kızlar yardım edin oğlum emmiyor :(

Evet o istemedikce devam et sen canim ver ver ver, cunku sen verdikce sutun artacaktir gelcektir,
vallaha sizinkiler biberon seviyor benimki de meme bazen diyorum azda olsa biberon icsin ama nefret ediyor mamadan yaws

aynen canım bende giç biberon kullanamadımmm

benimkide almıyıor biberonu su verirken bile ağzına sıkıyorum

ayerbacım benim oglanda aynısını yaptı bende inat ettim aç bıraktım uyuturken ayagımda sallayıp mayışınca veriyordum anca o zaman alıyordu annemde kızdı niye aç bırakıyorsun 6 ayı dolmuş mama ver yazık dedi ek gıdaya başladım ama memede vermeye çalışıyorum yaşına geldiginde bir alıştı memeye gece hiç uyumazdı hep memede olmak istiyordu yemin ederim şimdiki aklım olsa ne kendimi hırpalardım nede canımı sıkardım,sonuçta 6 ay emmiş aç bırakma emmezse emmesin bişey olmaz canınıda sıkma

benımkıde bugun aç kaldı bıberon vermedım valla ıyımı edıyom kotumu bılmıyom
boş bıberonu verdım emdı emdı tabı bısey yok bıraz emmıdı şükür
sonra mama yapıp kaşıkla verdım

sıkma canını canım emer.tunada geçen hafta öyle yaptı.hasta olunca.beninde sütüm azaldı.o az emince azalıyor.ne kadar çekerse o kadar çok gelir.bu arad ben sütüm çokğalsın diye boğaza be şu anne sütünü arttıran çay varya ondan içtim sütüm çoğaldı şimdi yine eskisi gibi emiyor.ama en önemlisi moral bence sen moralini yüksek tutki sütün çoğalsın.

X