Kizlar yardim kahverengi akintim var hamile olabilir miyim ?

Gittim ama iste direk kan tahlili istedi yarin gidicem sonuçlar icin resmini çektim doktora gostericem bu ne diye
umarım
Parca nasıldı internette bakıyorum resimde yok ki hiç anlam yuruteyim kan pihtisi gibi degil benim daha çok et gibi mi desem bende bilmiyorum
benimki et parçası gibiydi ya böylede seni üzmek istemem ama deneyimlerimi paylaşıyorum bilmemek daha kötü benimde ilk gebeligim düşük oldu ama ben anlamamıştım 1 hafta sonra doktora gittiğimde düşük yapmışsın demişti

Peki düşükten sonra kanamaniz oldu mu ben 2 aydir adet olmuyordum o parçadan sonra kanda geliyor benim

Benim oyle bilmediğim için korkuyorum zaten

Benim oyle bilmediğim için korkuyorum zaten
düşük yapmışsan üzülme ya o bebek sağlıklı olmadığı için tutunamiyor öyle düşün inşallah bidaha olur benim iki sene olmadı hiç problemde yoktu o kadar doktora gittim bi çözüm bulamadılar sonra kendiliğinden hamile kaldım düşük oldu sonra yine hamile kaldım 3 ay sonra falan şimdi iki çocuğum var 3uncu yolda sende üzme kendini fazla kafaya takincada hormonları etkiliyor ben artık tam vazgecmistim umutlanmiyodum öyle hamile kaldığımı öğrendim

Inşallah bende tekrar kalırım sağlıkla inşallah çok teşekkür ederim çocuklarınızı Allah bagislasin

Kızlar merhaba,
1.5 senelik evliyim. Benimde yumurtlama tarihinde birlikteliğim oldu beklenen adet tarihim 30 ocaktı. 31 ocakta çok hafif açık kahverengi akıntım oldu. 2. Ve 3. Günde aynı şekilde azar azar akıntı şeklinde kahverengi lekelenme oldu ve bitti. Biraz araştırma yaptım üstüne görme olabilir diye düşündüm ve lekelenme bittikten 2 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı. Hamile olabilir miyim acaba erken mi yaptım testi.

Canım geç döllenme olmuştu adet dönemlerine yakin tutmuştu oda zaten düşük oldu ilk kan değerim yanlış değilsem 12,. Bilmem kacti baya dusukdu düzenli bir şekilde yükseldi sonra düşüşe geçti o şekilde oldu cabim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…