kızlarrr ne olur banada yardım edinnnnnn :(

elifay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2010
804
305
kızlar reglime 4-5 gün var 3 senelik evliyim ve 1 senedir bebiş istiyoruz olmuyor son 3 ay klomenle yumurtlama takibi yaptırdık yine olmadı bu ay henüz adet olmadm ama bugün aşılama için bilgi almak için medicana hast gittim ultrason muayeneden sonra hersey normal dedi ben reglime 4-5 gün var dedim dr.da bu ay bile olabilir diye üstüne basarak 3 kere söyledi sizce suan bir şey görmüş olabilir mi

endometrium yani rahim duvarı kalın gözükmüştür. adet öncesi de kalınlaşır ama normalden daha kalındır belki

Belki rahimde kslinlasma olmuştur onu görmüştür

arkadaşlar konuyu görüntüleyip fikri olanlar Allah rızası için cevap yazarsa çok sevinirim

canım merhaba,
herhangi bi belirtin var mı peki gebelikle ilgili? göğüslerde değişiklik, karında batma-ağrı, ya da halsizlik gibi.. 1-2 damla kanama demişsin devamı geldi mi? yerleşme kanaması olabilir belki.. hayal kırıklığına uğramamak için çok ümitlenme ama bu dediklerimi kontrol et bakalım, belki dr. rahminde kalınlaşma görmüş ama emin olamadğından birşey söylememiştir.
sonucu yaz mutlaka

canım karında ağrı var sanki heran hastalanacak gibi ama göğüsüm zaten çok küçük ağrı sızım yok

3-4 gün canım işte belirtiler neler onlarıda bilmiyorumki sancım var regl olacakmış gibi başka bişey hissetmiyorm

endometrium yani rahim duvarı kalın gözükmüştür. adet öncesi de kalınlaşır ama normalden daha kalındır belki

ayni anda dogum yapiyoruz seninle :)))))))))))))

4-5 gun sonra adet olmazsan bir idrar testi yap canim ins hamilesindir

inşallah canım inşallah peki idrar ile gebelik testi yapsak çıkarmı acaba
valla ben iki yılda çok yaptım hep hüsran oldu tek çizgi çıksa bile adeti görene kadar inanmıyodum hamile olmadığıma.. ama daha günü gelmeden yapıp da ikinci çizgiyi gören de var tabi.. sana kalmış

peki sabahmı yapmak lazım doğru sonuç için forumlarda genelde sabah ilk idrar yazıyor

sen sıkma kendini bak sorun da yokmuş doktor görse öyle bişey söylerdi bak sağlıklısın işte Rabbim ne zaman nasip ederse o zamn olur. Sıktıkca olmaz rahat tut kendni

kızlarrr heyecanım tavan yaptı son 2 gündeyim ama hiçbirşey hissetmiyorm sadece ara ara karnım ağrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…