Kizlarr Yardimm

cerenn82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
54
1
42
Canimciklarim Benim Regl Günüm 5 Gün Geçti Test Yaptim Pozitif çikti. Henüz Doktor Gitmedim Biraz Daha Geçsi Zaman Diye Ama çok Sikitili ünler Geçiriyorum Daha 3 Aylik Evliyim Ve Gelecege Dar Planlarim Vardi Aslinda Hamile Almadan önce Anne Olmayi çok Istiyordum şid Niye Böyle Oldum Anlamiyorum. Beegime Bunu Hissttirdigim Içnde üzülüyorum Ama Ayni Zamanda Bu Mide Bulantilarida Beni öldürüyor Ya Bana Akil Verin Lütfendurumum Normalmi

Hamilesin işte ne güzel değilmi senin yerinde olmak için can atan çok kişi var örnek ben
bence sıkıntı yapma hamileliklerde biraz daha duygusal oluyor insan ve sende şu an öylesin dr.git mide bulantın için gerçi ilk 3 ay sen istemesende olacak tebrik ediyorum canım seni

canım tebrik ederim çok güzel bişey emin ol..
senin için çok ani olmuş o yüzden bu düşüncelerinn ama geçer yakında merak etme..
bu arada geciktirmeden doktora git.

canım benim hayırlı olsun allah kucagına almayı nasip etsin. bebek rıskıyla gelir sıkma canını karamsar olma hele git bi doktora kalp atşını duy ozaman dünyalar senin oluyo kendine çok dikkat et cnm iyi beslen ve bu anın tadını çıkar

Tbr Ederım Ilk basta. Hamılelıgın 1. Ozellıgı bulantılarıdır Tabıkı cok normal Hayret benımde Senın aksı Durumum oldu benım bı kızım var ve Esımle bosanma noktasından donerken 14 subatta hamıle oldugumu ogrendım tabı bu hıc mı hıc ıstemedıgım bır seydı Hamıle kaldıgımı ogrenınce bambaska bırı oldum cocugumu ne kadar cok ıstedıgımı anladım Sankı allah Tarafından gonderılmıs bır lutuf (yuvamızın dagılmaması ıcın ) Suan O kadar mutluyum kı bırıncı cocugumda bıle o kadar heyecanlı degıldım Anne olduktan sonra Tabı daha ıı anlıcaksın bunuu Ilk Tekmecıklerı falan :) Cok hosuna gıdecek emın ol hıc bır planın cocugundan onemlı degıldır unutma

bende 2,5 yıllık evliyim kendim karar verdiğim ve 3 ay boyunca neden olmuyor diye kahrolduğum halde hamile kaldığım zaman 2 ayım ağlamakla geçti acaba yanlış zamanmıydı diye.sanırım bulantılarında bununla ilgisi var.bu bunalım normalmiş canım kiminde hiç olmaz kimide bizim gibi yaşarmış bunu.ama geçiyor.şimdi yaklaşık 5 aylık oldum ve artık gerçekten mutluyum.Allah bebeklerimize sağlık versin..seninde bebeğin hayırlı olsun Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah hepimize...

Canım erken daha diye saana şimdi öyle geliyor ama nasip işte plan dinlemiyorki.
Hem planlı hamile olanlar bile ilk başta terettüt yaşıyorlar acaba biraz daha beklesemiydik diye olması olmamasından iyidir canım bir tane olsun ondan sonra çaresine bakarsın merak etme planların sonsuza kadar ertelenmez sadece birkaç ay ertelersin. Şükret ki bir cana sahip olabilecek kadar sağlıklısın yerimseniben

canım ilk önce çooook tebrik ederim ben 4 aylık hamileyim 1,5 senelikte evliyim biz çok istiyoduk fakat hamile kaldığımı öğrendiğim anda aslında o çok isteyen benmiydim,kendimi bile tanıyamadım.Sanırım ilk zamanlarda böyle oluyo.sonra sonra alışıyosun ve biran önce doğsun diye gün sayıyosun endişelenme herşeyin hayırlısı canım benim...

Vallahi yaa ir doğsa neye benzediğini bir görsek kokusunu bir duysak onun için acılar çekmeye bile razıyım....

kızıma hamile kaldığımda bende senin gibi düşünüyordum ama insan bebişini kucağına alınca herşey bambaşka oluyor buna emin ol.merak etme biraz çaba gösterirsen bebişinle planlarını aynı anda yürütürsün.çocukta yaparsın kariyerde yani......:))

Vallahi yaa ir doğsa neye benzediğini bir görsek kokusunu bir duysak onun için acılar çekmeye bile razıyım....

annesi, bizde acı çekmeyelim sağlıklı olalım ki kuzucuklarımıza daha verimli olalım.en önemlisi sağlık!!! hem bizim hem bebeklerimiz için :) ... sengözlerimebaksanab

canım çok sagol umarım dedigin gibi olur korkularımı atlata bilsem bir hallolacak sanki herşey destegin için sagol

sagol canım aslında haklısın ama olay olmycak bu duruma alışmam ama olacak. canım inşallah seninde istedigin olur en kısa zamanda

canım umarım deigin gibi olur aynı şeyleri yaşaya birini bulmak güzel umarım bende seni gibi olurum sora sonrayerimsenibenyerimseniben

canım umarım deigin gibi olur aynı şeyleri yaşaya birini bulmak güzel umarım bende seni gibi olurum sora sonrayerimsenibenyerimseniben

sagol canım aslında haklısın ama olay olmycak bu duruma alışmam ama olacak. canım inşallah seninde istedigin olur en kısa zamanda

çok teşekkürler canım sizinle konuştukça içim rahatlıyor rabbim tekmelerini hissetmeyide naip etsin inşallah

Canim çok Tebrik Ederim.bak Ben 1,5 Yillik Evliyim Ama çocuk Yok Hala Piyasada .hamile Kalalim Diye Yapmadiğimiz şey Yok.o Bitkiyi Haşla Bunun çayini Iç Yok şunu Yap Bunu Yap...ya Hiç De Kolay Değilmiş..düşününce Dünyada Milyarlarca Insan Oluşumuza şaşiriyorum Vallahi..yani Canim Benim Neden Olmuyor Diye Düşünmek Daha çok Insani Bunaltiyor.bildiğim Kadariyla Ilk Günlerde Bunalim Yaşanabiliyor.durduk Yere Ağlayanlari,bağiranlari Biliyoruz.bence şükret Ve Sağsağlim Bebişine Kavuşmak Için Dua Et.hayatta Planlar Inan Ki Hiç Bitmez....bebişin Olsa Da Bitmez Olmasa Da.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…