Kızlar lütfen bakar mısınız

mavi57

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2024
8
1
22
Kızlar merhaba lütfen bilgi verir misiniz gelebik istiyoruz 7 Nisan adet tarihimdi. 21-22 nisan yumurtlama 23 Nisan da çatlama oldu 26-27 nisanda sadece akşam açık pembe akıntım geldi günde 1 kere olacak şekilde 28 nisanda da yine akşam kahverengi leke geldi ve birdaha da ne leke ne de pembe akıntı geldi. Yerleşme kanaması diye düşünüp 1 Mayısta kan verdim negatif çıktı. Normalde 6-7 Mayısta regli olmam gerekiyor fakat hala olmadım. Sizce hamile olabilir miyim? Bu durumu yaşayan var mı ? Çok mu erken kan vermişim ?

Öncelikle merhaba. Erken vermişsin bence kan testini canım. Ben adetime 2 gün kala vermistim 43 çıkmıştı betam. Sen test yap önce ilk idrarla. Sonra kan vermeye git inşallah

Kızlar merhaba lütfen bilgi verir misiniz gelebik istiyoruz 7 Nisan adet tarihimdi. 21-22 nisan yumurtlama 23 Nisan da çatlama oldu 26-27 nisanda sadece akşam açık pembe akıntım geldi günde 1 kere olacak şekilde 28 nisanda da yine akşam kahverengi leke geldi ve birdaha da ne leke ne de pembe akıntı geldi. Yerleşme kanaması diye düşünüp 1 Mayısta kan verdim negatif çıktı. Normalde 6-7 Mayısta regli olmam gerekiyor fakat hala olmadım. Sizce hamile olabilir miyim? Bu durumu yaşayan var mı ? Çok mu erken kan vermişim
Ben yaşamadım ama erken vermişsin. testi tekrarla bence😊

Hiç adet olacak gibi bi hissimde yok şuan ama umutlanmak da istemiyorum yumurtlamadan 8-9 gün sonra kan vermiştim hatta ondan sonra da hamile değilim diye hiç düşünmedim adetim gecikene kadar. Şimdi yine umutlanıyorum sanki normalde de adetim hiç gecikmez her ay aynı tarihte regli olurum

X