Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar yardım edin

YURDUM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2010
173
30
ben 15 yaşındayım siteye yeni kayıt oldum ve göğüslerimin küçük olasından yakınıyorum 14 yaşında adet görmeye başladım ama adet gördüğümden beri biraz büyüdü sizce daha büyür mü?

ben 11 yaşımda adet gördüm.sonra çok fazla gelişimim olmadı durdu diyebilirim.hem boydan hem kilodan hem göğüsten:çok üzgünüm:
daha görmeye başlayalı 1 sene olmuş bence forumdaki yazıları dikkate al KK.göğüs büyütme yöntemlerimize katıl geç kalmadan:1hug::enbuyukkk:

canım bence her akşam yatmadan önce ballı süt iç çok faydasını göreceksin sabah akşam içersen daha iyi olur... benim bir arkadaşım vardı annesi her akşam yatmadan çnce ballı süt içirirmiş kızı görmelisin hem cildi bembeyeaz hiç kusuru yok boyu posu fiziğide çok düzgün.. beslenme bu yaşta çok önemlisonra bizler gibi 1-2 cm büyütmek için çok çileler çekersin.

geçen sene göğsüm hiç yoktu yani 1 sene önce 72 cm di şimdi 78 santim 39 kiloyken 45 kiloya çıktım farkettimki kilo aldıkça göğüslerim büyüyor inşallah dahada büyür ama bu sitede yazan ottu çöptü onları alamam bir endokrine gittim ve gelişim için bir kaç ilaç yazdı yaşıtlarıma göre küçük yanii yardım edin lütfen(

sana önerdiği ilacın adı ne peki kullandın mı etkisi nasıl :S

kadin doktoru degilim ama goguslerin belki kendiliginden gelisler. Ztn yeni adet gormusun, bence buyumeleri icin fazla zorlama diyecem cunku daha zamani var ama sonra da buyumezse sen uzulursun. biraz arastirayim en yakin zamanda bilgilerimi sana aktaririm...

gelişim için supradyn verdi bu vitamin günlük ihtiyaçı karşılamak amacıyla verdi birde nidazol ve zinco verdi en etkili nidazol dedi 1 kilo aldım doktora gideli oda dedi zaten kilo aldırır dedi kilo alıncada büyüdü birazalkisalkisalkis

YURDUM yasın daha kucuk.gogus buyutme cabalarına gırmen ıcın cok erken. bence beslenmene dıkkat et wıtamınlı yararlı yıyeceklerden tuket ek kullanım olarak bişi yapma bı sure daha buyur onlar.ewet cok uzun bı sure olmaz yawas ywas gelısımın durcaktır ama gelısımının duzenını bozma bence.enaz 1 - 1.5 sene bekle ondan sonra ıstedıgın boyuta ulasmazsa gogus buyutme yontemlerıne bakarsın

whisper90 çok teşekkür ederim yaşıtlarıma göre küçük olduğu için biraz tedirgin oldum tabi ben 14 yaşında adet olduğum için biraz geç büyüyorlar o yüzden üzülüyorum ve kimsede benden hoşlanmıyor sanırımm...ama büyümezsede çok geç olabilirÇok üzgünüm çoook

canım,
18-20 yaşına kadar gelişmeye devam eder göğüsler,üzülme bence..
ama aktarlardan edineceğin çörek otu yağıyla,hergün aşağıdan yukarıya doğru 2-3 dakika kadar masaj yaparsan 3-6 ay boyunca,bununda etkisini farkediceksindir diyorum..

göğüslerin küçük olduğu için mi hoşlanmıyor?? bu yaşta kimse seni göğüslerin için sevmesin zaten..hatta hiçbir yaşta....

herkesin gelişimi farklıdır öncelikle bunu unutma...14 yaşında regl olmaya başlamışsın gelişimin daha devam edecek ben 12 yaşımda oldum..orta 2 ( şimdiki sistemde 7.) sınıftaydım ve en hızlı gelişimimi lise 1 de gösterdim...boyum birden uzadı...birden daha fazla geliştim...yani adet olduktan sonra gelişim durur diye bişey yok belki çok erken yaşta olanlar için...

bak herkes aynı şeyi söylemiş büyüklerinin tecrübelerinden faydalan ve saakkkııınnn gelişimine müdahale etmek gibi bir yanlış yapma kedine ciddi zararlar verip gelecekte mutsuz olabilirsin...şimdi sürekli mutlu olmaya çalış etrafına pozitif enerji saç ki insanlar kaşından gözünden saçından önce senin ışığına kapılsınlar....

çok saolun ya bu dedikleriniz bana çok kazanç sağlayacak sadece biraz üzülüyorum o kadar

ben eczanede çalışıyorum adet düzensizliğim olmuştu doktorum yaz 24+4 doğum kontrol ilacını önerdi 6 ay kullan dedi kullandım ben de :) ilk 3 ayda 75 den 85 e çıktı göğüslerim ve taş gibiler :) kullananlara da sorma imkanım olduğu için şanslıyım zaten hepsi aynı şeyi söylüyor göğüs büyütüyor bu doğum kontrol hapı ayrıca kilo aldırmıyor zaten yasmin den daha kaliteli bi ilaç kontrol amaçlı kullanıldığında da

henüz 15 yaşında olduğum için hap kullanmak istemiyorum birde bir şey soracam göğüslerin etrefındaki kahverengi halka çok küçük bu daha büyür anlamına mı geliyor acaba

ama bırakınca fıss die sönüyorlar tatlım yaa.sende durumlar nedir.ben yasmin kullandım hemde 1 sene felan hiç büyümedi

henüz 15 yaşında olduğum için hap kullanmak istemiyorum birde bir şey soracam göğüslerin etrefındaki kahverengi halka çok küçük bu daha büyür anlamına mı geliyor acaba

aferin sana.... ilaç konusundaki yaklaşımını çok beğendim:)) olabilir canım bir kaç sene daha sabret bakalım

ve hep mtlu olmaya çalış

teşekkür ederim ayrıca hap kullananlarda meme kanseri olma riski yüksekmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…