Kızlar yarın sabah 8de ameliyata giriyorum dua edin

Mervedes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
1.790
2.034
29
Eveeeeeeeet..
Evlat sahibi olanlara Rabbim bağışlasın
Olmayan boynu bükük kalanlara da nssip etsin. Lakin insan evlat için her şeye katlanıyor.

Kaç gündür bana sıkıntı stres veren ameliyatım sabah 8de başlayacak.
Sizden ricam bana dua eder misiniz?
Şimdiden hepinizi sevdiğimi söylemek istiyorum. Umarım yarın sağ salim çıkarım ve çıktımmm diye yazarım :)
Dualarınızdan eksik etmeyin lütfen..

Allah sifa versin insallah.buraya mutlaka yaz ben merak ederim.insallah sorunsuz gecer ameliyatin dua edecegim senin icin

Senin icin dua ettim canim insallah Allah gonlundekini versin ,hayirli bi evladin olsun:)

ne amelyatı olacaksınız bilmiyorum ama çok geçmiş olsun. şifa bulanlardan olursunuz inşaallah. 3 kez amelyat olmuş biri olarak kormayın bu günlerde geçer diyorum

ne amelyatı olacaksınız bilmiyorum ama çok geçmiş olsun. şifa bulanlardan olursunuz inşaallah. 3 kez amelyat olmuş biri olarak kormayın bu günlerde geçer diyorum
Rahimimden ameliyat olcam. İnşallah geçer gider geriye güzel yüreklerinize teşekkür etmek kalır inşallah :)

Rabbim yardımciniz olsun, Şafi ismiyle size şifa versin . Şimdiden çok geçmiş olsun

Acil şifalar dilerim. Allah yüreğinize su serpsin bir an önce olsun bitsin.Sağlicakla kalın

Hsg sonucunu merak ediyordum bende, konunu görünce gidip baktım. Allah şifa versin, bir an önce hayırlısıyla, çok istediğin bebeğine kavuşursun inşallah.

Canımmmm benim Rabbim şifalar ihsan eylesin sana.Emeğini zahmetini zayi etmesin.İnşallah en kısa sürede hayırlı haberler alırız.Bu gece ve özellikle yarın sana çok dua edeceğim canım.Rabbim her nefesinde Ya Şafi ismiyle sana şifa versin ve daima yardımcın olsun.

Rabbim size hiç bir vakit dar gün yaşatmasın.. Siz bnm için dua ediyosnz. Rabbim hiç üzüntü yaklaştırmasın eşiğinize..
Amin,
Ne kadar tatlı dilli bir insansınız ya,maşallah.
İnşallah en yakın zamanda buradan hamilelik haberinizi de alır,hep birlikte seviniriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…