kızlar yardım edin !!!

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
234
0
kızlar yardımınıza ihtiyacım var...adetlerim cok düzenlidir 25-26 günde bi olurum hep ama sat 25 eylüldü yumurtlamamın bittiiği gün 8 ekimde kanamam oldu 4 gün devam etti dr a gittim ilaç verdi duphaston diye bu ilaçla hamilede kalabilirsin dedi ( bebek istioruz) 10 gün sonra ilaç bitti yine gittim dr.a muayene etti yara ve iltihap var dedi ama yara küçükmüş ilaç verdi adet olunca 5. gün ilaçlara basla dedi olmazsan 5 gün içinde test yap dedi...benim bi gün süren kahverengi lekelenmem oldu bitti hiç kırmızı olmadı :KK43:( hala normal adet olmadım göğüslerim cok acıyo bu sabah adet olcakmıs gibi kasıklarım ağrıdı ama gecti tık yok :1no2: bi fikri olan varsa yardımcı olabilirmi kızlar moralim cok boozukkk :a015:

Selam güzelim niye canını sıkıyorsun, adet olmadığına göre belki de hamile kaldın, test yaptın mı hiç? Bence yine doktoruna git en kısa zamanda, en sağlıklı sonucu ondan alırsın. Bize de hayırlı haberlerini verirsin inşallah!

Selam güzelim niye canını sıkıyorsun, adet olmadığına göre belki de hamile kaldın, test yaptın mı hiç? Bence yine doktoruna git en kısa zamanda, en sağlıklı sonucu ondan alırsın. Bize de hayırlı haberlerini verirsin inşallah!

ayy cnm inşallahh dediğin gibidir cesaret edemiorum dr a gitmeye yine off bakalım hayırlısı inşş.. a.s.

kızlar yardımınıza ihtiyacım var...adetlerim cok düzenlidir 25-26 günde bi olurum hep ama sat 25 eylüldü yumurtlamamın bittiiği gün 8 ekimde kanamam oldu 4 gün devam etti dr a gittim ilaç verdi duphaston diye bu ilaçla hamilede kalabilirsin dedi ( bebek istioruz) 10 gün sonra ilaç bitti yine gittim dr.a muayene etti yara ve iltihap var dedi ama yara küçükmüş ilaç verdi adet olunca 5. gün ilaçlara basla dedi olmazsan 5 gün içinde test yap dedi...benim bi gün süren kahverengi lekelenmem oldu bitti hiç kırmızı olmadı :KK43:( hala normal adet olmadım göğüslerim cok acıyo bu sabah adet olcakmıs gibi kasıklarım ağrıdı ama gecti tık yok :1no2: bi fikri olan varsa yardımcı olabilirmi kızlar moralim cok boozukkk :a015:

Açıkçası belirtilerinde hamileleik belirtisi!!Üstelik adet olmayıp 1 gün lekelenmen de öyle...Bende hamile kaldığımda lekelenmem olmuştu ve eğer tesadüfen test yapmaaydım bilemeyecektim!!!Oysa hamileymişim!!!a.s Eğer adetin geçtiyse kesinlikle iyi bir test yapıp öğrenmeni tavsiye ederim.....Belkide güzel haberi almak üzeresindir!!! :dance:

Açıkçası belirtilerinde hamileleik belirtisi!!Üstelik adet olmayıp 1 gün lekelenmen de öyle...Bende hamile kaldığımda lekelenmem olmuştu ve eğer tesadüfen test yapmaaydım bilemeyecektim!!!Oysa hamileymişim!!!a.s Eğer adetin geçtiyse kesinlikle iyi bir test yapıp öğrenmeni tavsiye ederim.....Belkide güzel haberi almak üzeresindir!!! :dance:

ayyyy cnmmm ne diiyosun süperr inşallah öledir yarında beklicem salı günü test yapıcam inşallah müjdemi veririm cok saol cnm bnm bebeğinde hayırlı olsun a.s.

bencede belirtilerin hamilelik belirtisine benziyor.. güzel haberi alısan bizi haberdar et mutlaka

bencede belirtileriniz hamilelik belirtisine benziyor.inşallah hamişsindir sonucu bizede yaz.

belirtilerin hamilelik belirtisi hele gögüslerinin şişmesi acıması allahım gönlüne göre versin inş. hamilesindir hayırlı saglıklı ve sorunsuz bir hamilelik nasip etsin inş.canım

ayyyy kızlar inşallahhhh hamileyimdir bugünde bekleyip yarın sabah kan tahlili yaptırıcam (tabi adet olmazsam) dualarınıza ihtiyacım var kızlar cokkkk saolunnn a.s. allahım hayırlısını nasip etsin inşallahhhhh :Saruboceq:

canım dualarımız senınle allah gönlüne göre versın..

