kızlarr bişey duydum sizlede paylaşmak istedim

kızlar bende duydum onu hemen kaldı bi tanıdık ama bel çekmesi şeklinde diilde beline yakı koymuştu ısıtan bişi sanırım eczanede sattılıo

bende pek sağlıklı bulmuyorum.bel çektirme hatta hatta bamya sarmaaa.o ne yaaaa bamya sarmaaa

bence tesadüf denk gelmesi ama inançda olabilir birşeye dayanıp yürekten inanmak etkilemiş olabilir idye düşünüyorum

benım kayın valıdem ne zamn hamıle kalmak ıstese bel cektırıomus :)) göürmcemınde bebişi olmuo oda cektırdı ama oda işe yaramadı yınede sız bılırsınız

arkadaşlar çağdan bahsetmiş ama bu çağda insanlar hala bazı dertlerine derman bulamıyorlar tıp herşeyin çaresi olamıyor ne yazık ki yoksa hangi akıllı insan kendini riske atmak ister ki.
bel çektirmektense ilaç almayı tercih ederim ama bazı sorunların ilaçla tedavisi yok. ne yapsın insanlar mumtlarını çöpe mi atsınlar.
ama bazılarınıza hak veriyorum evet en son çare olarak denenmesi gereken şeyler ama bakıyorum da bir çoğunuz tıbbın çare bulamadığı bir hastalıkla henüz tanışmamışsınız. rabbim inşallah hiçbirinize bunları yaşatmaz o zaman insan yılana bile sarılıyor.

kuzenimde bizler gibi hamile kalmakla mücadele ediyodu baya bi mucadele verdi en son bi teyzeye gitmiş belini çektirmiş ve geçen hafta hamile olduğunu öğrendim ben önce beli ağrıdığı için çektirdi sanmıştım meğerse hamile kalmak için çektirmiş.seninde belini çektirelim dedi bende düşünmekteyim şuan her yolu deneyeceğiz artık yapcak bişi yok böyle bi uygulamayı duyan varmı arkadaşlar doğruluk payı varmıdır ki acaba ama bende çektircem eğer hamile kalırsam size hemen haber vercem kızlarrr hemenn öptüm sizi canlarıımmm....ohaoldumsmilekaydirigubbakcemileopuyorumnanaktan

ben hiç denemedim ama bence sakın yapırma ne korkunç geldi kulagıma.

arkadaşlar çağdan bahsetmiş ama bu çağda insanlar hala bazı dertlerine derman bulamıyorlar tıp herşeyin çaresi olamıyor ne yazık ki yoksa hangi akıllı insan kendini riske atmak ister ki.
bel çektirmektense ilaç almayı tercih ederim ama bazı sorunların ilaçla tedavisi yok. ne yapsın insanlar mumtlarını çöpe mi atsınlar.
ama bazılarınıza hak veriyorum evet en son çare olarak denenmesi gereken şeyler ama bakıyorum da bir çoğunuz tıbbın çare bulamadığı bir hastalıkla henüz tanışmamışsınız. rabbim inşallah hiçbirinize bunları yaşatmaz o zaman insan yılana bile sarılıyor.
Oldu o zaman siz çektirin belinizi ,hayat sizin ben karışamamalkisalkisalkis

Oldu o zaman siz çektirin belinizi ,hayat sizin ben karışamamalkisalkisalkis

yahu lulucum ben de herkes hemen hiç doktora gitmeden bel çektirsin demiyorum ki. sadece insanın çözümsüz olduğu noktalarda başka şeylerden medet umması çok normal diyorum.
ben çektirdim çektirdiğim için pişmanım çünkü benim belimi çeken kadın boyundan tutarak çekiyordu ve benim boynumda sıkıntı oluşmasına neden oldu. benim halamlar o zaman kaç kere tese denediler olmadı. doktor enişteme boşuna denemeyin dedi. sonrasında bu yola başvurdular ve iki tane bebişleri oldu.
burda fikir veren kimse zararlı gördüğü birşeyi başkasına tavsiye etmez etmemeli de zaten ama bunu soran arkadaşa artıklarını da eksilerini de söylemek lazım sonuçta kaç yaşında insanlar seçim yapabilirler değil mi?
ama biz onları yaptıkları seçimlerden dolayı aşağılama hakkına sahip değiliz (lulucum bunu sen yaptın demiyorum )

