vee antibiyotiğe kesin ihtiyaç vardır açık ameliyat olduğu için

kedim dişi o zaman gayett normal o fiyata 10 gunde kalıcak orda kendılerı ılgılenecekler.

Canım çok pisom var yani bayağı operasyon yaptırdım...Dişi kedilerde benim veterinerimin tekniği süper ...Minicik 2 dikişlik bir yerden hallediyor olayı...Ne enfeksiyon ne 10 gün kalma ertesi gün canavar gibi hoplayıp zıplıyo...Bendekilerin hepsi sokaki cinsi olduğu için 200 ün altında fiatı ....İstersen telefonunu vereyim...İstanbuldaysan

150-350 tl arasında değişir kediniz dişiyse fiyatı normal hangi ildesiniz
ben tüm kedilerimi kısırlaştırdım 150 liradan ama şimdi aynı fiyatmıdır bilmiyorum 3 gün orda kaldılar antibiotik aldılar küçücük bir yerden aldılar acemi birine yaptırmamak lazım özelliklede dişileri rahim alınırken idrar yolunada zarar verebiliyorlar

150 liraya izmirde 1,5 ay önce kısırlaştırdım dişi kedimi, 1 de ameliyattan çıktı 5 de aldım kedimi, evet anesteziden dolayı kötü görünüyor ama gönlüm razı olmadı veterinerde kalmasına, 10 gün nasıl kalıyor anlamış değilim, veterinerimden çok memnunum, boyunluk bile takmadı, gizli dikiş atmış ve üzeride kapalıydı, hiçbir şekilde çıkaramadı, birer gün arayla 3 gün antibiyotik dedi, hatta son antibiyotiği iltihap falan olmadığı için vurmadı bile, dikişlerin bir kısmını aldı, kalanlarda eriyen dikişmiş zaten sorun olmadı, belediye 50 lira demişti ama açıkcası güvenemedim

Ankarada büyk şehir belediyesinin 50 tl ama semt belediyelerinin fiyatları değişiyor bende güvenemedim veterinimize yaptırdık hemsini 10 gün kalmadı en fazla 3 gün hatta bir tanesini ertesi gün aldık huysuz çünkü bizsiz yapamaz bizimkide dikiş aldırma olmadı emilebilen iplik kullanıldı yapıştırılmış mı ne derisi sorun yaşamadık pansuman falanda gerek duyulmadı
işini iyi bilen bir veterinerde yaptırmak en iyisi 3 gün antibiotik alıyorlar isterseniz orda kalır isterseniz kendiniz gidip yaptırırsınız

arkadaşlar kedimi kısırlaştırmak istiyorum belediye ucuza yapıyor antıbıyotık vermıyorlar sanırım dıger yerlerde 200 tl aşagıya yapan yok kafam karıştı yardım edınnnn:KK59:

Dişi kedilerde gerekiyor antibiyotik enfekte olmaması için. 120 - 180 arası değişiyor ama 2-3 gün kalması yeter, çok bile. 10 gün kalmasın bence.

X