kızlarr bilmiyorum ama sanırım minik misafirim geliyorrrrrr

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar ya bugün adet günüm bugün olmam gerekiyordu normalde hatta bir iki gün önceside lekelenmelerim gelmesi gerekiyordu ama bende hiçbir şey yok bugün öğleden sonra test yaptım böyle gölge gibi bir çizgi vardı bende yok herhalde deyip çantaya atmıştım ama şimdi baktım böyle çok açık ama çok açık bir çizgi var orada ikinci çizgi normalde eğer yoksa hiçbirşekilde ne kadar beklerse beklesin o çizgi çıkmıyordu kafam karıştı varmıdır sizce küçük meleğim...

canım inş hadi bkalım
evet genelde negatifse o ikinci cizgi hiç çıkmıyor solgun bile çıkmıyor

offf bilmiyorum
inanın çok tuhaf oldum olmasındanda korkuyorum olmamasındanda
kafam çok karıştı daha önce dış gebelik geçirdiğim için korkuyorum yine olursa diye birde onu ultrasonda görene kadar sevinemem gibime geliyor herşeyin normal olduğunu öğrenene kadar
ama olmazsada üzülürüm bilmiyorum ama gerçi alıştım hüsranlara bu kaçıncı .... o yüzden artık korkuyorum kan testi yaptırmaya hep o kapılardan boş döndüm ....

canım inşallah gebesindir ama 2 gün bekle tamam sonra yine test yap yine öle çıkarsa bebiş yolda demektir
yok ben dayanamam diyorsan hemen bi sağlık kuruluşuna git kan testi yap 2 saat içinde yeğenimizin gelip gelmediğini anlarız
ama inşallah olur be güzelim inşallah hamişsindir ne diyelim a.s.

canım bencede gidip kan testi yaptırırsan olup olmadığı anlaşılır.Sende stres olmazsıınn Hayırlısı olsun hakkında inşallah hamişsinidir.

burda kan testi yaptırabileceğim bir yer yok özel klinik falan .....
hem hastaneye gitmem lazım tahlil yaptırmam için onun içinde yarına randevular doldu birde izin almam sorun oluyor çünkü hastaneyi gidip kan veriyorsun akşama doğru sonuç alıyorsun o yüzden kan biraz daha zor benim için ...
ama ne yapalım bekleyelim bakalım...

bazı sağlık ocaklarındada yapıyorlar benim bildiğim randevuya gerek kalmadan gidip hemen kan veriyosun ama senin orada var mı bilmiyorum ama sen yinede bir kaç gün bekle idrar testi yap sabret bakalım hakına hayırlısı

canim benim böyle meraklanmaktansa git bi kan testi yaptir rahatla...insallah hamilesindir Allah gönlüne gore versin insallah....

canım bence hamilesen.çünkü bende günüm geçmeden 4 gün önce yaptm önce çook silikti.10 dk sonra baktım incecik bir çizgiye dönüştü.sonra sabahı tek rar yaptım ve yine silik çıktı veeee şuanda 1aylık hamileyiim.bence hemen bir doktora git canım..

bencede ihmal etme canım. hem dış gebelik geçirimisşin sende benim gibi.. bence bir an önce kan testi yaptır.. hadi hayırlısı ..

kızlar banada bi cvp verin ya çıldırıcam adetim 2 gün geçti.kahverengi lekenmem var 2 gündür çok az ama bugün test yaptım önce belli değildi sonra çok hafif belirdi ikinci çizgi hamile olabilirmiyim acaba.göğüslerimde acımıyo.böyle leke olupta hamile olabilirmiyim

evet canım olabılırsın buyuk bı ıhtımal yerlesme kanamasıdır ılk hamılelıgımde benımde bole olmustu goguslerım 2. aydan sonra acımaya baslamıstı insallah hamısızzdır benımde gunum gectııııııııı

canım benim çook sevindim yaaa hiç kor kma hamilesin aynı şey benımde başıma gelmişti ilk çocugumda günüm geçti test aldım gece tuvalete kalkmıştım dedim yapım yaptım tek çizgi hemen yattım uyudum sabah kalktım dedim atım testi ana bide bakarimki 2 çizgi olmuş ama ikinci cizgi açık ama çook açık şaşırdım sonra ogün tekrar test aldım ertesi sabah yaptım bu sefer 2 ci çizgi netti yani hamileydim canım yani hayırlısıyla hamilesin haa bu arada bizim limon testide işe yarıyo demekki bak doğru çıktı bakalım benimki ne çıkacak

inşallah hamilesindir canim allah hayirlisini nasip etsin iyi düşün iyi olsun stres yapma

kızlar adetim bugün 1 gün geçti ama hala hiçbir kıpırtı yok lekelenmem bile yok..... dün akşam test yaptım idrarımı 4 saat tutup ilk baş bişey çıkmadı böyle gölge gibi bişeydi ışığa bakınca sanırım göz yanılması dedim ve çöpe attım ve bu sabah teste bir bakayım dedim orada duran bir çizgi var ama böyle pembe falan değil renksiz ama orada öyle gölge gibi duran belirgin 2. bir çizgi var bu ne demek.....

kan testi yaptıramıyorum arkadaşlar inanın özel sektörde çalışıyorum ve haftanın 4 günü çok yoğunum yani izin alamıyorum dolayısıyla hastaneye gidemiyorum... burada özel klinik yok sağlık ocağındada kan testi yapmıyorlar.....

elim kolum bağlı bekliyorum.... tamam yoksada üzülmüyorum arkadaşlar inanın hakkımızda hayırlısı olsun ama eğer yoksa biran önce adet olayım yeni bir yumurtlama gününü hesaplayım... ve ağustos ayında izne çıkacağız eğer yoksa tatil için rezervasyon yaptırmamız lazım yada iznimizi ona göre ayarlamamız lazım... offf bilmiyorum ortada kalmak kötü....

canım umarım hamilesindir... belki daha çok yeni olduğu için pek belli etmiyordur... n iyisi adetinin bir kaç gün daha geçmesini beklemek...

belkide öyledir bilemiyorum daha öncede birçok kez bu testler beni yanılttığı için güvenemiyorum ne yapalım beklicez 7 gün falan beklerim eğer hala adet olmazsam bebiş olsada olmasada dr. gitmem lazım kist falanda olabilir.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…