Kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim ♥️

Zynp1934

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
53
15
27
Kızlar öncelikle merhaba benimde aklim cok karışık yardımcı olursanız çok sevinirim ♥️
Oncelikle ben ilk gebeligini reglimden 2 hafta once hissetmeye baslamistim erken doye kimse inanmamisti ovulasyona denk geliyor diye ve reglme 2 gun kala gebe oldugumu ogrendim suan uzerinden 11 ay gecti ve yine reglimden 2 hafta once ayni belirtileri hissettim fakat hepsi vardi butun belirtiler beklemiyordukda kuruntu yapip acaba diyip bedenimide celiskilendirmedim ama hep devam etti 16 eylulde regl olmam gerekirken 12 eylul aksami kanama oldu 14 eylul sabahi bitti kanama diyorum cunku regl gibi degildi ama yerlesme kanamasi gibi de degildi yani ne cok yogun ne cok az bazen acik bazen kahve bazen siyaha donuk bazen koyu kirmizi sulu garip birsey yasadim ve benim rwgl hic aksamazdi ileri geri ve standart 5 gun surerdi toplasanda 2 pedi anca doldurur gelen kanama ben normalde arkali onlu ped takar bazen gecleri hasta bezi kullanmak zorunda kalirdim cok yogun ve pihtili olurdu test yaptim bu duruma kadar tabi ondada bazen pizitif bazen negatif cikti kimyasal gebelik mi ge iriyprum yoksa gebeligim mi olusuyor bilmiyorum cunku adet gorup hamile olan insanlarda var yada kanamasi olup diyelim adet zannedip rahmin kanma durumu pluyormus sanirim bilmiyorum kisacasi kafam cok karisik kizlar

Yumurtlama gününden sonra ne hissettin nasıldı benim de yumurtlamam geçeli 3 gün oldu bende de çok hafif bi kasık ağrısı var hafif ama belli belirsiz bi de memelerim hassas dokununca acıyor hafiften

Son düzenleme:
Yada gec dollenme olabilir mi ?
Kan testi verin içiniz rahat etsin
Evet vermek istiyorum ama asil regl tarihim pazartesi onu bekliyorum gec dollenmemi acaba diyorum kimyasal mi yoksa cunku emindim yani ilk cocugumdan ötürü kuruntu gibi degildi hissettim hepsini halada hissediyorum

Yada gec dollenme olabilir mi ?

Evet vermek istiyorum ama asil regl tarihim pazartesi onu bekliyorum gec dollenmemi acaba diyorum kimyasal mi yoksa cunku emindim yani ilk cocugumdan ötürü kuruntu gibi degildi hissettim hepsini halada hissediyorum
Var mı şüpheli ilişki ?

Yumurtlama gününden sonra ne hissettin nasıldı benim de yumurtlamam geçeli 3 gün oldu bende de çok hafif bi kasık ağrısı var hafif ama belli belirsiz bi de memelerim hassas dokununca acıyor hafiften
Tabikide benimde kasiklarimda batma hissi ve bel agrisi olusmustu daha sonra halsizlik uykusuzluk uykuya tatmin olmuyordum bacagima vuruyordu kasik agrim inceden inceden hepsi ama cok siddetli degildi koku hassasiyeti goguslerimde sisme ve koyulasma gaz olusumu armisti kabizlik siskinlik ben butun belirtileri yasadim hemen hemen oglumdada oyle olmustu fakat su reglden 4 gun once gelen kanama kafa karistirdi resmen ne yaaadigimi bilmiyorum sen istiyorsan insallah seninki hayirlisiyla gelir Amin ♥️

Var evet korunmasiz korumali iliski yasadik o gun biz tabi zevk sivisindaki spermleri saymazsa yasadigim tarohe bakincada yumurta catlamanin zirvesindeyken yaşamisiz o yuzden supheleniyorum
Geri çekilme galiba. Vücudunuzu en iyi siz tanıyorsunuz, pazartesi verin kan zaten belli olur. Hayırlısı olsun.

Geri çekilme galiba. Vücudunuzu en iyi siz tanıyorsunuz, pazartesi verin kan zaten belli olur. Hayırlısı olsun.
Evet orası oyle ama iste bu kadinlarin icinde olan kurt yiyip bitiriyor insanı malesef ki beklemeliyim diyorum ve ertesi gun bi bakiyorum farkli test markalariyla test yapmisim bu arada daha kotusu icime kuruntu atan yarisi pozitif yarisinin ne gatif çıkması tamam testlerin yanilma payi var peki hangisi yaniliyor budurumda hep bir soru her olay bir soru getiriyor 🤣 hakkimizda hayırlısı

