Kizlarrr insallah hamileyimm

Tkale

Minigim benim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2011
583
2
Canlarr bugun adetimin gecikmesinin ilk gunu ve adetle alakali hicbir belirti yok. 1-2 haftadir gogus uclarim cok aciyordu ve etrafi belirginlesip sivilce gibi cikti halen uclari aciyor. Normalinde adet gorcegim zaman olmuyordu.1 hafta once akintim asiri coktu ve bas donmelerim oluyordu he bide mide bulantisi
Sabah test yaptim bakinca negatif gibi duruyor dikkatli baktim boyle golgemsi hafif pembemsi cok zor gorunen bir cizgi var sanirim. Dusukle sonlanan hamileligimde 2gun sonra idrar testinde pozitif cikmisti
Ya kizlar insallah hamileyimdir ya 4 ay once bir dusuk yasadim ve cok zorlandim bu ay dusunmedim planlamadim insallah hamileyimdir com umitlenmek istemiyorum ama dusunmedende edemiyorum.

Son düzenleme:
ALLAH hayırlısıyla bebişini kucagına almayı nasip etsin inş hamilesindir :)

inşallah hamilesindir ....
benimde reglim geçeli 1 hafta oluyor ve halen regli olacakmış gibi şişliğim var
ve kasımklarımda batma var sizce benim durumum nedir test yapsammı die düşünüyorum ama sonunda üzülmekde var ....
öneriniz nedir???

inşallah hamilesindir ....
benimde reglim geçeli 1 hafta oluyor ve halen regli olacakmış gibi şişliğim var
ve kasımklarımda batma var sizce benim durumum nedir test yapsammı die düşünüyorum ama sonunda üzülmekde var ....
öneriniz nedir???

Iyi sabirvarmis ben daha 1 gun gecti hemen yaptim test hoscok istiyorum bebiss
Adetin duzenlimi onceden hic gecikiyormuydu?

bencede hamişsin canım. rabbim hayırlısını nasip eder inşallah. bende 19 haftalık hamileyim. reglime daha baya bi süre varken göğüs uçlarımda aynı senn gibi acıma vardı. sonra bulantım oluyodu hafif hafif. iştahım kesilmişti o ara.bide hep uyumak istiyodum. reglime 2 gün kala test yaptım.aynı senn dediğin gibi ilk baktığında negatif gibi görünüyodu. hatta çöpe atarken tekrar baktım belli belirsiz bi çizgi daha vardı. çok heyecanlandım. akşamına kan testi yaptırdım ve mucizem benimleydiiii. bi oğlum olacak allah bağışlarsa. bence senn mucizende gelmiiiişşş.
rabbim hayırlısını versin inşallah canım.

bi yalnış anlaşılma var reglim biteli 1 hafta oldu ... :KK43:

test için çok erken canım benim. sen çalışmalara devam et. beklenen adetinden 14 gün önce yumurtalar çatlar senn daha var sanırım. bu arada çalışmaları sıkı tut. rabbim en kısa zamnda nasip edecektir inşallah.

test için çok erken canım benim. sen çalışmalara devam et. beklenen adetinden 14 gün önce yumurtalar çatlar senn daha var sanırım. bu arada çalışmaları sıkı tut. rabbim en kısa zamnda nasip edecektir inşallah.

ozaman bekliyorum ben :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: inşallah rabbim isteyen herkese en kıa zamanda göstersin .....

bencede hamişsin canım. rabbim hayırlısını nasip eder inşallah. bende 19 haftalık hamileyim. reglime daha baya bi süre varken göğüs uçlarımda aynı senn gibi acıma vardı. sonra bulantım oluyodu hafif hafif. iştahım kesilmişti o ara.bide hep uyumak istiyodum. reglime 2 gün kala test yaptım.aynı senn dediğin gibi ilk baktığında negatif gibi görünüyodu. hatta çöpe atarken tekrar baktım belli belirsiz bi çizgi daha vardı. çok heyecanlandım. akşamına kan testi yaptırdım ve mucizem benimleydiiii. bi oğlum olacak allah bağışlarsa. bence senn mucizende gelmiiiişşş.
rabbim hayırlısını versin inşallah canım.

