kızlarr doğuruyommm

tuxgxçe23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
13
0
38
çarşamba günü nasipse inş sezaryenle doğuma giriyorum.çok heyecanlıyım.9 ay boyunca bu günleri bekledim ve beklediğim gün geldi çattı.inanılmaz bir stres var üzerimde.sürekli sıkıntılı sürekliağlamaklıyım.umarım çabuk geçer bu duygularım.aylardır oğlumu kucağıma alcağım günü iple çekiyodum.Allahım bu duyguları isteyen herkese nasip etsin.dualarınızı ihtiyacım var yerimseniben

Allah yardimcin ve yaninda olsun canim ne mutlu sanaki o duyguyu tadacaksin sakin stres yapma 2 gun sonra oglusun kucaginda Allah in izniyle insallah dogum hikayeni okumakta nasip olur kendine cok iyi bak

hadi bakalım hayırlısıyla ağrısız sancısız alırsın bebeişini kucağına inşallah a.s. çok güzel bir duygu gerçekten hiç sıkma canını tadını çıkar :1hug:

Amınn kızlar yaa .ınŞ en kısa zamanda kendımı toparlarım ve sızlerle paylaŞırım doĞum hıkayemı

bence ne guzle bak o kadar bebek bekleyen ınsanları dusun
rabbım sana vermıs bence tadını cıkar
kesıp alacaklar normalde degılmıs gecı sezaryenın dııs acısı oluyormus ama evlat ıçın deger bence
onu kucagına aldınmı ohhhh dunya senın olur
hayırlı sıhatlı saglıklı dogumlar ve bebegıne ınsallah dogumd ne dua etsen kabul oluyor sende bize dua et tamam mı bızimde saglklı sıhatlı bebeklerımız olsun

doğum için ne güzel bir gün, çünkü o gün benimde doğum günüm. Rabbim bir avazda kurtarsın inşallah.a.s.

ayy canım benım nekadar guzel bır duygudur rabbım ınsallah saglıcakla eve gelmenızıde nasıp eder sımdıden gule gule buyut canım allah yardımcın oolsun bızede dua et olurmu....

cHiç korkma,streslenme,herşeyi oluruna bırak.Ben 2 defa yaşadım sezeryanla doğumu,terslik olmazsa -ki olmaz inşallah-konforlu bir doğum şekli diyebilirim.Hayırlı doğumlar dilerim,inşallah bebeğini sağlıkla alırsın kucağına.

hayırlı uğurlu olsun canım...ben daha yolun başındayım..12 haftalık...ki şimdiden heyecan bastı bizi eşimle..senin durumunda olsam nasıl olurum bilemiyorum..ama zaman çabuk geçiyor...ben doğumda olduğum zaman.... senin bebiş ele avuca gelen tosuncuk olacak..herşey insanlar için ..rabbim bizi her türlü sınıyor...sabır ve irade...umarım sorunsuz atlatırısn..

ayy canım ya oglusunmu geliyo allah yardımcın olsun hemencik kalkarsın insallahh
allah saglıklı hayırlı ayıpsz özürsüz evladını kucagına vermeyi nasıp etsin
bol sanslar yavrumm:))

hakkında hayırlısı olsun canım..rabbim hayırlı kolay doğumlar nasip etsin..yavrunu sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah amiiiiinn..

cnm hayirlisi ile kucagina alirsin insALLAH
kendine stress yapma bence bol bol dinlen ilerdeki uykusuz günlerin icin:))

X