yahu lulucum ben de herkes hemen hiç doktora gitmeden bel çektirsin demiyorum ki. sadece insanın çözümsüz olduğu noktalarda başka şeylerden medet umması çok normal diyorum.
ben çektirdim çektirdiğim için pişmanım çünkü benim belimi çeken kadın boyundan tutarak çekiyordu ve benim boynumda sıkıntı oluşmasına neden oldu. benim halamlar o zaman kaç kere tese denediler olmadı. doktor enişteme boşuna denemeyin dedi. sonrasında bu yola başvurdular ve iki tane bebişleri oldu.
burda fikir veren kimse zararlı gördüğü birşeyi başkasına tavsiye etmez etmemeli de zaten ama bunu soran arkadaşa artıklarını da eksilerini de söylemek lazım sonuçta kaç yaşında insanlar seçim yapabilirler değil mi?
ama biz onları yaptıkları seçimlerden dolayı aşağılama hakkına sahip değiliz (lulucum bunu sen yaptın demiyorum )
Doğru sende haklısın ama yanlış böyle şeyler hem sende yanlış olduğunu düşünmüşsün ve sende bunun yanlış olduğunu savunuyosun çünkü boynun zarar görmüş herşey umut için yapılmaması lazım bence çok kötü bu ,ölüm yok çünkü bunun ucunda Allah verceği zamanı bilir bebişin o yüzden kendi sağlımızdan olmayalım ve bunları örnek teşkil edecek arkadaşlara sağlıklarını tehlikeye atmayalım çünkü umut için yapıp sakat kalabilirler gülmemim sebebi alay etmek için değildi komik geldi sadece canım yanlış anlamışsın

kesinlikle haklısın insan bazen kendini kaybediyor böyle durumlarda ve herşeyin biran önce olmasını istiyor o yüzden de olmadık işlere başvuruyor.
NASıPSE GELıR ŞAMDAN YEMENDEN NASıP DEĞıLSE NE GELıR ELDEN.

arkadaşlar böyle yöntemlerden uzak durun sadece steres yapmayın onlar tamanen tesadüf benim de olmuyor iki senedir ama iki gün önce ögrendim ki eşimdeymiş şimdi bekliyoruz tıp dan uzak kalmayın lütfen

arkadaşlar böyle yöntemlerden uzak durun sadece steres yapmayın onlar tamanen tesadüf benim de olmuyor iki senedir ama iki gün önce ögrendim ki eşimdeymiş şimdi bekliyoruz tıp dan uzak kalmayın lütfen

canım benim ben 2 kez farklı hastanlere gittim.iki doktorda bana polikistikover teşhisi koydu ve dün 3 hastneye gittim ve bu sefer doktor bey bana sen polikistikover hastası değilsin dedi ve bu önce gittiğim doktorlarla en son gittiğim doktorun arasından öle uzun bi zamn olmadı olsa olsa 4 veya 5 ay oldu peki soruyorum sana sence bu hastalık hemen geçen bir hastalık mı polikistikover hastalığı ve yine soruyorum ben bu tıpa nasıl inanayım kime inanayım hangi teşhise inanayım bi daha doktora gitsem acaba buda polikistikover hastasısın demesinden mi korkayım.....ben bi anlam vermedim yada ben bir istisnamıyım
bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyorum yakında bu doktorlar beni pskologa yönlendircekler gibime geliyorrrr... delikafadulden kafamçokkarıştı

bel çektirme dediğiniz bardak vurmak mıı eğer oysa bende yaptırdım ilk ay ablam yaptı o ay bişi olmadı diğer ay adetim bittikten sonra eşim yaptı ve ilişki olduu ve o ay hamile kaldım gerçi ben başkaa bitkisell tııbbi şeylerde uyguladım ama beliniz açıksa eğer hamile kalmayı engelliyomuşş tabi buna inanmakk tercih meselesiii

canım evet onu bende duymuştum ama saglıklı oldugunu duşunmuyorum ama benim annannem eskiden köy ebeligi yapmış ve gorumcem evleneli 10 ay olmuştu ve bebek istemesne ragmen cocugu yoktu annannem bakmış ona damar egriligi var duzeltmezsem cocuk olmaz demiş sonra o ay hamile kaldı kız

canım evet onu bende duymuştum ama saglıklı oldugunu duşunmuyorum ama benim annannem eskiden köy ebeligi yapmış ve gorumcem evleneli 10 ay olmuştu ve bebek istemesne ragmen cocugu yoktu annannem bakmış ona damar egriligi var duzeltmezsem cocuk olmaz demiş sonra o ay hamile kaldı kız

çokta riskli bişi değil cnmm sadece bardak vuruluyo bardağın altında et toplanıyoo tabi dedimyaa tercih meselesii ben yaptım bişi kaybetmedimm umarım bu yollara başvurmadan herkes hamiş kalır

bende duydum bu yontemle cogu kisinin hamile kaldigini
adi bel cekmesi ama nasil yapildigini sormamistim
sanirim birseyler sariliyo ve uc dort gun kalkmadan yatiyormussun
o gunlerde filanda esle iliski olmasi gerekiyormus
ben de yaptirmak istemistim ama vaktim yoktu, kismet olmadi
boyundan cekerek yapilmasi tehlikeli gibi ama diger yontemler denenebilir.

X