Kızlarr acilll bakarmısınuz lütfen 🥺 hamilelik testim pozitif mi ?

Cevabın için çok teşekkür ederim canım acaba kan versem çıkar mı sonuç adete 5 gün kala hiç bi bilgin var mı ? İlaçları kullanamıyorum emin olmadan doktor hamilelikde kesinlikle yasak diyor :KK43:
Merhaba 🙂 ben adetime 5 gün kala kan testinde öğrendim hamile olduğumu, bhcg 21 di. Yani erken gebelik testi yapsam muhtemelen bu kadar ince bir çizgi çıkardı ama hiç idrar testi yapmadım. Eğer test doğruysa ve pozitif çıkmaya başladıysa kan testinde de mutlaka çıkacaktır. Yaptırın bence en kısa zamanda.
Ha ama derseniz garantiye almak istiyorum ve üzülmek istemiyorum (kimyasal gebelik, dış gebelik vs) adet gecikmesinin 1.haftasını bekleyin ve öyle kan verin
Ben olsam bekleyemezdim gerçi, umarım siz de hamilesinizdir ❤️

Tmm canım senin bhcg kaç
Canım adetimin birinci günü beta 406 çıktı 2 gün sonra tekrar verdim 893 çıktı ondan sonra vermedim bugün kontrolde 3000-4000 arasında olması lazım değerin yani her türlü keseyi görebilirim inşallah görürüm bakalım

Canım adetimin birinci günü beta 406 çıktı 2 gün sonra tekrar verdim 893 çıktı ondan sonra vermedim bugün kontrolde 3000-4000 arasında olması lazım değerin yani her türlü keseyi görebilirim inşallah görürüm bakalım
Ben bugün gördüm inşallah sende görürsün canım 🙏🏻

X