kızlar yardım hamıle olabılırmıyım????????

Hatos1317

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2008
394
24
slm bayanlar
ben aralıgın ıkısınde adet gordum ve ve ayın dokuzunda onunda on bırınde esımle beraber oldum 11 ındekı beraberlıkden sonra acayıp kasık agrım oldu uzun surdu aksama kadar kasıgım agrıdı ama anlatamam nasıl agrı sonra gelelım 16sı 17 sı ne yanı bugune acayıp goguslerım agrıyor ben adet gorurken bıle bu kadar agrım olmazdı kopacaklar sankı ve kasıklarım belım sırtım agrıyor yesıl bır akıntı akıntıda bıraz kahverengı lekelenme anlamadım acaba erken adet mı gorecem yoksa yumurtluyormuyum yoksa hamılemıyım bılemedım hamıle olma ıhtımalım var mı acaba

yeşil akıntı enfeksiyon iltihap veya mantar belirtisi olabilir...
mutlaka doktora görünmelisin..

hamilee olabilirsin :44:

son adetten 14-15 gün geçmiş bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz.. bence yumurtlama belirtisi yaşıyosun...
ama yeşil akıntı hiç iyi değil benden söylemesi :44:

anlattıkların daha çok enfeksiyona benziyo kesinlikle dr a git bebiş varsabile etkilenmesin

kızlar bana deyin ki sen antibiyotik kullandın, o nedenle 9 gün gecikme normal,
hadi aynen böyle deyin,
bu ay bronşit oldum, film çektirdim, çektirmeden önce betahcg ye baktırdım tabi, negatifti, ciğer filmi çekildi, antibiyotik verildi,
adetim ayın 10unda olurdu, gecikti, önce umursamadım, sonra dayanamadım test yaptım negatif,
9 gün oldu, hale tık yok, ne karnım ağrıyo ne başka,
sadece göğüslerim acıyor o kadar
bi daha test alsam mı ki acaba

slm arkadaslar ben 10 kasımda düşük yaptım ve haladaha adet olmadım yardıma ihtiyacım var gögüslerim şişti ellemeye korkuorum ve belim çok agrıyor hep uyku halindeyim yardım edinnnn

Bende kürtajdan sonra 38. günde adet olmuştum.

45 güne kadar bekleyin.Olmazsanız mutlaka bir Kadın doğumcuya görünün.

Canım sen cevabı vermişsin zaten
kızlar bana deyin ki sen antibiyotik kullandın, o nedenle 9 gün gecikme normal,
hadi aynen böyle deyin,
Yani bencede ondan

Bu arada idrar testi ni yapmak için 7 10 beklemek gerekiyormuş
senin şimdi 9 gün olmuş bence yine bi test yap umarım sevindirici haberlerle dönersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…