Kizlar yardimm lütfen

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Merhaba arkadaşalr akşam sol elimden çok fazla olmamak üzere elektrik çarpti.tabi bana bizarari olmadiğini düşünüyorum ki olsaydi heralde burada yaziyor olmazdim.ama bebeğime bişi olur diye çok dedirginim bebeğime zarar vermişmidir acaba gerçi sağdece kolum da hissettim elektrik akimin ama yinede sormak istedim.

canım gecmiş olsun inşallah bişicik olmaz ama eger doktoruna ulasabılıecegın özel bi numara varsa bi ara derım.ne olur ne olmaz,hem içinde rahat eder en azından

ciddi bir elektirik çarpması olsaydı bir yerden girip başka noktadan çıkması lazım elektirk çarınca ne yaptın elini mi çektin yoksa seni sarsarak fırlattımı inşallah bir şeyin yoktur rabbim melegini korur

güzelim aynı durum bende de oldu bulaşık makinamim fişini taktığım pirizde topraklama hattı olmadığından birgün yanlışlıkla bulaşık yıkanırken kapağını açtım içine çatal koymak için ve ben de aynı senin gibi çarpıldım hemen doktorumu aradım basit elektrik çarpmalarının bebeklerimize bir zararı olmayacağını söyledi içini ferah tut...

Canlarim ilginize teşekkürler az önce doktorumu arardim gel bi bakalim dedi şimdi doktordan geldim . Bebeğimin çok şükür kalbi atiyordu oda bana yetti zaten.yani kizim iyi teyzeleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…