kızlar yardımmm

cicikizgul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
72
0
herkese merhaba benim dün adet günümdü olmadım gögüslerimin şişmesi dışında hiçbir belirtim olmadı dün midem çok bulandı orucu zor tuttum evde test vard yapayım dedim ve çift çizgiyi net bir şekilde gördüm allahıma şükürler olsun. testlerin yanlış çıkma olasılığı varmı ve şimdi ne yapmalıyım sağlık ocağına mı gideyim yoksa direk kadın doğumamı??

canım oncelıkle hayırlı olsuunnn cooook sevındım senın adına darısı benım basıma butun ısteyenlerın basına. Pozıtıf cıkan ıdrar teslerın yanılma oranı cok dusuktur kı sen cok net gormussun cızgılerı bence kesın hamılesın ama sen yıne kanda da baktır ve muayne ol zaten hemen folıc asıt falan baslatırlar doktoru ıhmal etme ve bence o kadar mıgde bulantın oluyosa orucu doktora gıdene kadar tutma o ne onerırse onu yaparsın .. Hayırlı olsun allah kucagına almayı nasıp eder bızede nasıp eder ınsallahhhh

bende aynı durumdayım, adetten 1 gün once idrar testi yaptım pozitif çıktı. bugun adet olmam gereken gun acaba doktora gitmek icin erken mi? kan testlerine uyuz oluyorum 10 gun bekleyip ultrasona mı girsem diyorum. idrar testlerine de alsında pek bi guvenim yok aslındaEki Görüntüle 239005

çok saol canım Allh bütün isteyenlere versin bugün tutamıyorum zaten midem kötü Allahım herkese hayırlısıını versin:79:

idrar testi eğer pozitifse yanılma payı az diyolar forumda okuduğum kadarıyla sende kan testi yaptır ben öyle yaptıracağım

hayırlı olsun...benımde boyleydı...dayanamadım kan testı yaptırdım sonucu aldık cook sukur sımdı cıcı bır kızım var ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN....

hayırlı olsun...benımde boyleydı...dayanamadım kan testı yaptırdım sonucu aldık cook sukur sımdı cıcı bır kızım var ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN....

allah razı olsun sağolun sağlık ocağına mı gideyim yoksa direk kadın doğuma mı gideyim elim ayağım dolaştı ne yapacağımı bilmiyorum

canım hamılesınız ıste bıran once gıdın kan testı yaptırın doktora gırın kı ona gor evıtamınler baslansın oncedne ogrenmek cok onemlı hamılelıgı hadı kosun doktora darısı benım basıma ısteyenlerın basına ınsallah. Hayırlı olsun canımm

allah razı olsun sağolun sağlık ocağına mı gideyim yoksa direk kadın doğuma mı gideyim elim ayağım dolaştı ne yapacağımı bilmiyorum

canım kadın doguma gıt duurmu acıkla o hemen kan testı ıster 1-2 saate sonuc cıkar zaten hemende belkı muayne eder kılonu falan alır vıtamın yazar hemen kontrol altında baslamıs olursun hadı bakalım skaınles doktorun yolunu tut ..

tebrikler canım Allah kucagına almayı nasip etsin bnmde bugün adet günüm sadece mide bulantım ve deli gibi acıyan göğüslerim var bakalıım Allah banada nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…