Kızlarrr beta hcg değerim sizce nasıl??

selaleyel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2009
79
1
[ı]kızlar cuma günü kan testi yaptırdım sonuç:678,3 bugünkü değerim 1889 sizce nasıl canlar:26:[/ı]

çok saolun kızlar moral verdiniz bana. önümüzdeki günlerde ultsona girecem. inşallahh keseyi ve kalp atışlarını duyarız.. RABBİM herşeyin hayırlısını versin inşallah

amin cnm bende perşembe ultrasona giricem sabırsızlıkla pıt pıt atan kalbini duymayı bekliyorum rabbim sağlık sıhhat içinde tamamına erdirsin tüm gebelikleri

[ı]kızlar cuma günü kan testi yaptırdım sonuç:678,3 bugünkü değerim 1889 sizce nasıl canlar:26:[/ı]

iyi az gelir canım maşallah sübhanalallah barekallah süper bi artış :)

sağlıkla da kucaklarsın inşallahh :)

hayirlisi olsun insallah bebeisnide görürsün benim kese gözükdü bebeis daha gözkmedi, gec döllenme oldu bende bakaim hayirlisi

Değerin gayet güzel bi kaç güne keseni görürsün kalp atışı için daha zaman var . Ben ilkinde 6 haftada duydum. Simdikide 7. 4 te değişebiliyor .. onun için az sabretmen gerekicek.. öncelikle düzgün yapida keseni gor hayırlısıyla.ondan sonra kalp atislaurinida duymak nasip olur ınş

pazartesi günü doktordan randevumu aldım.bana 10 gün bekleyelim demişti hem keseyi hemde kalp atışlarını duymak için. iananın günler geçmek bilmedi bulunduğum özel hastane yok ultrsona girme şansım yok en yakın ildeki özel hastaneye gidiyorum umarım her şey yolunda gider.allahım herşeyin hayırlısını, önceliklede sağlıklı sıhhatli evlatlar versin. gelişmeleri burdan yazarım sağlıcakla kalın..

arkadaşlar dün doktora gittim, doktorum beni ultrosona aldı. karnımdan hem keseyi hem bebişi hemde kalp atışlarını duyduk doktorum bu kadar erken beklemiyordum kalp atışlarını duymayı dedi. şuanda sat tarihine göre benim 7,5 haftalık hamile olmam gerekir ama geç. döllenme olduğu için şuanda 5,5 6 haftalık dedi doktor 15-20 gün geride ve bunun çok öenemli olmadığını belki doğum zamanın biraz ileri olabilir dedi. zamanla bebek o açığı kapatıyormuş zaten. benim ikinci hamileliğim bizim için süpriz oldu. kalp atışlarını duyduğumuz anın tarifi yokk.. allahım bu yüce duyguyu isteyen herkese yaşatsın..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…