kızlarr bişey duydum sizlede paylaşmak istedim

gozde06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
290
3
kuzenimde bizler gibi hamile kalmakla mücadele ediyodu baya bi mucadele verdi en son bi teyzeye gitmiş belini çektirmiş ve geçen hafta hamile olduğunu öğrendim ben önce beli ağrıdığı için çektirdi sanmıştım meğerse hamile kalmak için çektirmiş.seninde belini çektirelim dedi bende düşünmekteyim şuan her yolu deneyeceğiz artık yapcak bişi yok böyle bi uygulamayı duyan varmı arkadaşlar doğruluk payı varmıdır ki acaba ama bende çektircem eğer hamile kalırsam size hemen haber vercem kızlarrr hemenn öptüm sizi canlarıımmm....ohaoldumsmilekaydirigubbakcemileopuyorumnanaktan

ben bel çektirmenin çok sağlıklı bişey olmadığını duymuştum ama yinede blinmez şifa nerden gelecek diye

gözde benim halam iki çocuğuna da bel çektirerek kavuştu. 7 sene bebekleri olmamıştı. bizim de bebeğimiz olmuyor ben de çektirdim hatta bu mayısta tam 1 yıl olacak bel çektireli. ama benim bi bebişim yok. ama eşimden kaynaklı olmuyor bizim bebeğimiz.
birde senin dediğin kadın nasıl bel çekiyor bilmiyorum ama benim dediğim kadın insanın boynundan tutarak bel çekiyor. ben boynumu 1 ay çevirememişti. haa bebek olsaydı böyle bi ayrıntıyı hiç umursamazdım....

bu arda küçük bi ayrıntıyı unuttum halam şuan 3. bebeğine hamile ama kadın uzakta yaşadığı için gidemedi bu seferde 4 senedir olmuyordu çocukları beline bamya sardı ve o ay hamile kaldı. eğer bu alternatifi denemek istersen sdana nasıl yapıldığını anlatırım

çok şaşırdım, değişik bir bilgi,ama pek sağlıklı olacağına inanmıyorum, daha doğrusu herkese güvenemezsin

canım yaklaşık 100 gram kuru bamyayı iyice haşlıosun sonra ya kaşıkla ya da blendırla iyice eziyosun içine iki kaşık bal koyup karıştırıyorsun ve baya sıcak haldeyken beline sarıyorsun. hani beldebi boşluk kısım okuyor ya kuyruk sokumunun 4,5 parmak üstü ve belki biraz daha yukarısına iyice dağıtarak uyguluyorsun üstünü de bi bezle sarıyorsun bir gün falan duruyor ama bi kaç saat dursa da yeter yalnız bi 3 gün tekrarlarsan daha iyi olur

nası blendır yazmışım ya cahilliğin bu kadarı kafamda bi sürü ses olunca...

Allah,Allah...Bel cektirmeside neymis yahuu yeni sizden duyyorum bilmediginiz seyleri yaptirmayin arkadaslar Allah korusun birsey yapmaya calisirken sagliginizdan olursunuz mazallah..!O bir sebep olmus bel cektirmeyler ne alaka yanu.!

Allah korusun...Derdını veren Ya Rab devasınıda verır kızlar... Pek saglıklı bır yol gıbı de gelmedı bana... Belkı halanızda tesadufen işe yaramıs gıbı göruneblır ama sız yıne de denemeyın derım...

valla kızlar ben bunu göze aldım bebişe giden her yol mubahtır :) ben deneyeceğim regli olmayı bekliyorum 18 gün geçikme oldu test yaptım negatif hastaneye gitcem şu reglimi olayım ilk işim gidip belimi çektircem sizede haber veririm eğer hamile kalırsam :) tabi bi de şu adet günlerim bu kadr çok geçikmese çok iyi olcak dua edin kızlar inşllh işe yarar belimi çektireyim bamyayıda denerim :))) ayyy kendime inanamıyorum yaaaa nasıl bişey oldum ben böyleee rabbim akıl versin bana :)))

inanamıyorum ya belle ham,ilelğin ne alakası var
biraz mantıklı düşünün ALlah aşkına joca koca kadınlarsınız ya
sakat kalırsınız alimallah

inanamıyorum ya belle ham,ilelğin ne alakası var
biraz mantıklı düşünün ALlah aşkına joca koca kadınlarsınız ya
sakat kalırsınız alimallah

ayy ne yapalım lepi yaa her yöntemi denemek istiyoruz tabi hastaneye gitmeyide muane olmayıda doktorn dediklerini yapmayıda ihmal etmiyorum tabiki duamıda eksik etmiyorum bunlarda bir umut iştee insan umutsuz yaşayamıyor :KK43:

böyle bir konu açılmıştı arkadaşlar yadırgamayın !ben orda alakası pek yok kalsam ben kalırım hep çektirirdim türkiyede havuzda düştüğüm için demiştim ama çektirenlerin hemen hemen hepsi hamiş ama onlar çektirdikten sonra yakı yapıştırıp eşleriyle ilişkiye girmişler belli olmaz sebep olur belki bel çektirmeninde birşeyi yok bu güne kadar gittiğim masajlardansa bele kupa çektirmek daha çok rahatlatıyor beni hoşçakalın

Eğer gerçekten öyle bişey olsaydı, doktorlar ilaçlardan önce bel çektirmeyi önerirdi. Hiç bi doktorunda belinizi çektirirseniz çocuğunuz olur diyeceğini sanmıyorum.Bence çektirmeyin, yanlış bişey yaparlar falan,sakat kalmanıza sebep olurlar.

kızlar bel çektirmek değilde ben 5 gün önce duydum burda bi komşu kızı kaynanası götürmüş bi ebeye geçen ay ebe bi şeyler yapmış kız bu ay hamile gelip bana söylediler ama ben doktordan yanayım yine de böyle şeyler yapmadan bi düşünün derim

bence artık en son çare bunlar.ama hemen denememek lazım.yani önce bilimsel veriler önemli benim için.ona bakarsanız hamile kalmak için duyduğum o kdar çok şey var ki....

X