kızlar yardım

aryaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
1.824
10
40
benim adetim 2 gün geçti.idrar testi yaptım tek çizgi silik şimdi kan testi yaptırdım 1 de alıcam sonucu.ama bazı şeyler okudum kan testi hemen çıkmaz diye.acaba sonucu doğru verirmi çok merak ediyorum.adetim çok düzenlidir ilk kez gecikio nolur yardım edin 1 e kadar nasıl beklicem hem sonuctan korkuyorum:Saruboceq:

kan testi kesin sonucu verir cnm ama buyuk ihtimalle hamilesindir adetin gecmis test silik cikmis ee daha ne olsun hadi hayirlisi olsun isallahhh

saol cnm umarım öledir.biraz moral verdin bana saat 1 olmak bilmiyor.

az kalmış ne güzle bak.
inşallah hayrılı haberler alırısn.
ben de keşketest beklesem offffff
benim bugün kırmızılar gelecek onları bekliyorum.eğer kırmızlar 2-3 gün gelmezse ki uamrım gelmez
test beklerim bende:)))))))
canım belirtilerin falan var mı?
normal adetten farklı mı
günün geldiğinde de aynı sancımsı ağrıalrı hissetitnmi?

saol cnm Umarım seninkide gelmez ama daha kesin değil işte.belirti olmadı adetim geçesiye kadar hatta umudum yoktu o yüzden ama ne zamanki adetim geçti göğüslerin acımaya başladı ve karnıma bişiler batıo.çok hafif mide bulantım.var adetim geçmeden önce batmalar oluodu ama arada onları umursamadım çünki geçen ayda oldu onlar.umarım hamişizdir sonuca az kaldı evet eşim gidip alıcak hemen haber vericem size

arya canım inşallah hamilesindir ve öyle de gözüküyor hadi hayırlısı sat 1 i geçti aldınmı sonucu güzel haberini bekliyoruz canım

kızlar sonuç geldi ama değer 5 çıkmış hamilemi oluyorum olmuyormuyum anlamadım eşim dr götürecek şimdi beni dua edin lütfen

arya canım 5 ve yukarısı hamileleik oluyor belki geç döllenme olmuştur 2 gün sonra tekrarlayın testi derim ben allah gönlüne göre versin canım....

canım öle umut ediorumda eşimin testi aldığı kız dış gebelikte olabilir demiş dr gitsin demiş labratuarcı korkuyorum şimdi sinirden çatlıcam ya öle bişi olsun istemiyorum korkuyorum.

aklına kötü şeyler getirme canım inşallah herşey yolundadır allah yardımcın olsun tatlım inşallah meleğin seninledir

çok teşekkür ederim desteğin için ama inan sevinemedim bile korkudan inşallah öledir Allah isteyen herkese nasip etsin biz çok istiyoruz.bir kaç gün sonra tekrarlıcam kan testini.Dua edicem yapıcak bişey yok tam 5 olması korkuttu beni ama adetim daha 2 gün geçti o tesellim Allah herkesin yardımcısı olsun.

X