Kızlar Yardım

Manolyakokulusimit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2018
261
65
30
Merhaba kızlar
2 gündür garip bi sekilde kahverengi gibi sarimtiraktan biraz daha koyu lekelenmelerim oldu birde gogus hasasiyeti normal akinti gibi degildi esime test almasini soyledim oda aldi ve test yaptim ama test sonucuna karar veremedim varmı yokmu acaba yardimci olurmusunuz :)

Eklentiler

• 20240819_005010.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 73
  • 20240819_005109.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 67
Yaptım şöyle suphe duydum yaptim

Yaptım şöyle suphe duydum yaptim
Ama zaten omun oncesi 5 sene boyunca hep yaptik birseyler cikmiyordu oglumdada yaptim hisettim karnimda kasiklarimda yilan kayiyordu gibiydi ama testte hic cikmadi silik bile cikmadi yine umutsuz dedim birdagada adet olmayinca umursamadim test alipta umudumu tekrar tekrar kaybetmek istemedim sonra ruyamda gordum test aldim cift cizgi doktora gittim kan vermesen once ultrasona koydu kocaman kafa el ayak cinsiyetini bile hemen ogrendim cok sasirmistik

acele etmeseydin ya doğarken sürpriz olurdu ne güzel nolur yanlış anlama ama çok güldüm sendeki rahatlığı bana versin Allah uyanmasam yumurta döllendiği anda öğrenip şampanya patlatıcam ben ikidir

acele etmeseydin ya doğarken sürpriz olurdu ne güzel nolur yanlış anlama ama çok güldüm sendeki rahatlığı bana versin Allah uyanmasam yumurta döllendiği anda öğrenip şampanya patlatıcam ben ikidir
Gül gül bende gülüyorum bazen yok hic rahat değoldim aslinda ama 5 sene boyunca her ay tesr yapip negatif cikinca salmistim birakmistim olmuyor diye zaren doktora gittigimdede doktor alnima vurdu sakacidir biraz kiz nerdesin sen az daha gelmesen doguracakmjssjn ya dedi ama hicbirsey hisetmedim ki ne kusma ne mide bulantisi ne bas donmesi hicbirsey gayet siradan fakat sonra ogrendikten sonra cok yattim rahim agzi kisaligim varmis dikis atildi yatarak gecirdim 2 ay yattim sonra erken dogdu oglum

Saldığın için olmuş evet olsun güzel iyidir iyi bu arada testinde belli belirsiz çizgi var 2 gün sonra erken gebelik yap istersen.

Saldığın için olmuş evet olsun güzel iyidir iyi bu arada testinde belli belirsiz çizgi var 2 gün sonra erken gebelik yap istersen.
Bende oglum dogdugundna beri hemen hemen 3 senedir arada test yapiyordum hic boyle birseyle karsilasmamistim hep tekti kirmizilik gozukmuyordu bile 2. Yerde simdi biraz fazla gozukunce panikledim

Keşke ben de kocama şu şekil bi sürpriz patlatsam zira kendisi ikinciyi istemiyor, sözde ben de istemiyorum ama içten içe istiyorum, şartlar da hiç müsait değil ama içim kımıl kımıl

Keşke ben de kocama şu şekil bi sürpriz patlatsam zira kendisi ikinciyi istemiyor, sözde ben de istemiyorum ama içten içe istiyorum, şartlar da hiç müsait değil ama içim kımıl kımıl
Rabbim hakkınızda hayırlısını versin şahsen suan bende ikinciyi istemiyorum eşimde olsada olur olmasada kafasında ama gecen bi kaza kursunu diyebilirim simdi tutuştum kasik agrilarim felanda var testtede biraz silip gorunce cok korkuyorum vallahi oglum.biraz daha buyusun belki cunku yeni problemli sureclerden gectik oglum erken dogdu yatarak hamilelik dikis atilmasi felan psikolojim yeni toparlaniyor ve cok zorlu bir bebekti oglum cok korkuyorum

Vallahi seni dinledim bikac test daha yaptim ama sonuc daha belirgin gibi sanki :)
Bide sana şöyle bişey diyim. Ben predictor gebelik testi yaptım bir gün hafif silik bir çizgi çıkardı. Arkasından eczaneye gittim miratech gebelik testi aldım o hiç çizgi çıkarmadı. Sonra adet oldum zaten. Sende miratech yapmışsın kesinlikle doğru sonuç yani güvenişir

Valla dunden beri 5. Testim ve 5.de ayni somuc sadece cizgi degeri bi ton acik veya kapali oluyor ay bilemedim icimde cok degisik duygular var kasik agrim cok var niye vae bilmiyorum 2 hafta oncede agir grip gecirdim antibiyptik felan kullandim suan ondan korkuyorum

Testlerin hepsini topladin dunki 2 tanesi harici somuc bu :)

Eklentiler

• 20240820_000146.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 28
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…