Evet orası oyle ama iste bu kadinlarin icinde olan kurt yiyip bitiriyor insanı malesef ki beklemeliyim diyorum ve ertesi gun bi bakiyorum farkli test markalariyla test yapmisim bu arada daha kotusu icime kuruntu atan yarisi pozitif yarisinin ne gatif çıkması tamam testlerin yanilma payi var peki hangisi yaniliyor budurumda hep bir soru her olay bir soru getiriyor 🤣 hakkimizda hayırlısı
Hiç gebelik testi yapmadığım için bilgim yok. Ama bir konu sahibi neredeyse 10-15 marka karşılaştırmis bir bak istersen. Hamileysen doguracaksin galiba değil mi? (Özel değilse tabi)

Hiç gebelik testi yapmadığım için bilgim yok. Ama bir konu sahibi neredeyse 10-15 marka karşılaştırmis bir bak istersen. Hamileysen doguracaksin galiba değil mi? (Özel değilse tabi)
Teşekkür ederim aa bilmiyorum bi bakayim ismini soylermisin tabiki olursa dogururum oda evladim benim ve varsa bile suan diye tutunsun diye dua ediyorum Allahimin hediyesi o bana ben ilk gebeligimde o kadar cok zorluk yasadimki bu bidaha dgurmaz dediler ama evlat onun kokusu herseye bedel♥️ 11 ay once premature erken dpgum yaptim

Teşekkür ederim aa bilmiyorum bi bakayim ismini soylermisin tabiki olursa dogururum oda evladim benim ve varsa bile suan diye tutunsun diye dua ediyorum Allahimin hediyesi o bana ben ilk gebeligimde o kadar cok zorluk yasadimki bu bidaha dgurmaz dediler ama evlat onun kokusu herseye bedel♥️ 11 ay once premature erken dpgum yaptim
Allah bağışlasın,acısını yasatmasin inşallah. Bakayım bulursam yazayım

Tesekur ederim Amin hepimizin oyle Allah isteyen herkese versin Amin senin varmı peki evlimisin yada

10 aydır bi kaç marka dışında denemediğim test kalmadı sanırım 🤦🏻
Öncelikle Allahın cezası yalancı pozitif gösteren silik çizgiyle kendini belli eden b. k testlerden bahsedelim.
❌ Roll ara ara hayalet çizgi(silik çizgi) gösteriyor ama negatif!
❌Days doctor hayalet çizgi(silik çizgi) gösteriyor.
❌Freely erken gebelik testi baya baya pembe çizgi gösteriyor amaaa negatifff..
❌Freely kaset test hayalet çizgi(silik çizgi) 😒
❌Ar+lmed erken gebelik testi milyonlarca hayalet çizgi(silik çizgi) bu teste göre 10 ayın bütün günleri hamileydim hatta su sebiliniz çeşmenizde hamile olabilir 😁 sinirlerim bozuldu..
❌Ar+lmed kaset test erken gebelik testiyle aynı gibi al birini vur ötekine 😔😡

🤔🫣 Artı olarak Laboquick kullandım ovü ve gebelik testini güzel hoş ama gebelik testinde bazen beyaz yada gri çizgi çıkarıyor aldırmayın o çizgilere 👍🏻

Gelelim canım güvendiğim testlere 💕
🌸Predictor early erken gebelik testi bir kere bile hayalet çizgi çıkarmadı hep net oldu götünü yerim ama çok pahalı 🫠🤦🏻
🌸 Surelab bu canımda hayalet çizgi çıkarmadı sağolsun
🌸 Days comfort bugün denedim gördüğünüz gibi hiç ama hiç hayalet çizgi vs yok zaten şuan varsada çıkmaz regl e 13gün var (bu test fiyat yönündende uygun çalışırlığıda güzel yanıltmadı şimdilik tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum toplu olarak)
🌸Albi bu testide bu ay denedim 3 tane denedim 3üde negatif silik hayalet hiç çizgi yok.
Benim deneyimlediklerim bunlar kızçeler sizinde varsa söyleyinki birbirimize yardımcı olalım ne alıp ne almamamız gerektiği konusunda 😘😘🌸