Selam canım, merak ettim seni test yaptın mı?

cnmm daha test yapmadımm :S cesaretimi toplayamadım bi türlü kafamçokkarıştı ama eğer yarında adet olmazsam çarşamba günü kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum dularınızı eksik etmeyin :1hug:

kızlar günaydınn...sabah asırı bi mide bulantısıyla uyandım cok kötüydüm:KK43:( sonra da bi baktım ki adet oldum :1shok: kafam karmakarısık bunca hamilelik belirtisi arasında adet oldumm :1no2: vücudum resmen dalga gecti benimle!! allahımdan hayırlısını ve sağlıklısını istiyorum herzaaman :Saruboceq: yardımlarınız için saolun kızlar :teselli: benim bebek hayalleri 2009'a ertelendi :uhm:

hayırlısı olsun nm ya,üzülme sakın,belirtiler hamile olmayı çok istediğimiz için psikolojik olabiliyor cmm,bende hamile olmadan önce hep bu ay kesin hamileyim,bir sürü belrtim var diyordum ,olmuyordu,hamile kaldığım ay ise aklımda bile yoktu,belirtimde öyle,ağılarım yüzünden ilaç alacaktım bir baktırayım dedim,öylesine,sonuç pozitifti inanamadım,stres yapma kendine.2009 a daha 1 ay var.

hayırlısı olsun nm ya,üzülme sakın,belirtiler hamile olmayı çok istediğimiz için psikolojik olabiliyor cmm,bende hamile olmadan önce hep bu ay kesin hamileyim,bir sürü belrtim var diyordum ,olmuyordu,hamile kaldığım ay ise aklımda bile yoktu,belirtimde öyle,ağılarım yüzünden ilaç alacaktım bir baktırayım dedim,öylesine,sonuç pozitifti inanamadım,stres yapma kendine.2009 a daha 1 ay var.

haklısın cnm öledir tabi psikolojiktir artık sölicek söz bulamıorum zaten pess dedim kendime pessss !!! senağlama hayırlısını sağlıklısını versin allahım herseyin baska isteğim yok allahım cok ama cokkkk büyüksün kabul et dualarımıızıı :Saruboceq:

kızlar bu sabah adet olunca antibiyotiğimi içmeye başladım ama adet döneminde antibiyotik kullanılırmı bi sorun olurmu bilmiorum :uhm: soğan suyunu da denicem iltihap için cok iyiymiş diye okudum burda tarifini bilen varsa yardımcı olabilirmi :teselli:

üzülme canım inş. birdahaki aya kalırsın stresdende uzak dur ve düşünmemeye çalış hamileliği hiç ummadıgında anda bakmışın hamilesin allahım inş. tüm isteyenlere tez zamanda hayırlısıyla nasip eder inş. amiinnn antibiyotıgide dr sor öyle kullan bence adetliyken sakıncası olabilir

Son düzenleme:
üzülme canım inş. birdahaki aya kalırsın stresdende uzak dur ve düşünmemeye çalış hamileliği hiç ummadıgında anda bakmışın hamilesin allahım inş. tüm isteyenlere tez zamanda hayırlısıyla nasip eder inş. amiinnn antibiyotıgide dr sor öyle kullan bence adetliyken sakıncası olabilir[/QUOTcnm bnm cok saol düşünmemek imkansız gibi gelio bana düşünmüorum ama sadece yumurtlama dönemim bitene kadar yumurtlamam bitiyo hemen ay su oldu hamilemiyim yok bu oldu hamilemiyim hep böle oluyo adet olana kadar uyurken bile aynı seyi düşünüorum allah yardım etsinde aklımdan atayım bu düşünceyi biran önce...allahım herseyin hayırlısını veriyo biliyorum allah büyük bizimde yüzümüz gülücek bigün inşallahh :Saruboceq:

X