KIZLAR YARDIM LÜTFEN

army89

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2014
10
0
35
kızlar çok mutsuzum.eşyalarım alındı ve fikrimi soran bile olmadı.country tarzı bir ev istiyordum ama evim gayet klasık bir yeni gelin evi olucak beyaz aşığı olarak mobilyarımı beyaz aldım çünkü country yatak odası düşünnce bütün ceyiz alışverişlerimde nevresimlermde pembe ve tatlı yeşiller aldım.şimdi yatak odam modern mi klasik mi bilmiyorum ama ben pudra ve fuşyayı birlikte kullanmak istiyorum.sizce nasıl olabilir halımı beyaz almak istiyorum avizem ve abajurlarımı ne renk ve şekilde almalıyım yatak odamında resmini atıyım lütfen yardımcı olun.bakıyorum burda herkes birbirine bir fikir veriyo ben yeni üyeyim diye lütfen es geçmeyin

Eklentiler

• indir.jpg
    indir.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 345
diğer resimleride bunlar

Eklentiler

• yatak odam armi.jpg
    yatak odam armi.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 335
  • armi yatak odası 1,.jpg
    armi yatak odası 1,.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 330
  • yatak odası 4.jpg
    yatak odası 4.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 312
Sizden habersiz mi alindi bunlar anlayamadim ve kim aldi? Bence cok şık ve modern ama halida azicik renk olabilir sade beyazdansa

Sizden habersiz mi alindi bunlar anlayamadim ve kim aldi? Bence cok şık ve modern ama halida azicik renk olabilir sade beyazdansa
hayır kayınvalidem ve ailem vardı yanımda ben country istiyordum nişanlımda kız çoçuğu gibi odası yorumu yapınca bütün aile fertleri birleşip bu takıma karar kıldık.iki gündür pişmanlık yaşıyorum ailemde diğer eşyalarıma göre sade kaldığı için üzülüyolar ben yatak odamı nasıll havalı ve modern bir odaya çevirebilirm.:KK43:

aslında ailem ve nişanlımın ailesi hep birlikteydik country tarzı istediğim için nişanlımın kız çoçuğu odası yorumundan sonra aileler bu takıma karar kıldılar.ama ben bu takımı nasıl daha modern ve göz allıcı şekilde dekor edebilirim.

Cok şık bir yatak odası bence. Bence halin sade beyaz olmasi icinde renk olsun. Abajurlarda renkli olsun. Mutlu gunlerde kullanin :KK66:

kızlar çok mutsuzum.eşyalarım alındı ve fikrimi soran bile olmadı.country tarzı bir ev istiyordum ama evim gayet klasık bir yeni gelin evi olucak beyaz aşığı olarak mobilyarımı beyaz aldım çünkü country yatak odası düşünnce bütün ceyiz alışverişlerimde nevresimlermde pembe ve tatlı yeşiller aldım.şimdi yatak odam modern mi klasik mi bilmiyorum ama ben pudra ve fuşyayı birlikte kullanmak istiyorum.sizce nasıl olabilir halımı beyaz almak istiyorum avizem ve abajurlarımı ne renk ve şekilde almalıyım yatak odamında resmini atıyım lütfen yardımcı olun.bakıyorum burda herkes birbirine bir fikir veriyo ben yeni üyeyim diye lütfen es geçmeyin
gayet guzel ve kaliteli duruyor

Bence güzel bi model degil. Cok agir. Degistirme sansin var mi?

Daha modern bi yatak odasi olabilirdi. Country nisanliniz icin cocukca gelmis olabilir ama bu da cok klasik. Modern bi takim ikisinin ortasi olurdu.

bence hoş, çok klasik sayılmaz. Yatak örtün,perden ve halınla country tarza çevirebilirsin odayı

tşk ederim aslında ben halımı beyaz aksesurlarımda ise perdelerim ve yatak örtüm ve abajurlarımı pudra kullanmak istiyordum.

tşk ederim aslında zaman geçtikçe ısınıyorum sanırım.benim gayem elimin verdiği emeklere değsin istyrm.
elimin yazmışım pardon ailemin sonuçta evlilik olduğunda hepimizin ailesi bir emek veriyor.herkes yaşadığı sıkıntıyı kendi bilir tabi benim ailem maddi değilde manevi bir sıkıntı yaşadık biz eşya konusunda ben nişanlım ailem evim eşyalarımı çok önemserim.bir çay kaşığını alıp almamk konusunda evimle diğer eşyalarımla uyumlu olması konusunda 1 hafta düşünürdüm.ama malesef eşya seçimim öyle olmadı.evimizi nişanlımın ailesi aldı ve aşırıcı koruyucu bir aile olduğu için eşyamızda kalitesi olmalı konusunda titiz davrandılar diyelim bende nişanlım arada kalmasın diye kabul ettim. bazen fedakarlık yapman gerebiliyor.neyse ben bu bölüme değilde derdim var bölümüne konu açmalıymıım.:KK43:

bence hoş, çok klasik sayılmaz. Yatak örtün,perden ve halınla country tarza çevirebilirsin odayı
tşk ederim aslında amacım aksesurlar hakkında fikir alabilmekti.pudra rengimi kullanmalıyım yoksa daha çarpıcı fuşya rengini mi moral bozukluğundan düşünmek istemiyorum ama zaman az kaldı :KK43:

Bence güzel bi model degil. Cok agir. Degistirme sansin var mi?

Daha modern bi yatak odasi olabilirdi. Country nisanliniz icin cocukca gelmis olabilir ama bu da cok klasik. Modern bi takim ikisinin ortasi olurdu.
malesef değiştirm sansım yok çünkü ikimizde yaşadığı sehrden farklı bir sehirden alındı tekrar oraya gitmm gerekir.hep ödemesini yaptık değiştrdiğim takım aynı kalitede olmayabilir.bikaç değişiklik yapıcam aynayı yan cevirmek ve ayaklarını yükseltmek istediğimi söyledim kabul ettiler ama değişim onlar için iyi olsada sanırım bizim için zararlı olur.

avizem hangisi olmalı

Eklentiler

• avize 1.jpg
    avize 1.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 102
  • avize 2.jpg
    avize 2.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 94
  • avize 3.jpg
    avize 3.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 65
avize modellerini begenmedim daha farklı olabilir biraz daha arastır bence

tşk ederim aslında amacım aksesurlar hakkında fikir alabilmekti.pudra rengimi kullanmalıyım yoksa daha çarpıcı fuşya rengini mi moral bozukluğundan düşünmek istemiyorum ama zaman az kaldı :KK43:
pudra rengi, daha soft durur

X