Kızlar yardımınızı istiyorum. 41 tane Meryem suresini de okumak istiyorum çocuk sahibi olmak için...

zeynepppppppp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2016
3.170
2.476
38
Merhaba arkadaşlar 3.5 senedir çocuk özlemiyle yanıp tutuşuyorum. Hayatta hiçbirşeyi kolaylıkla elde edemedim çocuk meselesi de öyle oldu. 3.5 senedir doktor doktor geziyoruz. Olmuyor ama olacağına inanıyorum. Doktorlara gidip gelmekten bıktım artık. Dualara verdim kendimi. Rabbim ol dedikten sonra olmayacak şey yoktur. Lütfen yardım edin bana. Allah okuyacaklardan da okumayacaklarsa da razı olsun. Kimseye gönül koymam. Ama okursanızda çok mutlu olurum. Bu kulüpte kendime geliyorum,huzur buluyorum. Sizden ricam bir tane Meryem süresi okumanız. Allahım herkesin kalbindeki hayırlı duaları kabul etsin inş....

arkadaşlar sizde okuyabilecek arkadaşlarınızı etiketleyebilir misiniz lütfen....

Ben de bi tane aldım
. Rabbim yardımcın olsun canım benim insallah hayırlı saglıklı evlatlarımız olur hepimizin

Kalan 36

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…