kizlarrr yardim ikinci cizgi silik..

zynp2156

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2014
120
45
34
ArkadSlar adetime 3gun var bugun test yaptim cok silik ikinci cizgi cikti dikatli bakinca gozukuyo sizce hamilemiyim...

çook büyük ihtimal hamilesin canım hayırlı olsun...hemen bi kan testi yaptır.

Tesekkur ederim kizlarr insallah gunumun de gecmesini bekleyip oyle doktora gitmek iatiyorum bakalimm hayirlisi insallah

bnde yaptim bat 10 gn vardi ama silik cizgi cikti kantesti yaptrdim 1 bircuk haftalik hamileyim belirtilerin varmi cnm

bnde yaptim bat 10 gn vardi ama silik cizgi cikti kantesti yaptrdim 1 bircuk haftalik hamileyim belirtilerin varmi cnm
Hayirli olsun canim seninkide son adet tarin kac senin ..evet belirtiler var kasiklarim ve sirtim cok agriyi ve acaip istahim acildi gobegimden asagi dogru bi cizgide cikti onceki gebeligimdede cikmisti cizgi. Cizgiyi gordukten sonra supelendim zaten

Hayirli olsun canim seninkide son adet tarin kac senin ..evet belirtiler var kasiklarim ve sirtim cok agriyi ve acaip istahim acildi gobegimden asagi dogru bi cizgide cikti onceki gebeligimdede cikmisti cizgi. Cizgiyi gordukten sonra supelendim zaten
21 ekim cnm

ben farklı markalardan test yaptım birinde silik çizgi var diğersinde gec çıktı belli belirsiz diğer markada hiç bişey yok ..Kafam karıştı..

X