Kızlar yardımcı olur musunuz ?

mavinintonu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2024
67
44
Merhaba kızlar ben 19 temmuzda regl olmam gerekiyordu. Gecikmenin 10. Günü regl oldum ama sadece bir gün sürdü şu an kahverengi leke var. Gecikmenin üçüncü günü kan testi verdim 0.43 çıktı negatif yani. doktor da birkaç gün sonra tekrar test verin değerler yükselmeye devam ediyorsa gebelik vardır dedi. İki gün sonra test yaptım negatife ama beta ölçmedim. Sizce gebelik varmıdır. Yoksa başka birşey mi. Daha önce yaşayan var mı.

Bence mevsimsel bir değişim yaşıyorsunuz ,stres de varsa gecikme normaldir. Umarım hayırlı zamanda nasıl olur.

İlaç hiç kullanmıyorum. Ama bunay baya sıkıntılarım oldu. Ondan da olabilir ama acaba kis falan mıdır diye düşünüyorum
Sıkıntılar hormonları etkilemiştir diye düşünüyorum. Kist olabilir mi belki düzenli kontrole gidiyorsaniz ki en son regl gecikince gitmissiniz, doktor muayene ettiğinde görse söylerdi.

Sıkıntılar hormonları etkilemiştir diye düşünüyorum. Kist olabilir mi belki düzenli kontrole gidiyorsaniz ki en son regl gecikince gitmissiniz, doktor muayene ettiğinde görse söylerdi.
Yok o zaman acile gitmiştim sadece beta verdim bazı sıkıntılardan dolayı doktora gitmedim daha

Merhabalar 10 gün gecikmede kanda muhakkak çıkardı diye düşünüyorum. Ama tani adetin devamı gelmez ise kan testini yenilersiniz, şuanlık gebelik yok gözüküyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…