Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar yeni bir bilgi daha..

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
kızlar şems arslanı televizyon programlarından bilirsiniz.
nedense o kadın bana çok samimi gelmişti.
mail yoluyla göğüs büyütmeye dair bi çalışması varmı diye sormuştum ama sonuç yoktu malesef.
şimdi sitesine girdim ve bi krem satıyor bununla ilgili..altında uzunca açıklamasıda var.
her gece soğuk suya tutmayı öneriyor tabii hasta olmazsak:)
krem 65 liraymış...
üzerinde şems arslan yazısı yok tabi ama ne dersiniz alalım mı??

Olabilir de kremlerler biraz sakincali gibi geliyor bende bant gordum 1 ayda etkisini gosteriyormus daha zararsiz geldi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kesinlikle itibar etmeyin derim 2 yil önce st-herb die bir ürün var 550 tl verdim 1 cm bile fark etmedi hepsi para tuzagi

Kesinlikle itibar etmeyin derim 2 yil önce st-herb die bir ürün var 550 tl verdim 1 cm bile fark etmedi hepsi para tuzagi

st herbi şuan kullanıyorum canım ama ilk kutu tabii 3 ay kullanın diyorlar..siz ne kadar kullandınız

kızlar şems arslanı televizyon programlarından bilirsiniz.
Nedense o kadın bana çok samimi gelmişti.
Mail yoluyla göğüs büyütmeye dair bi çalışması varmı diye sormuştum ama sonuç yoktu malesef.
şimdi sitesine girdim ve bi krem satıyor bununla ilgili..altında uzunca açıklamasıda var.
Her gece soğuk suya tutmayı öneriyor tabii hasta olmazsak:)
krem 65 liraymış...
üzerinde şems arslan yazısı yok tabi ama ne dersiniz alalım mı??

ay arkadaş bende de küçüklük derdi var napıcaz biz :KK50:

2 tane krem 1 tanede serum almistim tatlim bana 7 ay yetti göğüs küçük olunca ama hic bi degisiklik olmadi param uctu gitti :KK43:

Gecen yil 20 hunde 4 cm büyüme oldu farkli ve ucuz bi yöntemle st-herb ise yaramazsa onu dene hem ucuz :)

X