kızlarr bilmiyorum ama sanırım minik misafirim geliyorrrrrr

teşekkür ederim tatlım inşalah bol bol dua et bugün kandil ve hamilelerin duası kabul olurmuş...
rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin....

canim benim de oyle cikmisti. boyle golge gibi var yok arasi. bir sonraki gun cok netti. ama testim clearblue idi. 1 numara. iyi bir test yap. artik dogru sonuc verir. bugun aksam yapsan bile cikar. benim silik yaptigimin ertesi gunu doktora gittim aksam saatleri ve bol bol su iciyorum lekelenmemeden dolayi. aksam bile yaptilar bariz cikti. masmavi degildi ama hayalet de degildi aksam olmasina ragmen. sen de yapsan simdi cikar.

bu sabah bende yaptım aynı senın gıbı oldu arkadasım
normalde aksama kadar dursa bıle asla cızgı yada bı belırtı olmazdı
ama suanda golge gıbı bellı belırsız var gunum gecelı 3 gun oldu
yarın yıne test yapıcam ınsallah hamısızdır canım Şeniz

canim bir de baska forumda okudum simdi. sen dis gebelik mi gecirdin? peki tupun falan alindi mi? nasil aldilart yani bebisi? kac ay korundun? korunmayi biraktiktan kac ay sonra hamis kaldin?

canim ben de 15 gun once ameliyatla sol tupum alindi ama bir an ionce 1 aylik bekleme suremin bitmesini bekliyorum.

bir de doktorum bana tekrar hamile kalirsan dis gebelik gecirdigini doktora soyle. seni cok yakin takibe alsin dedi. sen de aman ihmal etme canim. iyi haberlerini bekliyoruz.

canim bir de baska forumda okudum simdi. sen dis gebelik mi gecirdin? peki tupun falan alindi mi? nasil aldilart yani bebisi? kac ay korundun? korunmayi biraktiktan kac ay sonra hamis kaldin?

canim ben de 15 gun once ameliyatla sol tupum alindi ama bir an ionce 1 aylik bekleme suremin bitmesini bekliyorum.

bir de doktorum bana tekrar hamile kalirsan dis gebelik gecirdigini doktora soyle. seni cok yakin takibe alsin dedi. sen de aman ihmal etme canim. iyi haberlerini bekliyoruz.

teşekkür ederim.. öncelikle hamileyim bilmiyorum sadece bugün günüm geçeli 1 gün oldu ve test yaptım az önce böyle ilk 5 dk. içerisinde bir ikinci çizgi belirdi ama yinede bilmiyorum çok koyu bir renk değil nasip bakalım ne diyelim bekleyeceğiz...

dış gebelik aralık ayında geçirdim 6 hafta 4 günlüktü şiddetli ağrı ve kanamayla gittim hastaneye ve o akşam acil ameliyata alındım laporaskopiyle oldum sadece bebeği aldılar sol tüpümden ve karın içi kanamam başlamıştı bir su bardağı kadarda kan aldılar hayati tehlikem başlamıştı tüpüm alınmadı allaha şükür ameliyattan sonra 4 ay korunduk ve nisan ayında rahim filmi çekindim dış gebelik geçirdiğim tüpüm tıkalı çıktı allaha şükür sağ tüpümde ve rahmimde bir problem yoktu... .bakalım nisandan beri korunmuyoruz bu ay oldumu bilmiyorum sanırım 3-5 gün daha bekleyeceğim.....

evet tatlım bakalım benim dr. biraz rahat dış gebelik ameliyatınıda ona olmuştum bugün aradım günümün geçtiğini söyledim bir kaç ğün daha beklememi söyledi bakalım bekliyoruz hayırlısı olsun....

hiçbir lekelenmem falanda yok sadece akıntım var....şeffaf gibi böyle değişik bişey

canim benim de oyle cikmisti. boyle golge gibi var yok arasi. bir sonraki gun cok netti. ama testim clearblue idi. 1 numara. iyi bir test yap. artik dogru sonuc verir. bugun aksam yapsan bile cikar. benim silik yaptigimin ertesi gunu doktora gittim aksam saatleri ve bol bol su iciyorum lekelenmemeden dolayi. aksam bile yaptilar bariz cikti. masmavi degildi ama hayalet de degildi aksam olmasina ragmen. sen de yapsan simdi cikar.
kibelecim lekelenmelerim oluyo demişsin ne zaman olmaya başladı hamileligini öğrenmedenmi rengi nasıl benimde lekelenmelerim oluyo kahverengi şeklinde adet olmamada daha var napacagımı şaşırdım hamilemiyim degilmiyim bu lekenme neden olu hiç böyle bişeylede karşılaşmamıştım adet günüm gelince adetimi olurum biter bu arada bir lekelenme midemde çook bulanıyo kan testi yaptırsam çıkarmı 8 9 gün var daha günüme lütven bilgisi olanlar yardım

hüzün yılı naptın canm yaa vrmı bişeyyyy ben bugn kanda yaptrdm ordada çıktı kan yaptr ugraşma idrar la ccanmm inşş hamişsndrrrr

ben de 7 aydır korunmuyorum.3 ay kadar doktor kontrolündeydim.yumurtlama oluyor ama olgunlaşmıyor bende de.öyle olunca doktor ara verdirdi tedaviye bir yılı dolduralım diye.gonaphene kullandırtmıştı işe yaramadı.neyse 4-5 ay tarihleri çok farklı olsa da adet gördüm hep(önceden düzewnsizlik vardı)ancak bu ay sadece ara ara lekelenmeler oldu.iki tane test yaptım ikisinde de çok silik gölge gibi çizgiler var ben mi yanılıyorum,hamile olabilir miyim acaba?bu şekilde hamile olduğunu öğrenen var mı aranızda?p.tesi doktora gideceğim ama sabredemiyorum.....

X