Kızlar yardım kanda beta hcg

turkuazturuncu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2011
181
0
Kızlar reglime 1 gün kala kanda betahcg testim 28.4 çok mu düşük bundan önceki hamileliğimde düşügüm var yardım edermisiniz....:44:

Kızlar reglime 1 gün kala kanda betahcg testim 28.4 çok mu düşük bundan önceki hamileliğimde düşügüm var yardım edermisiniz....:44:

canım regli oldgum gun baktırdım 35 di dr çok düşük dedi 5 gun snra yaptık 85 oldu gun snra 120 oldu gene çok düşük daha fazla olmalıydı dedi.
yarın dr.gidicez ilk kez bakalım inşallah bebeği görürüz .inşallah bebeğimi görürüz bişeyi yoktur.
doktoruna danışman en guzeli cnm ama telaş etme moralını yuksek tut ve dınlen ağır iş yapma yukarı sakın uzanma eğilme

cnm ilerleyen günlerde belli olur düzenli olarak kan testi yaptır artışları kontrol et...
belki regline son hafta kala hamile kalmış olabilirsin....gönlünü ferah tut

inşallah öledir canım ya 2 gün sonra bid test yaptıracam 2e katlaması lazımmış inş öle olurrr

Canım merak etme bi arkadaşımda regl den bi kaç gün önce baktırmıştı 14 çıkmıştı, şimdi 8 haftalık hamile.. İnşALLAH sıkıntısız bi hamilelik geçirirsin, Bebişini sağlıklı kucağına alırsın...

canım benim reglimden bir gün önce 19 çıkmıştı. bana da çok düşük demişlerdi. tekrar ettim 2 gün sonra 82 olmuştu. artış oluyor. inşallah sağlıkla hamile kalırsın.

doktorun niye beğenmediki 2 günde 2 katından fazla katlamış.bence iyi kese tabiki de görünmez şuan bunu doktorunun biliyor olması lazım.en az 1000 leri 1500 leri geçmesi lazım.bence 2 gün sonra tekrar baktır inşallah geç döllenmedir ve sorunsuz bir hamilelik geçirirsin bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın.haber vermeyi de unutma canım

ben regl günü yaptırdım 50.68 çıktığı halde bana da düşük dedi 3 gün sonra tekrarlardım 187.8 çıktı henüz doktora gitmedim. Bu haftaiçi gitmeyi planlıyorum SAT a göre şuan 5+2 haftalık gözüküyor, umarım bebişim iyi durumdadır. İnşallah geç döllenme olduğu için bu kadar düşük çıkmıştır değerin kendini yorma canım yat dinlen

Son düzenleme:
doktorun resmen saçmalamış. aynısı bende de oldu şimdi 26 haftalık hamileyim. geç döllenme olmuş sadece. yapman gereken 2 hafta beklemekti. ne progesteeronu ya.. bana da kese görünmeyebilir. görünse bile kalbi atmayabilir filan demişlerdi. hiç de bir şey olmadı. bence başka doktora git sen.

destegini için çok teşekkür ederim arkadaşlar rahatladım sayenizdee çarşamba bida baktıracam 350-500 olması lazımmış bakalım ne olacak umarım sorun çıkmazz:18:

X