Aile Planlaması kızlar yardımcı olursanız sevinirm

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
0.100 mü yoksa 100.0 mı tam anlayamadım ama erken hamılelık daha bı kac gunlukse cok bellı olmas canım yhaa bana negatıf gıbı gelıo ama sen yınede eczaneden bı gebelık testı al al oda cok ıyı ıdrardan bakkk 2 gunluk hamıleysen bıle cıkar

evt cnm 0,100 ise hamile deilsin.. kaç gün geçti adetin ya da kaç gün var?

0,100 canım doktor negatif dedi ama sizlerede bi soriyim dedim

evet canım norlevo kullanmıştım ben bu ay ondanda korktum doktor kistim olduğunu söyledi oda geciktirdi heralde

evt cnm sanırım ona bağlı bir gecikme sen yine bir git doktoruna..sanırım bebek de istiyorsun, umarım tez zamanda alırsın bu müjdeli haberi

Doktor tahlil yapıp size sonucunu bildiriyor, siz ona itimat etmeyip bizim fikrimizi mi alıyorsunuz, anlamadım.

Bence hamilelikten daha başka sorunlarınız var...

sonucu böyle çıkıp hamile olan biri yorum yazmış bi danışmak istedim sadece tabiki doktora güveniyorum sorunumun olup olmaması seni hiç ilgilendirmez asıl senin sorunlarn var böyle sert tepki verdiğine göre

ilişkimden sonra norlevo denen hapı kullandım ilk 8.saatte olmam gereeken günde adet oldum kanamam ilk gün normaldi ama 2.gün gittikçe azaldı ve kahverengiye dönüştü şimdi 3.gündeyim ama hiçbişe gelmio hamile kalma ihtimalim varmı yoksa bu ilaç mı böyle etki gösterdiii?

canım o hapı bende kullandım 24 saat en geç 72 saat içinde alındığında rahmi gebeliğe elverişsiz hale getiriyor.yanı gebelık gerçekleşmez.fakat gebelık için rahmın toparlanması 9ay sürüyor.ben bunun cezasını çekıyorum yanı bı turlu gebe kalamıyorum tavsıyem farklı korunma yöntemlerını dene.zaten bu hap her kullanıldığında etkısıde azalıyor

evet o ilacın etkısı

çok üzüldüm canım ya inşallah allahın izniyle hamile kalırsın benim için çok erken olduğundan kullandım hapı ama zaten yılda 1-2 den fazla kullanmayın yazıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…