Kızlar yorum yapalım lütfen :)

byrose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
228
2
daha önce konularda mesajlarım olmustu. Sorum şu:
bebek çalışmasına ayın 5-10 arası devam ettik. ondan sonra trafik kazası geçirdim ve ara verdik. en son dün denedik. ve lavabıda (afedersiniz) peçete ile kurulanırken 1 damla çook açık renkte (açık pembede sayılır) bir damla geldi. acaba yerleşme kanaması sayılır mı?
daha önce başına gelen varmı
adet tarihim 24.ü haftaya. ***sat:28 eylül:21::18:

Son düzenleme:
cnm bence yerleşme kanaması olabilir. Başıma henüz gelmedi ama bildiklerime göre kanaman devam etmiyorsa yerleşme kanamsı olabilir tabi. Adet tarihini geçince idrar testi yap derim. Ama her zaman en garantiside kan testi.

ama ilişkiden sonra geldiğini yazmışsın yanlış anlamadıysam... zedelenme falan olduysa ilişki sırasında oda olabilir.

bende bilmediğimden sizin tecrübelerinize istinaden kafamda fikir oluşturmaya çalışıyorum cevap için teşekkür ederim

ama ilişkiden sonra geldiğini yazmışsın yanlış anlamadıysam... zedelenme falan olduysa ilişki sırasında oda olabilir.

evt arkadaşa katılıyorum bu dedigi olabilir ama yerleşme kanamasıda olabilir kesin bşy söylemek zor cnm bnm inş istiyorsan hamilesindir.. bu arada kaza dedin geçmiş olsunn..

evet canım maalesef. minibüste iken oldu tırın altına girdik... hukuk bölümünde ayrıntlı olarak yazdım dilersen okuyabilirsin.
iyi dileklerin için de saol:KK48:

evet canım maalesef. minibüste iken oldu tırın altına girdik... hukuk bölümünde ayrıntlı olarak yazdım dilersen okuyabilirsin.
iyi dileklerin için de saol:KK48:

aman aman aman allahım korumuş cnm bnm saglıgın sıhatin yerinde olsun bebek herzaman olcak şey..allahım korusun böle felaketlerden herkesi..inş bebiş haberi verirsin cnm takip etcem seni:)

X