Ay cnm insallah oyledir. Bide onceden dusuk yasadigim icin okadar cok istiyorumki artik anlatamam
Benim adetimde hic gecikme olmaz hani bikac kere erken geldi ama hicbir zaman gecikmezdi. Hadi insallah haberi alir almaz yazarim zaten
Rabbim seninde bebisini anali babali buyutsun saglikli olur insallah.. Darisi bizlere

bencede hamişsin ilk gebeliğimde sadece benim gördüğüm:)silik bi pembe çizgi vardı hamiştim aşırı ağırda bi grip olmuştum o haftayı çeke çeke iyileştim kimse inanmadı ilaç içirmek istediler ama ben içmedim:)silik çizgi varsa tamamdır ya inş hamişsin

Insallah insalllah burda simdi aksam evde test var sabah bidaha bakicam cok heyecanliyim 😖

Ttkale senleaynı şeyleri yaşamışız hatta bugün bile..ben de 14 aylık evliyim.evliliğimin 7.ayında gebe kaldım.7 haftalıkken düştü..ve halen bebek bekliyorum her ay büyük bir heyecanla..ama hep hüsranla sonuçlanıyor..biz de karar verdik..herhalde yumurtlama gününü tutturamıyoruz diye bir gün arayala çalıştık adet bitiminden hemen sonra başlayarak..eğer olmazsa doktora gidelim dedik..son iki adetim hep düzensiz oldu 35, 38...normalde 33 günde olur.bugün 32.günümdeyim..sabah test yaptım..dediğin gibi negatif gibi ama çok çoook silik bi çizgi var sanki..ben de artık paranoyak mı oldum diyorum..yoksa ben mi görüyorum:)off çok zor bişey yaa..sonucunu merak ediyorum..inşallah ikimiz içinde hayırlısı olurrr...

Ttkale senleaynı şeyleri yaşamışız hatta bugün bile..ben de 14 aylık evliyim.evliliğimin 7.ayında gebe kaldım.7 haftalıkken düştü..ve halen bebek bekliyorum her ay büyük bir heyecanla..ama hep hüsranla sonuçlanıyor..biz de karar verdik..herhalde yumurtlama gününü tutturamıyoruz diye bir gün arayala çalıştık adet bitiminden hemen sonra başlayarak..eğer olmazsa doktora gidelim dedik..son iki adetim hep düzensiz oldu 35, 38...normalde 33 günde olur.bugün 32.günümdeyim..sabah test yaptım..dediğin gibi negatif gibi ama çok çoook silik bi çizgi var sanki..ben de artık paranoyak mı oldum diyorum..yoksa ben mi görüyorum:)off çok zor bişey yaa..sonucunu merak ediyorum..inşallah ikimiz içinde hayırlısı olurrr...

Merak etme yalniz degilsin bende kendi kendime diyorum gozum oyunmu oynuyor diye ama bu ay artik gercekten daralmistim, gecen ay test pozitif cikmisti kanda negatif cok kotu olmustum hatta bu ay cokda fazla ve ozen gostererek planliyarak iliskide bulunmadik sadece canimiz istedigi icin stressiz yasadik bence en onemlisi bu sanirim..
Insallah canim ikimizde hamileyizdir ..her zaman yasadigin regl belirtileri felan varmi
Benim 1 gun tam gecti simdi halen ne leke var ne bi belirti aksine hamilelik belirtisi var.
Insallah dogrudur..

bende hiç bi belirti yok..sadece göğüslerim çok ağrıyor baya uzun bir süredir..ama onun dışında benim adet olmadan 3 4 gün öncesinden karın ağrılarım başlardı.ağrımıyor bu ay.

