Kizlar yardimci olur musunuz polikistikover

mucizelereinanin1

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
386
163
Kizlar merhaba adetim hep cok duzenliydi ama gecen ay adet olmadim 30 gunu gecti yani gecikmem 20 gunde doktora gittim polikistikover dedi ama daha baslangic korkulcak bisey yok gebelige engel degil dedi once adetini getirelim bu aradada inofolic combi kullan 4 5 aya kendiliginden gebe kalirsin dedi ama ben adet sokturucu tarlusali kullanali 1 haftayi gecti hala adetim gelmedi goguslerim cok fazla sizliyo ara ara adet sancisi gibi sanci oluyo sizce bu ay adet olmamama ragmen hamile kalmis olabilir miyim test yaptirip tekrar negatif gormekten korkuyorum bu durumu yasayan var mi aranizda adet sokturucu kullanip adet olmayan

Canım bende polikistik over var son adet tarihim 31 Temmuz. eylülün 20si oldu hala adet olmadım öncesinde bi tarlusal kullandım 10 gün geçti yine gelmedi. En sonunda gittim bi test aldım eczaneden bi baktım çift çizgi. Gidip kan verdik pozitif. Ertesi gün muayene gittik son adet tarihiyle uyumlu değil meğer 3 hafta geç yumurtlamışım polikistik overden dolayı. Yani sende de durum olmucak şey değil bi kaç gün daha bekle tarlusala rağmen hala gelmezse evde test yap inşallah çift çizgiyi görürsün

Ayyy gercekten mi ben hic tahmin bile edemedim boyle bisey olmasini cunku hep cok duzenliydi gec dollenme ne onu bile bilmiyodum yeni ogrendim peki belirtilerin neydi var miydi yani

Ayyy gercekten mi ben hic tahmin bile edemedim boyle bisey olmasini cunku hep cok duzenliydi gec dollenme ne onu bile bilmiyodum yeni ogrendim peki belirtilerin neydi var miydi yani
Normalde 28 günde bir adet olan bi kadın ortalama adetin 14-15 günü yumurtlar. Polikistik overde bu durum sarkabilir yani benim arada 3 hafta oynadığını düşünürsek normalde bi kadının bi sonraki adet dönemi yaklaştığında ben anca yumurtlamışım. Hiç bi belirtim yoktu aksine spora diyete başlamıştım tarlusal vs de kullandım ona rağmen adet olamayıp tartıda da eksi göremeyince şişkinlik gerdi beni o sıra test yaptım pozitifi gördüm.

Bende cok sis hissediyorum kendimi goguslerim baya buyudu ve ucunda agri var kasiklarimada ara ara batma giriyo ama kisa sureli adet belirtilerine cok benziyo yani biride tarlusal kullandiktan 12 gun sonra adet oldum yazmis biraz daha bekleyeyim test yaparim artik

Aynen biraz daha bekle gelmezse bi test yap. Müjdeli haberlerin olsun inşallah

Bende şuanda o şekildeyim adetim 15 gün gecikti doktor gebelik yok dedi tarlusal kullanıyorum siz kaç gün adet gecikmesi ile öğrendiniz

Bende şuanda o şekildeyim adetim 15 gün gecikti doktor gebelik yok dedi tarlusal kullanıyorum siz kaç gün adet gecikmesi ile öğrendiniz
Merhaba benim sat 31 Temmuz ben 20 eylülde gebelik varlığını öğrendim yani 50-51 gün sonra. henüz 4 haftalık filandı sanırım çünkü kese göründü bebek görünmedi boş gebelik sandık 1 hafta bekledik bebekle kalp atışını gördük doktorun ölçümüne göre 5+6 çıktı.
Yani son adete göre 8+5 olmam gerekirken 5+6 çıktı.

Tarlusal kullanıyorum şuan 10 gün içinde olmazsam tekrar kan veririm

Bende bugün test yaptım gözle görülür şeklinde çizgi çıktı henüz daha tarlusal bitmedi ama yarın bitiyo testi ne zaman tekrarlıyayım sizce

Canim ben 33 gunde adet oluyorum pco ultrason goruntusu var hormonlar kilo normal 1 yil oldu bebek olmadi her ay regl oluyorum ya yumurtladigim icin mi regl oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…