Buldum,ekledim♥️♥️♥️ var var çok şükür 5yas oğlum var.Allah bekleyene nasip etsin.spiralle korunuyorum ki bu akşam bir üye de spiralle hamile kalmış😂😂
Oyyy masallah Allah bagislasin ♥️ Ahhh cok tesekur ederim süpersin zahmet ettirdim sana ♥️
Ayy evet oyle kayanmi oluyomus oyle okumustum sanki oyle birsey oluyormus spiralle ne olursa olsun dikkat etmek gerekiyor Allah bir can verince alicak nefesi varsa doguyor ben ilk ogrendigimde oglumu supriz bir bebekti mutlulukla doktora gittigimde rahmin kanla dolu bu bebek duser gider aneliyatla aliriz dedi ondan 1 ay sonra ambulansla hastaneye kaldrdim benim 7 tane tas varmis sanirim en buyugu 7 cm mis onlarin agrisi + fitik agrisi + kist patlamis ve rahme yayilmis keseyede onun agrisi 2 hafta hastanede yattim sonra topladik cok sükur derken begeim 24 haftalikken felan kan geldi cok cok az doktora yazdim gel dedi is cikisi gittim kese asagi inmis rahim agzi 3 cm acik dogum olur dediler 10 gune yattim medipole agrilar vs 23 gun felan hic bisey olmadi cok sukir cikayim dedim yeter hastaneden dedim evde yatarim oda para yiyor yaptiklari birsey yoktu zeynep kamile randevu alip gittim doktor dedi seni gondermem yatiyosun 1 bucuk ayda zeynep kamilde yattim ama orda kimsen yok refakatci vs tek basinasin oglum 31 haftalik oldu dedim benim agrim var inanmadilar bakmadilar bana ertesi gun oldu bi baktilar ki cocugun eli kafasi kordonu asagi gelmis korktular sezeryana aliyoruz dediler dogum haneye indirdiler magnezyum vs verdiler derken bi erkek tabi aradan 1 bucuk gun gecti sezeryana alcaklari sira bi doktor geldi eldiven verindedi vajinadan ekini soktu ve cocugu iceri itti tamam dedi cikarttin yukari ama dogum sancisi basladi bi kere durur mu kasılmalar 4 gun boyunca agladim bakmadilar suratima oluyordum en son acidan bayılıyordum yanimda yatanlar kendilerini unutup bana yardi mediyorlardi bigun sicaklik hissetim asistan doktora suyum geldi dedim inamadi dedi acikli 4 saat ama nasil usuyorum 2 saat sonra vizite bi doktor geldi sen usuyomusin dedi evet dedim bi karnuma eline koydu ve dogum baslamis hemen doguma aliyoruz dedi 10 cm acilma ile 31 haftalik yavruma dogurdum hastaneye gore 27 haftalik dendi kuvezle gittigi hastane 30 haftalik dedi 45 gun bekledim yavrumu aldim kucagima yani bu kisacasi sen dusun gerisini

Tabikide benimde kasiklarimda batma hissi ve bel agrisi olusmustu daha sonra halsizlik uykusuzluk uykuya tatmin olmuyordum bacagima vuruyordu kasik agrim inceden inceden hepsi ama cok siddetli degildi koku hassasiyeti goguslerimde sisme ve koyulasma gaz olusumu armisti kabizlik siskinlik ben butun belirtileri yasadim hemen hemen oglumdada oyle olmustu fakat su reglden 4 gun once gelen kanama kafa karistirdi resmen ne yaaadigimi bilmiyorum sen istiyorsan insallah seninki hayirlisiyla gelir Amin ♥️
Tabi ki istiyorum normalde yumurtlama günü de hafif ağrı yaşardım da yumurtlama gününden sonraki günler olmazdı şimdi hafif de olsa bariz var meme hassasiyeti de var ucu aciyor

Kızlar öncelikle merhaba benimde aklim cok karışık yardımcı olursanız çok sevinirim ♥️
Oncelikle ben ilk gebeligini reglimden 2 hafta once hissetmeye baslamistim erken doye kimse inanmamisti ovulasyona denk geliyor diye ve reglme 2 gun kala gebe oldugumu ogrendim suan uzerinden 11 ay gecti ve yine reglimden 2 hafta once ayni belirtileri hissettim fakat hepsi vardi butun belirtiler beklemiyordukda kuruntu yapip acaba diyip bedenimide celiskilendirmedim ama hep devam etti 16 eylulde regl olmam gerekirken 12 eylul aksami kanama oldu 14 eylul sabahi bitti kanama diyorum cunku regl gibi degildi ama yerlesme kanamasi gibi de degildi yani ne cok yogun ne cok az bazen acik bazen kahve bazen siyaha donuk bazen koyu kirmizi sulu garip birsey yasadim ve benim rwgl hic aksamazdi ileri geri ve standart 5 gun surerdi toplasanda 2 pedi anca doldurur gelen kanama ben normalde arkali onlu ped takar bazen gecleri hasta bezi kullanmak zorunda kalirdim cok yogun ve pihtili olurdu test yaptim bu duruma kadar tabi ondada bazen pizitif bazen negatif cikti kimyasal gebelik mi ge iriyprum yoksa gebeligim mi olusuyor bilmiyorum cunku adet gorup hamile olan insanlarda var yada kanamasi olup diyelim adet zannedip rahmin kanma durumu pluyormus sanirim bilmiyorum kisacasi kafam cok karisik kizlar
Merhab canım reglinden 2 hafta önce kan değerin kac çıkmıştı hamileyken bende. AdeTten sonra korunmaszi iliski yasadım adetime 2 hafta var test yaptim bugün negatif çıktı yarn kac vermek için sağlık ocağından randevu aldm çıkar mi acaba

X