Gebeliğe Hazırlık kızlar yardım lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
I

ilksu

Ziyaretçi
slm kızlar gebelik testini illaki regli gunu gectıkten sonramı yapmak gerekıyo yanı ozamanmı kesın sonuc verıyo.ben reglımden bır hafta once yaptım negatıf cıktı ama sımdı reglım 2 gun gecıktı tam olarak belırtılerıde bılmıyorum ama ıkı farklı sey var bırı sol kasıgım batıyor ve devamlı akıntım var bıde karnımın alt kısmı agrıyo yanıyor.bırde reglıme daha 15 gun onceden goguslerım sısmeye ve agrımaya basladı.lutfen bı cevap yazın bebegım olmasını cok ıstıyorum ama tekrar hayal kırıklıgı yasamak ıstemıyorum

idrar testinin tam sonuc vermesi içi en az 7-10 gecmesi lazım canım
emin olmak için kanda gebelik testi yaptır
daha iyi sonuc verir

canım yapsana sımdı ıste bırdaha
1 hafta once cıkmaz tabıkı yada cok nadır cıkarbence hemen yap testını

tatlım eczaneden aldıgın testlere pek guvenme cunku ben adetım 5 gun gectıkten sonra yaptım bişi cıkmadı.7 gun gecınce gttım hastenede kan dan baktırdım.6 haftalık hamıle cıkmıstım.cunku adetım sadece 1 gun gecıkmıstı.7 gun gecmesıde benı endıselendırmıstı.zaten hamılelık belırtılerı ılk belırtılerı adet olacakmıssın gıbı kasıklarda agrı;akıntı goguslerde şişkinlik olur..benımde ole olmustu ve bende bılmedıgım ıcın adet olucam dıye agrı kesıcı alıyodum..meger hamıleymısım....bence gıdıp kandan baktır derım

valla benimde aynı yumurtlama döneminden itibaren göğüslerimacıyor...sağ ve solkasıklarımağrıyorama solkasığımidrar yollarındanmış...alt tarafıma bıçak saplanıo.belimağrıo...adetime yaklaşık 1 hafta var....
normal adetlerimdebelirtiolmaz onedenle bişlmiyorum...bunlar ne oluyor şimdi???

ben adetime 5 gün kala yaptım çıktı inşallah sen de hamilesindir...

ben adetime 5 gün kala yaptım çıktı inşallah sen de hamilesindir...

Ben 29 eylülde adet oldum ondan sonra nerdeyse 1 ay olamadım iki defa doktora gittim kan testi yaptılar haliyle bişey yok adet söktürücü kullandım ve sat 29 kasım şuan yaklaşık 6-7gün var adetime acaba diyorum test yapsam çıkarmı?

Ben 29 eylülde adet oldum ondan sonra nerdeyse 1 ay olamadım iki defa doktora gittim kan testi yaptılar haliyle bişey yok adet söktürücü kullandım ve sat 29 kasım şuan yaklaşık 6-7gün var adetime acaba diyorum test yapsam çıkarmı?

canım benımkıde 27 aralık dun gece test yaptım ılk yapınca degılde 1 saat sonra falan 2. cızgı sılık cıktı
gucvenemedım sabah tekrar yaptım bu sefer yıne aynısı oldu ama heme cıkmadı 1 saat sonra oldugu ıcın guvenemıyorum. adetı beklemek en ıyısı hayırlısı bakalım

valla benimde aynı yumurtlama döneminden itibaren göğüslerimacıyor...sağ ve solkasıklarımağrıyorama solkasığımidrar yollarındanmış...alt tarafıma bıçak saplanıo.belimağrıo...adetime yaklaşık 1 hafta var....
normal adetlerimdebelirtiolmaz onedenle bişlmiyorum...bunlar ne oluyor şimdi???

belkı hamılelık sende bu sekılde belırtı verıyordur..bılemeyızkı dımı...hamıle donemınde herkesın farklı sıkayetlerı olduguna göre senınde bu sekılde sıkayetlerın olabılır canım..hersey gonlune göre olsuna.s

bende reglime 2 gün vardı yaptım ve hemen çıktı.allah gönlüne göre versin inşallah hamişsindir.testini tekrarla kesin sonucu alırsın.

dayanamadım eczaneden test aldım ve yaptım haliyle negatif çıktı ama hala umutluyum henüz bişey belli değil adetimin geçmesini beklicem

kızlarrrrrrrrrrr 5 dakka sonra ikinci çizgi belirdi ama açık renk bu nedemek?

canım böyle testleri biz şüpheli diye değerlendiriyoruz zaten testi yapınca 5 dk. bekleyip sonucu öyle değerlendirmek gerekiyo bu durumda yapman gereken testi 2 gün sonra tekrarlaman eğer soluk olan çizgi daha belirgin çıkarsa hamişşsin .. hadi hayırlısı dikkat et kendine adetine kaç gün vardı..

benim hesabıma göre 5 gün var eğer olmasaydı hiç çıkmazdı diye düşünüyorum ama yinede hayırlısı yalnız ara ara kasıklarıma sancı giriyor

X