kizlarrr bi bakarmisiniz lutfennn ihtiyacim varr

TUBA*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2007
204
0
39
ya ben adetim gecikti 8. gun eczaneden test aldim yaptim 2 cizgi yani pozitif ama sonra tam emin olmak icin kan tahlili yaptirdim onunda kagit geldi ama sonucu doktora henuz gostermedim randevu alamadim ama sonucta beta hcg 36 938,3 yaziyodu sizce ben hamilemiyim lutfen cvpp

Canım benim tebrik ederim...Evet hamilesin.B hcg değerin 5'in üzerindeyse hamilesindir demektir

Canım kesin hamilesin tebrikler.Fakat hcg biraz düşük sekiz gün geçmesine karşın 36 çıkması düşük hcg dir.Benin bir gün geçmişti 69 çıkmıştı doktor düşük demişti.İki katına artmasını bekledik.680 oldu.Doktor iyi demekki tehlike değil geç döllenme dedi fakat ben bebeğimi kaybettim.Yani geç döllenmeyse sorun yok ama normal döllenme ise bu hcg ile kimyasal gebelik tehlikesi var.Umarım herşey yolunda gider.Doktora gitmeyi ihmal etme ve tekrar hcg baktır iki katına artıp artmadığına bak

yarin doktora gidicem kizlar ben yutr disindayim hcg sonucu turkiyeyle biraz farkli geldi bana yazilari okudum benimki gibi yok herkes iste 125 felan 225 felan ama benimki 36 938,3olarak gitmis bunu anlamamistim neyse yarin aydinlayacam ins size yazarim burdan opuyorum

bu aradad gecmis olsun kalimerom bebegini kaybetmene uzuldum ins tekrar olur kimyasal gebelik ne onu anlamadim opuldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…