Ay cnm insallah oyledir. Bide onceden dusuk yasadigim icin okadar cok istiyorumki artik anlatamam
Benim adetimde hic gecikme olmaz hani bikac kere erken geldi ama hicbir zaman gecikmezdi. Hadi insallah haberi alir almaz yazarim zaten
Rabbim seninde bebisini anali babali buyutsun saglikli olur insallah.. Darisi bizlere

inşallah canım benim ama çok içten söylüyorum bence meleğin seninle. öyle hissettim. bikez daha idrarla test yap istersen farklı bi marka yap.ondada silik çizgi çıkarsa hemen kandan yaptır. boşuna bekleyip stres yapma canım benim. düşüğünüde geçmişte bırak artık.onu düşünme hiç. sağlıklı olmadığı için tutunamıyor o bebekler.düşmeseydi ömür boyu sende oda mutsuz olacaktınız. hayırlısı oymuş bitanem. sen yeni gelecek bebeğini düşün sadece. hamileysen eğer bu süreçte bunuda kaybedermiyim düşüncelerinide sakın yerleytirme kafana. hiç birbiriyle bağdaştır ma olur mu. herşey çok güzel olacak. :KK34::KK34: bende 9 ay bekledim olmayacak zannetmiştim artıkçok üzüldüm ağladım ama geldi sonunda miniğim.

inşallah canım benim ama çok içten söylüyorum bence meleğin seninle. öyle hissettim. bikez daha idrarla test yap istersen farklı bi marka yap.ondada silik çizgi çıkarsa hemen kandan yaptır. boşuna bekleyip stres yapma canım benim. düşüğünüde geçmişte bırak artık.onu düşünme hiç. sağlıklı olmadığı için tutunamıyor o bebekler.düşmeseydi ömür boyu sende oda mutsuz olacaktınız. hayırlısı oymuş bitanem. sen yeni gelecek bebeğini düşün sadece. hamileysen eğer bu süreçte bunuda kaybedermiyim düşüncelerinide sakın yerleytirme kafana. hiç birbiriyle bağdaştır ma olur mu. herşey çok güzel olacak. :KK34::KK34: bende 9 ay bekledim olmayacak zannetmiştim artıkçok üzüldüm ağladım ama geldi sonunda miniğim.

Cok sagol cnm ya iyiki buraya uye olmusum esim nekadar yanimda olsada onla biyere kadar paylasiyordum inan yazdiklarini okuyunca duygulandim rahatladim.
Insallah hayirli haberi paylasmak nasip olur artik saglikli ve hayirlisiyla gelsin bebisim..

ttkale benim çizgi durdukça biraz belirginleşti..seninkinde deişme var mı

Suan evde degilim ama cikmadan once ikincisini yapmistim ondada bayagi bi silikti ama digerinden daha belirgin gibiydi eve gecince bakarim yine

Cok sagol cnm ya iyiki buraya uye olmusum esim nekadar yanimda olsada onla biyere kadar paylasiyordum inan yazdiklarini okuyunca duygulandim rahatladim.
Insallah hayirli haberi paylasmak nasip olur artik saglikli ve hayirlisiyla gelsin bebisim..

Suan evde degilim ama cikmadan once ikincisini yapmistim ondada bayagi bi silikti ama digerinden daha belirgin gibiydi eve gecince bakarim yine

hayırlı haberini alıcaz canım inşallah. sen hep içini ferah tut. dua et. en hayırlı zamanda nasip eder rabbim mucizelerimizi hepimize.
benimde inan o kadar silikti ki ikinci çizgi. dedim ya gözlerim doldu yine yok diye ağlayacaktım çöpe atarken tekrar bakmak istedim ve o çok silik çizgi gözüme çarpti. inanamadım döndüm dolandım bidaha baktım. hamilelik haberini eşime hep güzel bi sürprizle verme hayalleri kurardım ama o anki şaşkınlıkla saat daha sabahın 7 siydi eşimi yataktan kaldırdım kalk bak sende görüyomusun bu çizgiyi diye. oda ben umutlanıp yine üzülmeyeyim diye evet sanki çok silik var ama sen yineden inanma kaptırma kendini her ay hep üzülüyoruz demişti. ama akşama kadar zor dayandım işte. bide hep halsiz ve uyku hali olunca eşimde gel doktora gidelim dedi. akşam tahlil yaptırınca sonucu zor bekledim. labratuardaki adam sonucu verirken hayırlı olsuuunn dedi ben öyle dondum kaldım anlatamam sana. çok güzel bi duyguydu.rabbim isteyen herkese nasip etsin. senn meleğinede en kısa zamanda kavuştursun inşallah.

Insallah cok sabirsizim az once esimede gosterdim oda gordu cizgiyii rabbim insallah yaniltmaz

X